Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka Bílková je úžasná pečlivá nejlepší praktický lékař jakého znám kdyby bylo více takových doktorů hned by ten život byl lepší. Vše vám vysvětlí cokoli kdykoli jsem potřeboval nic nebyl problém sestřička také moc milá a ochotná. Tuto ordinaci mohu jen doporučit pacient odchází spokojený byla mu věnovaná maximální péče ;profesionál na svém místě.... doporučuji

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi šikovná a férová. Snaží se pacientům pomoct a občas je možná hodně upřímná, a říká, jak nemoc léčit, a ne jen jak tišit bolest.. což možná některým nevyhovuje, ale dle mého názoru to je skvělý přístup. Srdečně doporučuji

Umístění: Ordinace

Bohužel paní lékařka se chová velmi neprofesionálně. Po pacientech řve jen proto, že nevědomky do ordinace příjdou v době pro "objednané"! V léčbě boreliozy tvrdí, že jí tady "s tím chodí každý v dnešní době" a já nakonec skončila na dvou infekčních v nemocnicích, s prokázanou boreliozou (klasická skvrna s postupně ustupujícím okrajem) a další dva měsíce na ATB. Její chování je velmi neprofesionální a bohužel vedlo k dlouhé následné léčbě.