Adresa

MUdr.Lena Maucy, MBA
Tyršova 401, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Lena Maucy? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na nutnost užívání antibiotik.Byla jsem v pátek u mé praktické lékařky.Měřila mě CRP,hodnota byla 38,9.Moje potíže,suchý kašel,teplota 38,5,rýma ani moc ne.Tyto potíře trvaly od středy.Myslela jsem že ATB se mají předepisovat až při hodnotě 40 ? Všude se píše že na běžné nachlazení ,virozu je zbytečné je předepisovat.Mám strach že je beru zbytečně.Nerada beru antibiotika,protože mě po nich bývá zle.Ted´nevím jestli je mám brát když už jsem začala ??? Tohle už bylo u paní doktorky jednou.Myslíte že je to správný postup?

K výše uvedenému není co dodat, snad jen že je nutno vždy zohlednit limity jednotlivých laboratoří či normy přístroje, který Vaše lékařka použila. Existují přístroje s normou do hodnoty CRP 2,5, ale i 8,0, či dokonce 18. Tudíž Vaši hodnotu je třeba v tomto kontextu posuzovat. Navíc antibiotika nejsou zásadní zlo. Pokud jsou indikována, potom je spíše Zlo je neužívat. Důvěra ve znalosti a zkušenosti Vašeho lékaře je tedy zásadní
Přeji brzké uzdravení

MUDr. Lena Maucy

Dobrý den,pane doktore, já bych se Vas chtěla zeptat, když me bolí žaludek, tak jestli to mám nechat jen tak, nebo mam přijít do ordinace a vyřešit můj problém s Vámi ???

Určitě navštivte svého praktického lékaře

MUDr. Lena Maucy

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.