Sam. ordinace PL - stomatologa
Tyršova 262, Jičín

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

spokojenost nadevse:)docela draha ale za kvalitu se plati....pecliva az z toho obcas aspon me mrazi ale minimalne bolestive zakroky

Diky teto pani zubarce uz mam 2 umele zuby a 2 vytrzene koreny.Nakonec me musel operovat jiny zubar,nebot p.doktorka toho nebyla schopna.Nedoporucuji a nikdy vice k ni nepujdu,Hruza

K paní doktorce chodíme již léta s celou mojí rodinou. S její prací jsme nadmíru spokojeni. Její předností je pečlivost, rychlost a hlavně vysoká kvalita práce za kterou vždy ráda zaplatím. V neposlední řadě mi vyhovuje fakt, že vždy jdeme na řadu dle objednání a nikdy nečekáme. Tuto paní doktorku mohu jen doporučit.

Tuto zubařku mohu doporučit každému, komu není lhostejné co se mu v puse děje. Sice moc nemluví, ale pokud se člověk zeptá tak odpoví pravdivě a hlavně odborně. Je dobře sehraná se svoji sestrou.

perfektní milá lékařka,skvěle odvádí svou práci,jen nechápu jaktože se za vše musí platit.......

Příjemná a pečlivá lékařka. S péčí jsem spokojena.

Byl jsem velmi spokojen.

je opravdu dobrá lékařka

Dr. Lánská je opravdu velice erudovaná lékařka

Byla jsem velice spokojena.