Psychologická poradna
Wellnerova 3C, Olomouc

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

• psychoterapie

X
Umístění: Psychologická poradna Jiný

Dlouho jsem váhal, zda tento názor zařadit do sekce "neutrální", nebo "negativní". Na jednu stranu musím říci, že pan Vacek se klientovi skutečně věnuje a snaží se mu pomoci, dokonce jsme vždy tu jednu stanovenou hodinu přetáhli. Bohužel, mně však pomoci nedokázal, přišlo mi, že má jeden model terapie a snaží se ho aplikovat na všechny klienty, z tohoto pohledu mi to přišlo málo individuální, dokonce některé jeho metody měly chvílemi opačné účinky. Z těchto důvodů nakonec tento komentář zařazuji do sekce "negativní".

PhDr. Ladislav Vacek

Dlouholeté fixované obtíže není možné vyřešit ve třech sezeních. Stává se, že vztek z nezvládnutí obtíží je obrácen na okolí - v tomto případě na osobu terapeuta. Klientovi přeji ať nalezne vnitřní sílu, vůli a energii, své obtíže aktivně řešit a naučí se převzít za svůj stav a rozpoložení větší zodpovědnost.

Umístění: Psychologická poradna

Děkuji děkuji děkuji :-) za úžasný koučink při hledání příčiny potíží, rozpoznávání a zpracovávání emocí .. vaše "buďte na sebe hodná" mám stále na paměti :-) Marta J.