Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Psychologická poradna
Wellnerova 3C, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti


Specializace

  • psychoterapie

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
X
Ověřený profil
Umístění: Psychologická poradna Jiný

Dlouho jsem váhal, zda tento názor zařadit do sekce "neutrální", nebo "negativní". Na jednu stranu musím říci, že pan Vacek se klientovi skutečně věnuje a snaží se mu pomoci, dokonce jsme vždy tu jednu stanovenou hodinu přetáhli. Bohužel, mně však pomoci nedokázal, přišlo mi, že má jeden model terapie a snaží se ho aplikovat na všechny klienty, z tohoto pohledu mi to přišlo málo individuální, dokonce některé jeho metody měly chvílemi opačné účinky. Z těchto důvodů nakonec tento komentář zařazuji do sekce "negativní".

PhDr. Ladislav Vacek

Dlouholeté fixované obtíže není možné vyřešit ve třech sezeních. Stává se, že vztek z nezvládnutí obtíží je obrácen na okolí - v tomto případě na osobu terapeuta. Klientovi přeji ať nalezne vnitřní sílu, vůli a energii, své obtíže aktivně řešit a naučí se převzít za svůj stav a rozpoložení větší zodpovědnost.

Ověřený profil
Umístění: Psychologická poradna

Děkuji děkuji děkuji :-) za úžasný koučink při hledání příčiny potíží, rozpoznávání a zpracovávání emocí .. vaše "buďte na sebe hodná" mám stále na paměti :-) Marta J.

Došlo k chybě, zkuste to znovu