Ord. praktického lékaře pro dospělé
Ke Koupališti 1180, Most

je velmi šikovný

U pana doktora jsem tolik let, že by snad bylo lépe je ani nepočítat. Bohužel je dnes lékařů, kteří dovedou pacientovi naslouchat stále méně a méně. Pan doktor končí a konečně si dopřeje i zaslouženého odpočinku, jsem přesvědčena že pacientům bude chybět a možná, že i pacienti jemu. Jsem si jista, že k jeho rozhodnutí odejít do důchodu napomohla i situace v celém našem zdravotnictví a nezbývá než si přát aby pacient byl na prvním místě nejen v ústech politiků,ale i v praxi tak, jak tomu je a bylo u MUDr. Myšičky.

Myslím,že má bohatou praxi.Dokáže poznat zápal plic od beďara,ale dokáže i naslouchat.Kdybych potřebovala vrtulník,nebo dlahu,tak mi předepíše dvě,abych se nemusela dvakrát courat.Laďa je 1.

Má zájem o pacienta

Doporučovat už nelze, pan doktor odejde do důchodu. Takže určitě nejen já budu čekat, kdo tam bude po něm. Ono totiž v Mostě si vybrat dobrého praktického lékaře je nadlidské úsilí.
Dříve jsem byla u MuDr. Felcmanové, během toho jsem byla hospitalizována na tehdy ještě LDN a tam mi bylo doporučno abych změnila obvodního lékaře. A právě pan doktor mi byl doporučen.
Stěžovat si nemůžu.

Pan doktor má velmi dobrý vztah k pacientům. Je obětavý a nikoho neodřekne. Doporučuji.

Jsem u pana doktora již bezmála dvacet let a za celou tu dobu jsem se nesetkala se špatným přístupem ani se špatnou léčbou jsem velice spokojená a velice mne mrzí že již nebude ordinovat ( odchod do důchodu ) jinak bych ho určitě doporučila.

Pan doktor je moc hodný,ale jen do doby,než Vám opravdu něco je.Přijde mi,že léčí jen od stolu.

Velmi dobrý praktický lékař s velmi dobrým přístupem k pacientovi.Komunikace s ním je velmi dobrá.Lze ho jen doporučit.