MUDr. Lada Peterková

Uložit

Gynekolog Více

26 názor

Uložit


Adresa

Ordinace gynekologa
Nemocniční 270, Uničov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Paní doktorka i její sestřička jsou prostě na spravném místě. Jsou lidské a profi, přátelský přístup s opravdovým zájmem o pacienta. Dojíždím z Olomouce a jsem ráda, že mne vzala do své péče, cítím se u ní v bezpečí.

D
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka nemá široko, daleko konkurenci, je prostě nejlepší. Dojíždím cca 50 kilometrů a neměnila bych... milá, vstřícná, ochotná pomoci, poradí kdykoliv. Vážím si toho, že jsem již 17 let její pacientkou...

Ověřený profil
Umístění: Ordinace gynekologa

jak jiš bylo napsáno, velmi výborná lékařka, příjemná a mílá a lidská , prostě lékařna na svém místě .Mnoho lékařu by v jednání strčila do kapsy jak se říká


J
Ověřený profil

Paní doktorka je velice příjemná, milá, lidská, a taky výborná po profesionální stránce. A velice pečlivá a důkladná, nic nenechává náhodě.


J

Velmi příjemná, ochotná,lidská a milá paní doktorka prostě 1*. Mám už 3 gynekoložku, ale takový super přístup jsem ještě nezažila. Vždy je ochotná poradit a pomoci. Nikdy jsem se nebála a nestyděla jí říct o problémech, které mě trápí jako u předchozích doktorek. Opravdu nejlepší doktorka jakou znám, kéž by bylo takových více. Chválu si zaslouží i její sestřička, která je taky velmi dobrá. Prostě super, jsem ráda, že mám tu nejlepší doktorku. Nejsem z Uničova, ale dojíždím 17 km, ale za tu cestu mi to opravdu stojí.


H
Ověřený profil

Jsem s paní doktorkou moc spokojená. Vysvětlí, poradí, pomůže. Před ní jsem chodila k doktorovi, který nebyl ani velmi slabý. Takže díky za Vás paní doktorko.


fakt nejlepší


Paní doktorka Peterková, je velmi vstřícná a ochotná.


Jedním slovem..Výborná.


Velmi pečlivá a moc příjemná k pacientům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti