Umístění: Ordinace gynekologa

jak jiš bylo napsáno, velmi výborná lékařka, příjemná a mílá a lidská , prostě lékařna na svém místě .Mnoho lékařu by v jednání strčila do kapsy jak se říká

Nemocniční 270, Uničov
Ordinace gynekologa (mapa)

Umístění: Ordinace gynekologa

Paní doktorka je velice příjemná, milá, lidská, a taky výborná po profesionální stránce. A velice pečlivá a důkladná, nic nenechává náhodě.

Velmi příjemná, ochotná,lidská a milá paní doktorka prostě 1*. Mám už 3 gynekoložku, ale takový super přístup jsem ještě nezažila. Vždy je ochotná poradit a pomoci. Nikdy jsem se nebála a nestyděla jí říct o problémech, které mě trápí jako u předchozích doktorek. Opravdu nejlepší doktorka jakou znám, kéž by bylo takových více. Chválu si zaslouží i její sestřička, která je taky velmi dobrá. Prostě super, jsem ráda, že mám tu nejlepší doktorku. Nejsem z Uničova, ale dojíždím 17 km, ale za tu cestu mi to opravdu stojí.

Jsem s paní doktorkou moc spokojená. Vysvětlí, poradí, pomůže. Před ní jsem chodila k doktorovi, který nebyl ani velmi slabý. Takže díky za Vás paní doktorko.

fakt nejlepší

Paní doktorka Peterková, je velmi vstřícná a ochotná.

Jedním slovem..Výborná.

Velmi pečlivá a moc příjemná k pacientům.

Mám zkušenosti s vícero gynekology a bez přehánění mohu říct, že je paní doktorka nejlepší - velmi příjemná odbornice!!!

Paní doktorka je nejlepší,má lidský přístup,všechno pěkně vysvětlí,poradí.

fakt nejlepší

Paní doktorka Peterková, je velmi vstřícná a ochotná.

Jedním slovem..Výborná.

Velmi pečlivá a moc příjemná k pacientům.

Paní doktorka je nejlepší,má lidský přístup,všechno pěkně vysvětlí,poradí.