Ordinace gynekologa
Nemocniční 270, Uničov

Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Paní doktorka i její sestřička jsou prostě na spravném místě. Jsou lidské a profi, přátelský přístup s opravdovým zájmem o pacienta. Dojíždím z Olomouce a jsem ráda, že mne vzala do své péče, cítím se u ní v bezpečí.

Paní doktorka nemá široko, daleko konkurenci, je prostě nejlepší. Dojíždím cca 50 kilometrů a neměnila bych... milá, vstřícná, ochotná pomoci, poradí kdykoliv. Vážím si toho, že jsem již 17 let její pacientkou...

Umístění: Ordinace gynekologa

jak jiš bylo napsáno, velmi výborná lékařka, příjemná a mílá a lidská , prostě lékařna na svém místě .Mnoho lékařu by v jednání strčila do kapsy jak se říká

Paní doktorka je velice příjemná, milá, lidská, a taky výborná po profesionální stránce. A velice pečlivá a důkladná, nic nenechává náhodě.

Velmi příjemná, ochotná,lidská a milá paní doktorka prostě 1*. Mám už 3 gynekoložku, ale takový super přístup jsem ještě nezažila. Vždy je ochotná poradit a pomoci. Nikdy jsem se nebála a nestyděla jí říct o problémech, které mě trápí jako u předchozích doktorek. Opravdu nejlepší doktorka jakou znám, kéž by bylo takových více. Chválu si zaslouží i její sestřička, která je taky velmi dobrá. Prostě super, jsem ráda, že mám tu nejlepší doktorku. Nejsem z Uničova, ale dojíždím 17 km, ale za tu cestu mi to opravdu stojí.

Jsem s paní doktorkou moc spokojená. Vysvětlí, poradí, pomůže. Před ní jsem chodila k doktorovi, který nebyl ani velmi slabý. Takže díky za Vás paní doktorko.

fakt nejlepší

Paní doktorka Peterková, je velmi vstřícná a ochotná.

Jedním slovem..Výborná.

Velmi pečlivá a moc příjemná k pacientům.