Praktická zubní lékařka
Husovo náměstí 426/3, Kroměříž

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Byla jsem na extrakci 8, samotné vytrhnuti proběhlo bez problémů, ovšem paní doktorka použila málo stehů, takže jsem musela jet na zubní pohotovost s masivní krevní sraženinou. Nebyly nasazeny ani ATB, což mělo za následek zánět kosti.

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Paní doktorka je naprosto úžasná! Přijala mě s akutním problémem, i když nejsem u ní v kartě. Šíleně jsem se bála injekce a extrakce, ale uklidnila mě a byla opravdu skvělá a moc empatická! Můžu jen moc doporučit. :)

Pani doktorka Lada Micikova je odbornik na slovo vzaty. Je ochotna vyresit temer jakykoliv problem, nikdy jsem se u ni nesetkala s nervozitou, nejistotou nebo neochotou.

Svým nasazením, přístrojovým vybavením, profesionalitou, sledováním moderních trendů v zubním lékařství a laskovastí paní doktorka vyniká nad ostatními stomatology na Kroměřížsku

strasne prijemni lide uz se nebojim chodit k zubarovi :)

Je to nejlepší paní doktorka v Kroměříži.

Paní doktorka Mičíková je nejlepší zubařka, ke které jsem kdy chodila! Je velmi příjemná a její zákroky jsou velmi jemné a citlivé! moc doporučuji!

I slečna, která je tam teď místo ní je moc šikovná! Vrtala mi jeden zub a vůbec nic jsem necítila... Ale buhužel jsem si nezapamatovala její jméno...

Nová paní doktorka je super!!!!!Uplně super zubařka!!!

Já tam byla dnes... pí.Dr. je na mateřské. Zastupuje ji jiná, ale taky je dobrá. Byla jsem spokojená. Jen jsem si nezapamatovala její jméno.

S paní doktorkou spokojenost. Byl jsem tam dvakrát vytahovat "nevytáhnutelné" osmičky a poradila si s nimi nádherně.