Praktický lékař pro dospělé
Žižkova 2379, Karviná

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je nyní arogantní, neempatická, křičí po pacientech. Myslím, že by si měla užívat zaslouženého důchodu a uvolnit místo mladším kolegům a to myslím ve vší slušnosti a úctě. Byla jsem u ní asi 30 let a do teď spokojená. Teď bych jí nikomu nedoporučila. Chtěla jsem jí jen předat zprávy z mého průběhu léčení k založení do karty a k možnému posudku k invalidnímu důchodu.O tom, že zprávy přinesu jsem paní doktorku informovala telefonicky.Žádný pacient tam nebyl. Sotva jsem pozdravila, doktorka na mě začala řvát, že nemá den otevřených dveří, že má posudkovou! Odpověděla jsem, že nesu jen zprávy. Nezeptala se mě vůbec, jak probíhá léčba, jestli mám nějaké komplikace. Jen na mě řvala, že onkologické onemocnění je dneska léčitelné a není důvod jít do invalidního důchodu! To jsem nevydržela a podělovala jsem, že jsem se dozvěděla, že mám jen “chřipku” a z ordinace naštvaná a se slzami odešla. Ihned jsem řešila přestup k jinému lékaři.

Nedoporucuji.
Neempaticky a spatny pristup k pacientum.
Doktorka je neochotna arogantni nedela ji problem pacienta servat. Jestli hledate praktickeho lekare a nechcete byt za kazdou komunikaci s lekarem servani hledejte dal.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Tuto lékařku nikomu nedoporučuji, má velice neprofesionální a arogantní chování, nemá problém pacienta seřvat.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pokud hledate praktickeho lekare, rozhodne nechodte k teto pani doktorce. Mozna byla kdysi dobra lekarka, ale ted by bylo pro ni i pro pacienty nejlepsi, kdyby sla do duchodu a prestala ordinovat. Je to lekarka bez spetky empatie, pro kterou matka na rodicovakem prispevku neni clovek, jako kterykoli jiny, ale pouze robot. Nema zadny narok si s virozou zalest do postele, protoze kdyz uz si udelala deti, tak se o ne musi postarat. Absolutne nezna paragraf na osetrovani clena rodiny, a take se mi za tu dobu, co jsem u ni byla stalo, ze napsala leky nebo masti, ktere na trhu jiz nejsou. Nevezme vubec v potaz doporuceni jineho lekare, protoze pouze ona ma narok rozhodovat. Ordinacni hodiny ma od 6 rana, ale klidne si nakraci do ordinace az v 7. Na babicku, ktera k ni take chodi a leci se s cirhozou jater, jezdi do Brna na kliniku, kde ji dali doporuceni, aby odpocivala a nezvedala nic tezkeho rekla, ze mi ma litat za malymi detmi, protoze pohyb je zdravy a odpocivat bude v hrobe. Bohuzel je u ni vedena i moje mamka, ktera po me zkusenosti sama uznala, ze si bude hledat jineho lekare, protoze to, co si tato pani doktorka dovoli, je neuveritelne. Rozhodne nedoporucuji

Paní doktorka,opravdu neřeší zdravotní problémy svých pacientů,dostane-li od jiného lékaře posouzení nemoci,nechce to řešit,zvyšuje hlas a během 2 minut jste za dveřma, jediné co můžu pochválit je její zdravotní sestra,která je moc příjemná a ochotná .:)

Neprofesionální přístup. Nemá problém pacienta seřvat hned u dveří, povyšuje lékařské povolání nad všechny ostatní. Omítá napsat paragraf na který má člověk nárok, odnmítá potvrdit opuštěnku pro zaměstnavatele partnera, který si na mé ošetření bral volno, aby mohl hlídat naše děti. Určí závažnou diagnózu aniž by udělala kompletní krevní testy. Nemoci střílí od oka a každý týden tipuje jinou. Pokud chcete vyhrát sazku, doktorku doporučuji, pokud hledáte empatického lékaře, který vám pomůže s problémem, hledejte jinde.

Pani doktorka je zkuseny odbornik,na kterou bych pred par lety nedala dopustit,presla jsem k ni kdyz zacinala v budove s lekarnou naproti polikliniky,bohuzel posledni 2 roky je to neprijemna zestarla pani,drza a nekdy i arogantni,ktera nema problem zacit na pacienta kricet kdyz ji neco nepasuje.K jejim nekdy neprofesionalnim vyrokum se nebudu vyjadrovat...Uz bych k ni nesla,nevim co se z mile,prijemne doktorky jen stalo...

Nejsem spokojená. Má sice vzdělání, ale pacientům se nevěnuje, přemlouvá je, aby změnili pojišťovnu, pacientům nevěří. Navíc je problém od paní doktorky odejít!!!

Velmi neprofesionální lékařka! Ordinuje od dveří, odmítá odborná vyšetření, a když, tak popírá jejich výsledky. Ne, jednou, a už opravdu nikdy! Doufám, že s paní doktorkou už NIKDY nebudu mít co do činění!!! Nedoporučuji!!!

nechci se opakovat, vsechny negativní popisy paní doktorku skvěle vystihují, jediné řešení je odchod jinam a to jsme s rodinou udělali...