Teplice

Arogantní doktor. Má mamka potřebovala operaci kyčelního kloubu, nemohla chodit a seděl na vozíku. Při kontrole jí řekl, ať se projde. Je to normální!? Příšerný jednání. Mamka seděla díky teplické ortopedii 9 měsíců na vozíků v neskutečných bolestech a pořád jí říkali, že jí operovat nelze. Je mi odporně, když si na to vzpomenu, sama jsem u toho byla, když s ní takhle jednal. Díky panu primáři Benešovi v Ústí nad Labem, který když viděl mamky snímky, okamžitě zařídil příjem a druhý den operaci. Úžasný doktor, který s lidmi cítí (doktor Beneš).

Zdravím mel jsem možnost ohledně zdravotnímu stavu ohledně matky se setkat s tímto Dr. Takovou aroganci ohledně matky a shazování sebevědomí me matky jsem ještě nezažil díky už nikdy více se s nim nechci setkat

Pan doktor je příjemný, dokáže ihned pomoci. S odoperovaným kolenem jsem od něj nad míru spokojená a nemohu nic vytknout.

V roce 2011mi pan doktor operoval a posléze ošetřoval koleno (meniskus) .Velmi dobrý přístup VŽDY , poradil vysvětlil . V péči jsem vlastně dodnes , kdy jsem chodil ještě minulý týden na podpůrné injekce, které rovněž pomáhají .... celý život dělám těžkou práci (můj věk55) tedy ještě chvilku budu nohy potřebovat .... nebýt pana doktora nevím ... při tom , jaký tam mají vždy "šrumec" a co vše se na lékaře hlavně v zimním období očekává je až s podivem , že každému věnuje tak 100% péči !!!! Děkuji Miroslav Komárek Dubí u Teplic

mám totální endoprotézu kyčelního kloubu, kterou sice pan doktor nedělal, ale chodím k němu již sedm let a jsem velice spokojena. Vždy mi vše vysvětlí a hlavně pomůže.

Znám pana doktora z pohotovosti a musím říci že byl velmi šikovný a příjemný pokud bych měla problém vyhledala bych jeho pomoc Jana Doleželová

U pana doktora Žďánského jsem absolvoval operaci menisku artroskopicky. Vše mi vysvětlil, byl ochotný, komunikativní a příjemný. Následné kontroly jsem absolvoval u něj. Padl mi do oka, mohu jen doporučit, byl jsem velmi spokojen.

ochotný znalý vše mi vysvětlil před operací i po operaci kolene artroskopií

Také mohu jedině souhlasit, výborná vysvětlení operace, výborná spolupráce po operaci, výborný doktor kéž by jich bylo takových více... podstoupil jsem operaci kolene takže vím o čem mluvím. Mohu jedině doporučit

Pan doktor mi operoval koleno výborná příprava, výborné vysvětlení operace, výborná spolupráce po operaci. Teď už chodim bez potíží, sportování bez známek operace. Všem doporučuji.