Květoslav Žďánský, ortoped Teplice

Květoslav Žďánský

Uložit

Ortoped Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Teplice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je nejlepší doktor jakeho jsem poznala. Přístup chování péče empatie s pacientem. Kéž by bylo takových doktorů víc. Moc panu doktorovi děkuji za péči Kamila Rönischova operace a následná rehabilitace kolene.


K
Umístění: Ordinace Jiný

Pokaždé, když k němu jdu tak je arogantní a nepříjemný. S kolenem po úraze mě poslal s ibalginem domů a ještě se mi snažil naznačit, že simuluji (poté u jiného doktora bylo koleno ihned na operaci). Byla jsem u něj znovu po pár letech a nic se nezměnilo. Jediné pozitivum co bylo tak zlatá sestřička.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Umístění: Ordinace Jiný

Opravdu skvělý lékař Mudr.Žďansky!!! Jsem s jeho přístupem a s jeho péči před operací i po operaci velmi spokojená. Nemám co vytknout!!


E
Ověřeny pacient

Arogantní doktor. Má mamka potřebovala operaci kyčelního kloubu, nemohla chodit a seděl na vozíku. Při kontrole jí řekl, ať se projde. Je to normální!? Příšerný jednání. Mamka seděla díky teplické ortopedii 9 měsíců na vozíků v neskutečných bolestech a pořád jí říkali, že jí operovat nelze. Je mi odporně, když si na to vzpomenu, sama jsem u toho byla, když s ní takhle jednal. Díky panu primáři Benešovi v Ústí nad Labem, který když viděl mamky snímky, okamžitě zařídil příjem a druhý den operaci. Úžasný doktor, který s lidmi cítí (doktor Beneš).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Zdravím mel jsem možnost ohledně zdravotnímu stavu ohledně matky se setkat s tímto Dr. Takovou aroganci ohledně matky a shazování sebevědomí me matky jsem ještě nezažil díky už nikdy více se s nim nechci setkat

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Pan doktor je příjemný, dokáže ihned pomoci. S odoperovaným kolenem jsem od něj nad míru spokojená a nemohu nic vytknout.


M
Ověřeny pacient

V roce 2011mi pan doktor operoval a posléze ošetřoval koleno (meniskus) .Velmi dobrý přístup VŽDY , poradil vysvětlil . V péči jsem vlastně dodnes , kdy jsem chodil ještě minulý týden na podpůrné injekce, které rovněž pomáhají .... celý život dělám těžkou práci (můj věk55) tedy ještě chvilku budu nohy potřebovat .... nebýt pana doktora nevím ... při tom , jaký tam mají vždy "šrumec" a co vše se na lékaře hlavně v zimním období očekává je až s podivem , že každému věnuje tak 100% péči !!!! Děkuji Miroslav Komárek Dubí u Teplic


A
Ověřeny pacient

mám totální endoprotézu kyčelního kloubu, kterou sice pan doktor nedělal, ale chodím k němu již sedm let a jsem velice spokojena. Vždy mi vše vysvětlí a hlavně pomůže.


Znám pana doktora z pohotovosti a musím říci že byl velmi šikovný a příjemný pokud bych měla problém vyhledala bych jeho pomoc Jana Doleželová


U pana doktora Žďánského jsem absolvoval operaci menisku artroskopicky. Vše mi vysvětlil, byl ochotný, komunikativní a příjemný. Následné kontroly jsem absolvoval u něj. Padl mi do oka, mohu jen doporučit, byl jsem velmi spokojen.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti