Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: Ordinace Jiný

Poslali mě k němu po úrazu z pohotovosti s podezřením na utržený meniskus a s tím, že se to musí okamžitě řešit - provést rezonanci a případně operovat. Pan doktor se ovšem rozhodl postupovat podle sebe, odmítl mě poslat na magnetickou rezonanci nebo provést jinou diagnostiku, koleno ani neprohlédl a jenom provedl další punkci krve a konec, že to je prý standardní postup. Po návštěvě jiného lékaře, který doporučil magnetickou rezonanci, se kromě utrženého menisku odhalila i další poranění kolene vyžadující neodkladnou operaci. Navíc byl po celou dobu extrémně arogantní, dával najevo svojí nadřazenost, za výkon se sám pochválil a u toho slovně shazoval schopnosti lékařů na pohotovosti, že určitě nejsou tak dobří jako on. Přes bolestivost se mi snažil koleno násilím napnout, když bylo po úraze zablokováno v mírném pokrčení. Nakonec mi předepsal injekce na doma, ke kterým nedal žádné instrukce, jak a kam se mají píchat. Katastrofa, kéž by šlo udělit 0 hvězdiček.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I
Umístění: Ordinace Jiný

S takovou arogancí jsem se ještě nesetkala. Měla jsem dojem, že doktora otravuju. Měl okolo sebe vystavenou hradbu, že jsem se ani nezeptala na možnost vyšetření na revmatologii. Bohužel, tato zkušenost byla u něho již v době covidu. Je to sice člověk, se starostmi a náladami, ale já už k němu nejdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Výborná komunikace a hlavně výborně odvedená práce. Mám operované koleno a doktor Ždánský je kapacita a výborná posila teplické nemocnice.

K
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je nejlepší doktor jakeho jsem poznala. Přístup chování péče empatie s pacientem. Kéž by bylo takových doktorů víc. Moc panu doktorovi děkuji za péči Kamila Rönischova operace a následná rehabilitace kolene.

K
Umístění: Ordinace Jiný

Pokaždé, když k němu jdu tak je arogantní a nepříjemný. S kolenem po úraze mě poslal s ibalginem domů a ještě se mi snažil naznačit, že simuluji (poté u jiného doktora bylo koleno ihned na operaci). Byla jsem u něj znovu po pár letech a nic se nezměnilo. Jediné pozitivum co bylo tak zlatá sestřička.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Umístění: Ordinace Jiný

Opravdu skvělý lékař Mudr.Žďansky!!! Jsem s jeho přístupem a s jeho péči před operací i po operaci velmi spokojená. Nemám co vytknout!!

E
Ověřený profil

Arogantní doktor. Má mamka potřebovala operaci kyčelního kloubu, nemohla chodit a seděl na vozíku. Při kontrole jí řekl, ať se projde. Je to normální!? Příšerný jednání. Mamka seděla díky teplické ortopedii 9 měsíců na vozíků v neskutečných bolestech a pořád jí říkali, že jí operovat nelze. Je mi odporně, když si na to vzpomenu, sama jsem u toho byla, když s ní takhle jednal. Díky panu primáři Benešovi v Ústí nad Labem, který když viděl mamky snímky, okamžitě zařídil příjem a druhý den operaci. Úžasný doktor, který s lidmi cítí (doktor Beneš).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Zdravím mel jsem možnost ohledně zdravotnímu stavu ohledně matky se setkat s tímto Dr. Takovou aroganci ohledně matky a shazování sebevědomí me matky jsem ještě nezažil díky už nikdy více se s nim nechci setkat

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřený profil

Pan doktor je příjemný, dokáže ihned pomoci. S odoperovaným kolenem jsem od něj nad míru spokojená a nemohu nic vytknout.

M
Ověřený profil

V roce 2011mi pan doktor operoval a posléze ošetřoval koleno (meniskus) .Velmi dobrý přístup VŽDY , poradil vysvětlil . V péči jsem vlastně dodnes , kdy jsem chodil ještě minulý týden na podpůrné injekce, které rovněž pomáhají .... celý život dělám těžkou práci (můj věk55) tedy ještě chvilku budu nohy potřebovat .... nebýt pana doktora nevím ... při tom , jaký tam mají vždy "šrumec" a co vše se na lékaře hlavně v zimním období očekává je až s podivem , že každému věnuje tak 100% péči !!!! Děkuji Miroslav Komárek Dubí u Teplic

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti