Paní doktorka má velice profesionální, ale zároveň také lidský přístup. Od té doby co k ní chodím se stav mého chrupu markantně zlepšil a k zubaři již také chodím spíše s nadšením, ježto vím, že se nemusím bát a příjemně si popovídám. Dle mého názoru je také velmi užitečné pacientovi vysvětlit, jaký zákrok lékař v jeho dutině ústní zrovna provádí - alespoň mne to uklidňuje, neboť jsem na své zuby velmi háklivá. Sama jsem se s tímto setkala poprvé u paní doktorky Mošovské a nemohu si vynachválit! A co může být větším důkazem mé celkové imprese, než to, že jsem se ke studiu stomatologie sama rozhodla. P.S.: Mimoto je paní doktorka také hezká, takže se na ni dobře kouká ;).

VELICE DOBRÝ STOMTOLOG

Práci a přístup paní doktorky, bych hodnotila velmi kladně. Chodím k paní doktorce s dětmi a jsem velmi spokojena s přístupem a skutečným uměním odbourání stresu při vstupu do ordinace a následného ošetření.Tento přístup oceňuji právě z důvodu, že pokud se děti setkají v dětství s pozitivním přístupem, je předpoklad, že v budoucnosti pro ně nebude zubní ordinace strašákem a tím pádem budou chodit rády na preventivní prohlídky.Paní doktorka je velmi vstřícná, ochotná a milá, vše vysvětlí což je také strašně důležité. Opravdu doporučuji :-)

Pani doktorka je velmi mlada ale zkusenost ji nechybi a je velmi kvalikikovana.Prijemne prostredi a velmi velmi dobry zakaznicky servis.Od doby co chodim zde netrapim se bolesti zubu.vzdyt ono to s injekci neboli.

S paní doktorkou jsem velice spokojen.

Paní doktorka je moc hodná a vstřícná, prošel jsem mnoho, většinou závodních stomatologů, raději utíkal a čekal až mě zuby přejdou, ale ted chodím se zuby rád. Jenom to má jeden háček, že od té doby co jsem tam byl už mne nic nebolí. doporučuji!!

Paní doktorka je moc milá, snaživá a příjemná. Uvidíme časem, jak moc je její práce kvalitní :)