PhDr. Kristýna Klápová

Psycholog, Psychoterapeut Více

Říčany 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Velké Popovice, Masarykova 38, Říčany

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Hotovost, Bankovní převod

Nejčastěji hledané služby

Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování

Jsem psycholog s více než dvacetiletou praxí v oblasti poradenství, diagnostiky a vzdělávání. V současné době se zaměřuji na poskytování terapie orien...

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Filozofická fakulta, obor psychologie (UK Praha 1996 - 2002)

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Fotografie

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychoterapie

Po prvním sezení u paní doktorky se synem máme velmi dobrý pocit, vidíme snahu pomoci a lidský přístup k dětské duši. Těšíme se na další sezení.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychoterapie

Doporučuji, spokojenost. Dcera je velmi nadšená a terapie jí velmi pomáhá.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychoterapie

Mimo nesporné odborné znalosti oceňuji především to, že každé jednotlivé sezení má vždy v rámci dlouhodobější terapie svůj cíl a konkrétní výsledek nebo alespoň posun o kousek vpřed.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychologické konzultace

Centrum Velké Popovice, parkování na ulici, příjemné prostředí ordinace, komunikace skvělá, příjemná, účelná, upřímná.Objednání do měsíce. Doporučuji

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychoterapie

Za mne naprostá spokojenost, příjemné prostředí, profesionální přístup paní doktorky. Mohu jen vřele doporučit.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychoterapie

Nemám žádné námitky.S terapií velká spokojenost. Paní doktorka je velice milá vstřícná a ohleduplná.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování Jiný

Paní doktorka je milá, empatická a ochotná pomoci. Terapie probíhají v příjemném prostředí. S komunikací mimo hodiny také nebyl žádný problém.

Empatický přístup. Pomoc v životní situaci. U mě osobně paní doktorka vyslechla a vhodnými dotazy nasměrovala k lepšímu přístupu a náhledu.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychoterapie

Vždy z návštěvy odcházím se srovnanými myšlenkami a dobrým pocitem, že se moje léčba posouvá vpřed. Líbí se mi také velká snaha perfektně porozumět všemu, co říkám a zpětná vazba.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychoterapie

Paní doktorka je vlídná, příjemná a empatická. Její snaha porozumět problému a doptávat se vedla k velmi rychlé pomoci. Cítila jsem úlevu už po pár sezeních. Jsem nesmírně spokojená a můžu vřele doporučit.