Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Hotovost, Bankovní převod

Jsem psycholog s více než dvacetiletou praxí v oblasti poradenství, diagnostiky a vzdělávání. V současné době se zaměřuji na poskytování terapie orien...

• Stres
  • Deprese
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Filozofická fakulta, obor psychologie (UK Praha 1996 - 2002)

• psychoterapie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování Jiný

Paní doktorka je milá, empatická a ochotná pomoci. Terapie probíhají v příjemném prostředí. S komunikací mimo hodiny také nebyl žádný problém.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychologické konzultace

Empatický přístup. Pomoc v životní situaci. U mě osobně paní doktorka vyslechla a vhodnými dotazy nasměrovala k lepšímu přístupu a náhledu.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychoterapie

Vždy z návštěvy odcházím se srovnanými myšlenkami a dobrým pocitem, že se moje léčba posouvá vpřed. Líbí se mi také velká snaha perfektně porozumět všemu, co říkám a zpětná vazba.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychoterapie

Paní doktorka je vlídná, příjemná a empatická. Její snaha porozumět problému a doptávat se vedla k velmi rychlé pomoci. Cítila jsem úlevu už po pár sezeních. Jsem nesmírně spokojená a můžu vřele doporučit.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychoterapie

Paní doktorka je velmi přívětivá a empatická, vřele doporučuji.
Aktivní spolupráce na daném problému s předchozí vizualizací výsledku.
Po půlročním setkávání mám opravdu pocit, že jsem se někam posunula.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychoterapie

Paní doktorka je empatická a se synem velmi rychle navázala kontakt a "rozmluvila" ho. Byla to naše první návštěva.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování

Synovi pomáhá, kdyz spolecne s psycholožkou hledá cesty jak z problemu ven a důvěřuje jejím radám...

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování

S paní Klápovou máme teprve krátký kontakt , ale i tak se již cítím o poznání lépe. Cítím z ní empatii, opravdovou snahu o nápravu problému, ale hlavně a to moc psychologů , kterými jsem prošla nemělo , je komunikace a to aktivní , během celého sezení.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování

Děkuji paní Klápové za pomoc při smíření se s náročnou životní situací. Po každém sezení mi bylo psychicky lépe. Mohu jen vřele doporučit.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování

Paní doktorka je zkušená, jde rychle k jádru věci a cítím posun už za pár sezení. Navíc se velmi dobře dokáže přizpůsobit člověku. Jsem velmi spokojená.

• Stres
  • Deprese