Kristýna Klápová, psycholog Říčany

Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Hotovost
728 71.....

Psychologické poradenství, psychoterapie, koučování • 600 Kč

Jsem psycholog s více než patnáctiletou praxí v oblasti poradenství, diagnostiky a vzdělávání. V současné době se zaměřuji na poskytování krátké terap...

• stres
  • deprese
  • vztahová krize

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Filozofická fakulta, obor psychologie (UK Praha 1996 - 2002)

Fotografie

Psychologické poradenství, psychoterapie, koučování

Velké Popovice, Masarykova 38, Říčany

600 Kč

Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování psychologické poradenství, psychoterapie, koučování

Paní psycholožku pro svou dceru jsem vybrala na doporučení své psychoterapeutky.
Přístup k dítěti byl velmi citlivý, nenásilný a dítě neví, že je s ním nějak pracováno. Sezení jsou pro dítě absolutně nestresující. Dcera si paní psycholožku oblíbila a velmi dobře s ní komunikovala.
Probíhá i zpětná vazba mezi rodičem a psychoterapeutem, což jsem vítala.
Paní doktorku určitě budeme navštěvovat kdykoliv, kdy bude dcera potřebovat, jelikož to má smysl a dítě se u ní cítí dobře.

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování Úzkosti

K paní doktorce jsem chodila na 3 měsíční krátkou terapii. Povedlo se mi identifikovat své problémy a hlavně najít řešení. Velmi oceňuji krátká a jasná sdělení, naslouchání a konstruktivní terapii. Necítila jsem se jako číslo, ale osoba, které se snaží lékař pomoci.
Vřele doporučuji a děkuji, paní doktorko! :-)

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování Zdravotní problémy syna

Chtěl bych totuto cestou ještě jednou moc poděkovat paní Kristýně Klápové, která nám pomohla zvládnou složité období spojené s psychickou šikanou ve škole. Ukazála nám, že za příčinou zdravotních obtíží nemusí být jen průvodními příznaky nemoci, ale "stačí" jen bolavá dětská duše. Macháček

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování

Rada by som sa podakovala pani doktorke za jej pomoc, ludsky a zaroven profesionalny pristup. Sedenia s nou boli prijemne a inspirujuce; pomohla mi zorientovat sa v sebe, uvedomit si vlastnu vnutornu silu a hodnotu. Dakujem a odporucam

Umístění: Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování

Paní doktorka mi moc pomohla. Díky ní jsem začala premýšlet nad tím, co chci a co mě těší místo trápením se tím co nechci a čeho se bojím. Bude-li ještě nekdy potřeba, velmi ráda ji znovu vyhledám.

Dobrý den, byla jsem velice spokojená s přístupem a empatii, v mém těžkém období vážné nemoci, kdy jsem si nevěděla rady, jak si srovnat priority, co dál s životem, jak budu dál pokracovat. Nemohla jsem spát, jen jsem seděla a dívala se před sebe a nevěděla jsem, zda přede mnou něco je. Teď už vím, díky paní doktorce Klápové, že před sebou jsem já a směju se! Dekuju Jirouskova

F

Chceme touto cestou poděkovat paní doktorce Klápové za to, že nám připomněla jak moc nám na sobě vlastně záleží a dala nám sílu a impuls překonat naše partnerské problémy. Podruhé teď díky ní zažíváme to, na co jsme už málem zapomněli a těšíme se ze společných chvil.
S pozdravem a díky: Filip a Jana.

• stres
  • deprese