MUDr.

Gynekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Dovoluji si vám nabídnout možnost péče v naší ambulanci v Jindřišské ulici 938/18, Praha 1, více na našem webu. Languages : I speak English fluently. English speaking pat... Více

• Dobrý den, pane doktore,
    již několik let používám antikoncepci Qlaira. Nyní se mi stalo, že již dva měsíce po sobě jsem nedostala menstruaci po vybrání aktivních tabletek. Menstruace resp. silnější špinění se dostavilo až 2. týden při užívání dalšího platíčka.
    Stávající gynekoložka mi… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Konstantin Inkov

Dobrý den, při dlouhodobém užívání hormonální antikoncepce se může stát, že menstruace výrazně zeslábne, někdy i vymizí. Někdy přechodně, někdy trvale. Antikoncepční účinek není snížen ( nicméně já spíše… Více

• Bartholiniho zlaza

Dobry den pane doktore,
    dlouho mne trapi cysty Bartholiniho zlazy. Jiz mam na jedne strane jednu cystu uz pres pul roku a na druhe strane se mi take casto vyskytne. Pan doktor, ktereho jsem mela pred tim, tak mi to nelecil a rikal ze se s tim musim smirit. Kazdopadne jsem mlada a omezuje mne to… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Konstantin Inkov

Dobrý den, pokud se jedná o opakované cysty Bartolínské žlázy, tak na to podle mé zkušenosti dobře funguje, zavedení tzv. lápisu, což. je chemická látka, která umí chemicky zlikvidovat-popálit vnitřke… Více

Adresy

• GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Jindřišská 18, Praha 1, asi 20 metrů do vnitrobloku-menší domek,2.patro
    110 00 Praha 1

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více

Služby

Vedení těhotenství
    Urogynekologie základní

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Dovoluji si vám nabídnout možnost péče v naší ambulanci v Jindřišské ulici 938/18, Praha 1, více
    na našem webu.

Languages : I speak English fluently. English speaking patients are welcome.
    Mluvím též plynule bulharsky.

Vzdělání : Gymnázium Nad Štolou Praha, 3.Lékařská fakulta Univerzity Karlovy Praha
    Dvě atestace z gynekologie a porodnictví - nejvyšší vzdělání v oboru v ČR.
    Diplom celoživotního vzdělávání.
    Licence České lékařské komory pro funkci vedoucího lékaře.
    Pravidelné vzdělávání na kongresech a seminářích.
    Dlouholetá praxe na gynekologicko - porodnickém oddělení.

Snažíme se poskytnout celé spektrum služeb v oblasti ambulantní gynekologie - těhotenské screeningové ultrazvuky, změny na čípku, rizikové těhotenství, pokročilý gynekologický ultrazvuk, včetně 4D zobrazení, základní urogynekologie, neplodnost - základní léčba, léčba myomů, nepravidelného krvácení, bolesti při styku, chronické bolesti břicha, endometrióza, osteoporóza, premenstruační syndrom, kondylomata, bradavice na kůži okolo genitálu, genitální herpes, preventivní prohlídky, konzultace - druhý názor, zavádění nitroděložních tělísek, antikoncepční poradna, léčba návalů a klimakterických obtíží, sepsání žádosti o ukončení těhotenství, očkování proti HPV virům,

• gynekologie a porodnictví

Nemoci

Hodnocení pacientů:

• H

MUDr. Inkov je nejlepší lékař, kterého jsem doposud měla. Je ke mně velice vstřícný, vše vysvětlí, trpělivý a zodpoví Vám veškeré dotazy. Začala jsem k němu docházet kvůli nespokojenosti s předešlým lékařem, který se ani nesnažil mi pomoci s mými problémy. MUDr. Inkov se mi věnuje vždy na 100%. Vřele doporučuji všem.

• M

Pana doktora jsem si vybrala zde na základě hodnocení jiných pacientek. U bývalého gynekologa jsem byla velmi nespokojená, i když se o něm říkalo, že je specialista ve svém oboru. Možná ano, ale každá návštěva u něj byla spojená s negativní náladou - navzdory objednání na konkrétní hodinu dlouhé čekání, sestra součást ordinace, neochoten napsat doporučení atd.
    Pan doktor Inkov je dle mého odborník na svém místě, velmi příjemný, odpoví na všechny dotazy, vysvětlí, ukáže, je příjemný a vyšetření je u něj bezbolestné. Všem ženám, které uvažují, zda se svěřit do jeho rukou, vzkazuji, ať to určitě zkusí.

• S panem doktorem jsem velice spokojená, mohu ho jen doporučit. Přešla jsem za ním z Ob/Gyn do jeho nové ordinace. Jana Franz

• I

"S odstupem času jsem se rozhodla napsat svoji negativní zkušenost s panem doktorem. Jako diagnostik velmi slabý, veškeré projevy jsou u něj hned endometrióza a laparoskopická operace. Když jsme se přestěhovali do Prahy, hledala jsem nového gynekologa (2014). Podle kladných recenzí jsem si vybrala pana Inkova. Na vstupní prohlídce jsem byla rychle hotová (měla jsem pocit, že obtěžuju, musím se rychle obléct, honem, honem všechno). Měla jsem malou 3,5 cm cystu, na kt. mi řekl jenom, že za půl roku mám přijít na kontrolu, že by měla SAMA zmizet. Podotýkám, že jsem v r. 2013 měla 2 operace cyst (plánovanou a neplánovanou), cysty mi nikdy samy nezmizely a endometrióza histologicky nebyla NIKDY potvrzená. Jelikož jsme plánovali mimi, přišla jsem za půl roku na kontrolu, že se nám stále nedaří. Pán
    doktor mi navrhl, že mám buď možnost hormonální léčby (kdy se mi "udělá" umělý přechod), což znamená, že mi naroste ochlupení a přiberu, to jsem odmítla. Druhou možností je laparoskopie, abychom se "jenom" podívali do břicha, že to nic není a navíc mi dal vizitku na soukromou kliniku, kde pracuje. Tlačil na mě, protože jsem měla vyšší hladinu Ca 125, což u cyst bývá prostě. Vystrašil mě rakovinou vaječníků, takže jsem odcházela úplně vyřízená, brečela jsem a už jsem se viděla na chemoterapii (maminka mi
    umřela na rakovinu děložního čípku) a o to větší jsem měla strach po takových neuvážených diagnózách. Po měsíci jsem přišla znovu, že "léčbu " laparoskopicky nepodstoupím, protože mám za sebou 2x operaci v předchozím roce, že plánuji otěhotnět, a že mi ty operace vůbec nepomáhají a ty cysty se tvoří znovu a znovu (operace jenom zvyšují riziko srůstů vejcovodů). Na otázku, proč se mi tvoří, řekl, že to nikdo neví. Byla jsem psychicky na dně. Nedoporučil mi žádné léky, bylinky, nevím cokoliv, že prý to nepomáhá a
    laparoskopie je jediná cesta. Bohužel prý. Chtěl po mě, abych mu podepsala negativní reverz, že s jeho "léčbou" nesouhlasím, což jsem neudělala a přešla k jinému lékaři. Díkybohu. Na internetu jsem si našla recenze na Gynex kapky, které mi pomohly tak, že menstruace byla méně bolestivá a po měsíci užívání spolu s Chlorellou jsem otěhotněla. Výsledek: v lednu 2015 málem operace, únor-březen 2015 - těhotenství. Jsem nyní maminkou 11. měs. synka . Po šestinedělí jsem byla na prohlídce, ale cysta nezmizela, ani se nezvětšila. Náhodou jsem 4 měs. po porodu narazila na homeopatický léka Thuya, kt. se podává miminkám před očkováním a začala jsem ho brát taky. Syn bez větší teploty, bez pláče po očko, u mě po kontrole u gynekologa ŽÁDNÁ CYSTA!!!. Po konzultaci s homeopatkou mi bylo řečeno, že
    Thuya je jedním s nejsilnějších léků na cysty. Příčinou cyst je tedy za prvé, hormonální nerovnováha + stres, za druhé, nezdravé stravování. Chtěla bych, aby všechny ženy, které se momentálně rozhodují  jak dál, nešly cestou prášků (antikoncepce) a  operací, ale rozhodly se samy udělat něco pro svoje zdraví protože je to Vaše tělo a kdykoliv se s ním něco stane, tak všichni dávají ruce pryč, věřte mi. Jakmile Vás pošlou pod nůž, braňte se jim a vyhledejte jiného odborníka. Nejlepším lékařem je příroda, homeopatie, ale také pohoda (změňte zaměstnání, pokud je to potřeba), zdravá výživa, pohyb, dostatek tekutin, odpovědnost za svoje zdraví nesete sami, nevkládejte do rukou jiných, abyste je pak za to mohly obviňovat. Přála bych si, aby všechny ženy dostaly šanci UZDRAVIT SE!

MUDr. Konstantin Inkov2016-10-17

Dobrý den, rád bych vyjádřil k dané situaci. Přiznám se, že po letech vůbec netuším o co šlo, nicméně pokusím se reagovat na daný text, i když je to těžké pro nedostatek informací. Evidentně jsme se s pacientkou viděli mnohokrát, situace trvala dlouhé měsíce. Byla opakovaně vyšetřena - různými metodami. Takže považuji nepravdivé, že jsem údajně pacientku tlačil hned od počátku do laparoskopie. Je možné, že jsem zmínil použití hormonální terapie ( ale není pravda zjednodušený výklad pacientky, že všechny pacientky po tom přiberou a budou mít ochlupení ), Naprosto netuším kolik bylo let pacientce, ale z textu je vidět, že zmiňovala snahu o otěhotnění. V tu chvíli lékař musí zvážit další postup, možnosti, statistiku a prognózu u pacientky. Pokud se nedaří otěhotnět , z ultrazvuku je podezření na endometroidní cystu ( pacientka si to nemyslí, ale za celou dobu vlastně nevyvrátila, že se jednalo o endometroidní cystu- ona na ultrazvuku většinou vypadá dost jednoznačně ) , situace trvá dlouho, navíc je pozitivní CA-125 ( marker na možné zhoubné onemocnění vaječníků - pacientka má naprostou pravdu, že právě u endometriózy může být falešně pozitivní ) je mojí povinností lékaře, vše vysvětlit, vyjmenovat možná rizika a doporučit vhodný postup - v tomto případě laparoskopie. V případě, že pacientka odmítne, je opět mojí povinností sepsat negativní reverz. No a pokud i toto odmítne, já jí to nutit nemohu a provedu zápis do dokumentace. Já jako lékař nemohu spoléhat na náhodu a štěstí. Nikde není řečeno, že pacientka s endometriózou nemůže nikdy otěhotnět, ale statisticky má menší šanci ( z různých důvodů ). Ale otěhotnění je možné. Nicméně já jako lékař se nemohu spoléhat na náhodu.
    Ohledně použití homeopatik, jsou dvě možnosti, buď opravdu zafungovaly. Nebo je vše jinak a během těhotenství a následného kojení ( kdy je převaha gestagenů, což je vlastně léčba endometriózy - a mimochodem stav navozovaný právě horm. léčbou ) cysta prostě zmizela. V každém případě pacientce i jejímu synkovi přeji hodně štěstí a zdraví. S pozdravem MUDr. K.Inkov

• N

I am really satisfied with Dr Inkov. Great care and a friendly professional attitude. He does not work anymore in OB/GYN and even though I am registered there I will anyways go after my favourite doctor.

Thank you for the nice review. Sincerely, MD. Konstantin Inkov

• T

Ne třeba komentovat moc :) pan doktor je skvělý a z těch co jsem od 15let měla patří snad mezi ty úplně nejlepší :) jsem s nim spokojená a určitě nemám v plánu měnit :)

Děkuji za laskavé hodnocení. S pozdravem Konstantin Inkov

• Pana doktora navštevuji už nekolik let a jsem s ním maximálně spokojena. Nejenom pro jeho profesionální ale i lidský přístup. Velkou oporou mi byl v období těhotenství a následně i v období šestinedelí, kdy jsem sice ještě spadala pod péči porodnice, vždy mi odpověděl na mé dotazy, potíže a vždy pomohl. Zájimal se sám i o můj stav po porodu. Na dotazy přes sms odpovídal hned, volal když bylo potřeba. Jsem moc ráda, že i v dnešní době lze nalézt lékaře s takovým přístupem :). Sestra Katarína je rovněž báječná a vždy se teším na návštevu v jejich ordinaci. Zuzana Paulínyová

Děkuji Vám za milé hodnocení. Zdraví K. Inkov

• K panu doktorovi chodim jiz dlouhou dobu a jsem spokojena. Chodim na pravidelne cytologie, vzhledem k tomu ze jsem prodelala konizaci delozniho cipku a ma ho celkove nachylnejsi. Prozili jsme spolu take me prvni tehotenstvi, kdy jsme lecili kondylomata a uspesne vylecili. V prubehu tehotenstvi sem mela pocit, ze je o me nadstandardne postarano a to bylo pro me a mou psychickou pohodu nejdulezitejsi. Pan doktor je k dispozici na telefonu a pri navsteve me vzdy nabada at se ptam v pripade ze mi chybi informace, navic mam rada take sestru Katarinu :) "Nas vztah" je dlouholety a zatim rozhodne nebyl duvod to menit a verim ze se na pana doktora mohu spolehnout i do budoucna. Barbora Pospisilova

• L

S panem doktorem jsem po první návštěvě nad míru spokojená. Pořád mi říkal, ať se ptám na to co mě zajímá. Jediné mínus je roční poplatek v Obgyn, který ale není povinný...

• A

S pánom doktorom som veľmi spokojná. Je milý, profesionálny, trpezlivý a odpovedá podrobne na všetky otázky. Takisto sestrička je veľmi príjemná a ústretová. Celkovo ambulancia funguje výborne, pacientky sú brané podľa objednania takmer na minútu.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online