Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Pán doktor je jednoznačne najlepší, akého som kedy mala. Super starostlivosť, profesionálny a zároveň priateľsky prístup, človek sa nebojí na čokoľvek opýtať. Starostlivosť počas celého tehotenstva bola úžasná. Veľkým plusom je rýchla komunikácia aj cez e-mail. Určite doporučujem!

Konstantin Inkov

Jindřišská 18, Praha 1, asi 20 metrů do vnitrobloku-menší domek,2.patro, Praha 1
GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více

Nitroděložní tělísko (2 000 Kč)

Gynekologické konzultace (1 000 Kč)

Preventivní prohlídky + 4 Více

Vedení těhotenství

Gynekologická operace

Urogynekologie základní

Dovoluji si vám nabídnout možnost péče v naší ambulanci v Jindřišské ulici 938/18, Praha 1, více na našem webu. Vzdělání : Gymnázium Nad Štolou...

• premenstruační syndrom
  • osteoporóza
  • endometrióza

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

K pánovi doktorovi som chodievala niekoľko rokov, bol mojim oštrujúcim doktorom počas jedného úspešného tehotenstva, ale aj pri predošlom potrate. Vždy bol profesionálny, veľmi ľudský a empatický. Sám sa pýtal, či mám nejaké otázky, na ktoré ochotne odpovedal. Tiež mi dal sám rady, bez toho, aby som sa musela na všetko sama pýtať.
Rozhodnutia vždy robil s ohľadom na pacientku, aby všetko prebehlo pokiaľ možno najhladšie. Nikdy ma netlačil do nejakých liekov, či operácii.UZ spravil bez problémov pri každej návšteve v tehotenstve, dokonca mi ponúkol aj jedno vyšerenie na viac, pre ukludnenie, že je všetko v poriadku.
Objednať sa dalo na ďalší termín priamo pri poslednej návšteve, alebo telefonicky a to kľudne aj mesiac dopredu.
Ja som bola s pánom doktorom veľmi spokojná a keby sme sa nepresťahovali, určite by som k nemu chodila naďalej.

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace Pregnancy

An amazing doctor! Very patient, polite and considerate of the patient. I have a big fear of doctor’s so there is a lot of patience needed to deal with me.I went to Doctor Inkov throughout my whole pregnancy and was very happy, he was always flexible and ready to answer all my questions. I can certainly recommend!

MUDr. Konstantin Inkov

Thank you for your a very nice review.

Konstantin Inkov

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace vedení těhotenství

Musím pochválit pana doktora i sestřičku. Super péče. Vše v klidu. Příjemné. Sestřička milá. Úžasná. Pan doktor pohodář, hodný. Vše krásné vysvětlí. Ukáže. Vzdy je čas na pacientku její dotazy. Jsem nadšená a spokojena. Hrozně moc.

Konstantin Inkov

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace Gynekologie, těhotenství

Pan doktor Inkov je nejlepší doktor, jakého jsem kdy potkala. Poprvé se nemusím stydět /cítit se nepříjemně zeptat se na všechny problémy, které mám. A v těhotenství jich není málo... Chodím k němu cca 3 roky. Pan doktor je pečlivý, příjemný. Kdyby takoví doktoři byli všichni...???? A sestřička, to je to samé. Velmi příjemná, chápavá. Super je že pokud něco potřebuju, mohu volat, psát SMS, napsat email. Odpověď dostanu vždy téměř obratem, ať píšu na Dr. či sestřičce. Paráda.

MUDr. Konstantin Inkov

Děkujeme :-) . A popřeji momentálně ještě hodně štestí.

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Velice doporučuji, vstup do ordinace vzdy na cas (nekdy dokonce drive), velice mily pan doktor, vysetreni nebolestive, clovek ma pocit, ze se muze zeptat na cokoli a neobtezuje. Komunikace i po emailu. Velmi mila a ochotna je i sestricka!

Děkujeme za hodnocení.
Konstantin Inkov

Super pristup, skvela pece, ma reseni za kazdy pripad a navic ma perfektni sestricku, muzu jen doporucit *****

Konstantin Inkov

Od mých 15 let jsem už pár ordinací navštívila a doktor Inkov je bezesporu ten nejlepší lékař.
No a sestřička je prostě TOP! :-)
Děkuji za skvělou péči a úžasný přístup.

Velmi děkujeme.
Konstantin Inkov

MUDr. Inkov je nejlepší lékař, kterého jsem doposud měla. Je ke mně velice vstřícný, vše vysvětlí, trpělivý a zodpoví Vám veškeré dotazy. Začala jsem k němu docházet kvůli nespokojenosti s předešlým lékařem, který se ani nesnažil mi pomoci s mými problémy. MUDr. Inkov se mi věnuje vždy na 100%. Vřele doporučuji všem.

Pana doktora jsem si vybrala zde na základě hodnocení jiných pacientek. U bývalého gynekologa jsem byla velmi nespokojená, i když se o něm říkalo, že je specialista ve svém oboru. Možná ano, ale každá návštěva u něj byla spojená s negativní náladou - navzdory objednání na konkrétní hodinu dlouhé čekání, sestra součást ordinace, neochoten napsat doporučení atd.
Pan doktor Inkov je dle mého odborník na svém místě, velmi příjemný, odpoví na všechny dotazy, vysvětlí, ukáže, je příjemný a vyšetření je u něj bezbolestné. Všem ženám, které uvažují, zda se svěřit do jeho rukou, vzkazuji, ať to určitě zkusí.

Nitroděložní tělísko

Preventivní prohlídky

Konzultace mamologické

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace Pregnancy

MUDr. Konstantin Inkov

Thank you for your a very nice review.

MUDr. Konstantin Inkov

Děkujeme :-) . A popřeji momentálně ještě hodně štestí.

Děkujeme za hodnocení.

Konstantin Inkov

No a sestřička je prostě TOP! :-)
Děkuji za skvělou péči a úžasný přístup.

Velmi děkujeme.

146 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den jsem po cisatskem rezu uz 10 měsíců a porad mam otekle nohy a trosku prsty na rukách je to normální nebo už bych nemela byt otekla a mam se teda objednat s těma nohama dekuji moc za odpověď .

V každém případě tam nevidím souvislost s gynekologií a porodem, 10. měsíců po cís. řezu je velmi dlouho. K. Inkov

MUDr. Konstantin Inkov

• Dobrý den, chtěla bych se poptat ohledně své menstruace a s tím spojenou ovulací. Všude se dočítám, že výpočet pravděpodobné ovulace je založen na určení prvního dne menstruace a délky menstruačního cyklu. A právě s určením prvního dne si nevím úplně rady. Většinou to celé začíná špiněním a až po pár dnech přechází klasické krvácení s menstruační bolestí. Pro názornost jsem si zaznamenávala v tomto měsíci svou menstruaci: 2/1 - 4/1 slabé špinění, 5/1 střední špinění, 6/1 - 9/1 střední špinění s náznaky krve, 10/1 silné krvácení s bolestmi v podbřišku, 11/1 - 12/1 střední až slabší krvácení, 13/1 špinění. Doba špinění před tím silným krvácením bývá různě dlouhá, ale pokud bych za začátek brala opravdu až to silné krvácení s bolestmi, pak délka mého cyklu je 28 dní. Je tedy až to silné krvácení, v tomto případě 10/1, chápáno jako začátek menstruace? A co případně charakterizuje to období špinění před tím? Mockrát děkuji, Hezký den

Já bych dodal, zkuste doma kontryhelový čaj a preparát s inositolem- třeba Natifem. Dále si můžete ověřit ovulačními testy, že ovulujete.
    V případě přetrvávání potíží určitě na gynekologii. K. Inkov

• premenstruační syndrom