Jindřišská 18, Praha 1, asi 20 metrů do vnitrobloku-menší domek,2.patro, Praha 1
GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více

Gynekologická operace

Gynekologické konzultace • 1 000 Kč

Konzultace mamologické +4 Více

Nitroděložní tělísko • 2 000 Kč

Preventivní prohlídky

Urogynekologie základní

Dovoluji si vám nabídnout možnost péče v naší ambulanci v Jindřišské ulici 938/18, Praha 1, více na našem webu. Vzdělání : Gymnázium Nad Štolou...

• premenstruační syndrom

Preventivní prohlídky

Urogynekologie základní

Vedení těhotenství

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

S panem doktorem velmi spokojená, jedná se o specialistu s lidským přístupem. Vždy se zeptá, jestli mám nějaké otázky, na které odpovídá, nikdy jsem se necítila, že obtěžuji. Vše vysvětlí, během vyšetření popisuje, co právě dělá. Docházela jsem k panu doktorovi po dobu celého těhotenství a naprosto jsem mu důvěřovala. Velké plus je moc hezká čekárna (ve které jsem ale nikdy moc dlouho nepobyla, pan doktor dodržuje objednané časy), i moderní ordinace.
U pana doktora je nová sestřička, která mi ze začátku připadala trochu zmatená, ale nyní si myslím, že se zorientovala a je super.
Chtěla bych tímto moc poděkovat panu doktorovi (i sestřičce) a určitě můžu jen doporučit!! Monika B.

Děkujeme :-)

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

S panem doktorem jsem spokojená, lidský přístup, špičkové vybavení. Příjemná ordinace Pokaždé se pan doktor ptá, jestli nemáte otázky a snaží se vše vysvětlit, tak aby vás zbytečně neděsil. Přístup z jeho strany je opravdu příjemný. Jediné velké mínus je sestra, byla tam fajn šikovná sestřička, která odešla na mateřskou, místo ní je tam podle mého nezkušená, protivná žena, je to velká škoda, to jediné kazí dojem úžasné ordinace (myslím, že pacientky odradí gramatické chyby v SMS z ordinace) také odběr krve od ní není příjemný. Jen kvůli sestře dávám 4*,jinak bych dala plný počet. Radka Maleninská

Děkujeme za názor.
Já bych se jen zastal své současné sestřičky, vy jste se trefila zrovna do doby, kdy u mě sestřička byla první měsíc a zkušenosti s odběry neměla dlouhou dobu. A s gynekologií vůbec. A prostě asi byla nervozní. Nicméně přesně takto situace nastala o rok a půl dříve než jsem zaškolil svojí bývalou sestřičku. Respektive dokud nezískala zkušenosti s odběry. Což už obě jistě umí.
Takže bych poprosil o trochu shovívavosti.
Já jsem taky nebyl tak zkušený před 5 lety :-) .
Nicméně děkujeme za názor a zkusíme se rozhodně zlepšovat.

S pozdravem
Konstantin Inkov

Pokud hledáte profesionální a kvalitní péči, ale zároveň lidský přístup a ochotu, mohu pana doktora Inkova doporučit. K panu doktorovi jsem docházela po celé mé těhotenství a byla jsem maximálně spokojená. Jako prvorodička jsem měla trochu obavy, ale pan doktor vždy vše perfektně vysvětlil a jeho přístup i péče ve mě vzbuzovaly důvěru, což podle mě mělo velký podíl na tom, že jsem byla v pohodě, těhotenství probíhalo v podstatě bez komplikací a porodila jsem zdravého chlapečka. Takže tímto panu doktorovi a samozřejmě i milé sestřičce moc děkuji! Monika Ž.

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Zatím jsem pana doktora navštívila pouze jednou, z důvodu přechodu od lékařky se kterou jsem nebyla zcela spokojená.
Můj dojem je velice pozitivní, pan doktor milý, profesionální, neustále povídal co právě dělá, zda mu vše připadá v pořádku, a ptal se zda nemám já nějaké dotazy.
Cítila jsem se bezpečně a určitě budu pana doktora navštěvovat i nadále.
Výhodná poloha ordinace, která je navíc moc hezky a moderně zařízená.

Děkujeme.

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Pan doktor má profesionální přístup, je velmi trpělivý a na objednávku se čeká den-dva max. Dokonalé mluví anglicky a s ním jsem velmi spokojená.

MUDr. Konstantin Inkov

Děkujeme za milé hodnocení.
Já bych jen nerad vzbuzoval přehnaná očekávání ohledně objednací doby :-).
Tak volno opravdu nemívám. :-)

Konstantin Inkov

K panovi doktorovi Inkovovi chodim uz niekolko rokov a som velmi spokojna. Profesionalny a ludsky pristup, maximalne efektivny a zaroven velmi ochotny vyjst v ustrety v pripade potreby riesenia urgentnej zalezitosti. Bez problemov zodpovie akekolvek otazky. Sestricka tak isto skvela. Objednavacie terminy bez cakania. Komunikacia s ordinaciou bezproblemova - email, sms, telefon - ak sa nedovolate sestricka na poziadanie zavola asap naspat. Moderna ambulancia, skvela lokacia. Urcite doporucujem! Viera Szmudova

Velmi děkujeme.

G
Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Pán doktor je jednoznačne najlepší, akého som kedy mala. Super starostlivosť, profesionálny a zároveň priateľsky prístup, človek sa nebojí na čokoľvek opýtať. Starostlivosť počas celého tehotenstva bola úžasná. Veľkým plusom je rýchla komunikácia aj cez e-mail. Určite doporučujem!

MUDr. Konstantin Inkov

Děkujeme za krásné hodnocení.

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

K pánovi doktorovi som chodievala niekoľko rokov, bol mojim oštrujúcim doktorom počas jedného úspešného tehotenstva, ale aj pri predošlom potrate. Vždy bol profesionálny, veľmi ľudský a empatický. Sám sa pýtal, či mám nejaké otázky, na ktoré ochotne odpovedal. Tiež mi dal sám rady, bez toho, aby som sa musela na všetko sama pýtať.
Rozhodnutia vždy robil s ohľadom na pacientku, aby všetko prebehlo pokiaľ možno najhladšie. Nikdy ma netlačil do nejakých liekov, či operácii.UZ spravil bez problémov pri každej návšteve v tehotenstve, dokonca mi ponúkol aj jedno vyšerenie na viac, pre ukludnenie, že je všetko v poriadku.
Objednať sa dalo na ďalší termín priamo pri poslednej návšteve, alebo telefonicky a to kľudne aj mesiac dopredu.
Ja som bola s pánom doktorom veľmi spokojná a keby sme sa nepresťahovali, určite by som k nemu chodila naďalej.

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace Pregnancy

An amazing doctor! Very patient, polite and considerate of the patient. I have a big fear of doctor’s so there is a lot of patience needed to deal with me.I went to Doctor Inkov throughout my whole pregnancy and was very happy, he was always flexible and ready to answer all my questions. I can certainly recommend!

MUDr. Konstantin Inkov

Thank you for your a very nice review.

Konstantin Inkov

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace vedení těhotenství

Musím pochválit pana doktora i sestřičku. Super péče. Vše v klidu. Příjemné. Sestřička milá. Úžasná. Pan doktor pohodář, hodný. Vše krásné vysvětlí. Ukáže. Vzdy je čas na pacientku její dotazy. Jsem nadšená a spokojena. Hrozně moc.

225 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,v 22+2 tt,mi byla v nemocnici namerena cervikometrie 45 mm,CS bylo 0.Dnes,25+2 tt,jsem byla u sveho gynekologa,ktery mi nameril delku cipku 30 mm,CS uvedl 0.Gynekolog se tvaril,ze je vse v poradku a nedoporucil mi ani zadna opatreni jako je klidovy rezim.Pouze mi naplanoval pristi kontrolu za 10 dni.Chtela jsem se zeptat na Vas nazor,zda je zapotrebi dodrzovaz nejaky klidovy rezim ci nikoliv?Nechapu,jak je mozne,ze za tri tydny se cipek tak zkratil nebo,zda mereni probihalo pokazde jinak?V nemocnici jsem si vedoma toho,ze jsem mela plnejsi mocovy mechyr.Nerada bych neco podcenila a zajima me Vas nazor.Dekuji.

Já bych dodal, držte se svého gynekologa.
    Je opatrný, já bych postupoval zhruba stejně.
    Dle mých zkušeností sice 30 mm je zcela v normě, ale čípky opravdu v tomto týdnu bývají delší. K. Inkov

MUDr. Konstantin Inkov

• Dobrý den, jsem ve 14tt těhotenství a přišla jsem do styku s dítětem cca 7 dní po očkování mmr (což jsem se dozvěděla až při odchodu návštěvy ) holčička měla zvýšenou teplotu, o vyrážce nevím , byla u nás asi 3 hodiny, je nějaká šance, že bych se mohla nakazit, když se jedná o živou vakcínu? Jelikož jsem žádnou z dětských nemocí neprodělala? Děkuji za odpověď...

Rozhodně se nenakazíte, bát se nemusíte.
    K. Inkov

• premenstruační syndrom