Aplikace intramuskulárních antibiotik

Běžný termín +21 Více

Crp + testy na stanovení streptokoka v krku (streptest) výsledek do 5. minut v ordinaci

Dětský lékař plzeň

E-recepty

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Od kolébky až k maturitě se snažíme o individuální přístup ke každému dítěti. Ordinační hodiny Po 7:15 – 10:30 (nemocné) 11:00 – 13:00 (kontroly...

• Dětské nemoci

• dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost
  • klinická farmakologie
Zobrazit více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 400 kč

150 Kč

100 Kč

Názory

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. dětský lékař plzeň

Pana doktora jsem vybrala na základě kladných recenzí uvedených na těchto stránkách, ale realita je úplně jiná. Situace před Covid: nemožnost se objednat, přeplněná čekárna, pan doktor velmi nervózní, že nestíhá, celý průběh jako na běžícím pásu – co nejrychleji dítě svléct v čekárně, v ordinaci pan doktor dítě změří, zváží, ze slušnosti se zeptá, jestli máte nějaký dotaz s tím, že už předpokládá, že bude dotaz maximálně jeden ,a to ještě většinou neodpoví a zahltí Vás propagačními materiály, toť vše. Pokaždé, když jsem měla nějaký dotaz ohledně příkrmů, tak jsem obdržela příručku od Hipp a pan doktor nikdy neměl čas mi to vysvětlit. Každopádně, když jsem se tou příručkou řídila (především tedy harmonogramem, kdy mám jaký druh příkrmu zavádět), tak to jsem, ale podle pana doktora, udělala chybně a vše jsem moc uchvátala – když jsem se odkázala na uvedenou brožuru, tak k tomu pan doktor neměl co říct, působilo to na mě, že možná ani neví, co tam je napsáno. O možnosti nepovinného očkování, např. proti meningokokům, nepadlo ze strany pana doktora jediné slovo. Když jsem se o očkování začala zajímat, tak jedinou informaci, kterou jsem si z ordinace odnesla je, že očkování je drahé a obdržela jsem 2 informační letáky na Bexsero a Nimenrix s tím, že si mám brožury prostudovat a sama se rozhodnout, jaké z těchto očkování chci. Při další návštěvě jsem se na očkování zeptala znovu a doufala, že se pan doktor rozpovídá a něco se dozvím, ale opět mi byly předány brožury k samostudiu. Vůbec mi pan doktor neřekl, že každé očkování je proti jiným druhům meningokoků, a že je nejlepší zvolit oba druhy očkování! Tuto informaci jsem si musela vyhledat sama na internetu. Celkově pan doktor vůbec nevnímá, co mu pacient říká a je duchem nepřítomen. Pokud mu leží dítě na lehátku, které ani nemůže změřit, protože se pořád přetáčí na břicho a nevydrží minutku na zádech, už skoro leze a pan doktor mi při odchodu s vážnou tváří řekne: Dávejte syna cca 10x denně na břicho, tak nevím, jestli se mám smát, nebo brečet – pro přítele to byla poslední kapka a odmítl se účastnit dalších návštěv u pana doktora. Dále bych uvedla další příklad, když sdělím panu doktorovi na jeho dotaz „Co je nového?“ – „Syn už leze“ a pan doktor mi při odchodu řekne, že mu mám dělat zarážky, aby lezl, tak to bych nechala bez komentáře. A situace v průbehu Covid? Úplně stejná. I když pan doktor pacienty objednává, tak je i přesto nervozní, myšlenkami uplně někde jinde, chvátá, … Po 1,5 roce jsme odešli a nová paní doktorka má úplně jiný přístup, na děti má čas a je vidět, že nás vnímá, vše se snaží vysvětlit,… Na tohle jsme nebyli zvyklí. Za mě pana doktora bohužel nedoporučuji.

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. Běžný termín

Skvělý lékař na svém místě! Pořadí, ptá se, neřešil zbytečně tabulky a jiné pro mnohé maminky stresující věci.

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Pan doktor Siala je člověk na svém místě, stejně tak jeho sestřička - je to sehraný tým. Nemohu si vynachválit jeho péči, zdravý názor na rozvoj a stravu dítěte a v neposlední řadě jeho všímavost. Ordinace je navíc velmi pěkná, akvárko s rybičkami a různé hračky na stole při vyšetřování mohou skvěle rozptýlit malé mimčo.
Soňa Součková

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Naprosto vstřícný a obětaví lékař s absolutně profesionálním přístupem, zaslouží si ode mne opravdové uznání, protože je to člověk na pravém místě. Lidskost a pochopení ruku v ruce s profesionalitou, je u pana doktora samozřejmostí. Požádala jsem ho, jestli by pomohl mé kamarádce, má zdravotní problém s chlapečkem, kterého ho zatím nikdo nedovedl ke správné cestě za léčením. Přesto, že má pan doktor stop stav pacientů, ujal se jich a doporučil léčebný postup. Maminka chlapečka se ještě s takovým milým a profesionálním přístupem nikdy nesetkala a moc děkovala, proto já předávám poděkování, které nejde ani napsat a ani snad vyslovit panu doktorovi. Navíc také velké poděkovaní sestřičce, která je vždy milá, usměvavá a obětavá k dětem. Co napsat víc, pane doktore, VELKÝ DÍÍÍK :-)

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. preventivní prohlídky

K panu doktorů chodíme skoro 3 roky, a jsem s ním velmi spokojena. Poradi, pomůže. A vše s úsměvem. Na pana doktora nedám dopustit

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. dětský lékař plzeň

Jsem s panem doktorem velmi spokojen! Docházíme k němu přes 5 let a mohu jen doporučit! Naše děti díky jeho skvělému přístupu, se na návštěvu ordinace těší :-)

Jiří Šneberk

K panu doktorovi chodíme již 3 roky a jsme s ním velmi spokojeni, dcera skoro nikdy nepláče a pro očkování vždy rychle prestane, protože pan doktor vždy odvede její pozornost jinam. Také skoro nečekáme a když telefonujeme, sestra nás nikdy neodbyde. Ordinace doporučuji,jsme spokojeni.

Dlouho jsem přemýšlela, zda názor napíšu, či nikoliv. Ale nakonec mi to nedalo. Jako rodič jsem panu doktorovi plně důvěřovala, neměla jsem jediný důvod k pochybnostem a tudíž ani k tomu, si cokoliv zjišťovat. Mé dceři naočkoval Infarix hexa + prevenar 13 v jeden den. Nyní již vím, že současné podávání vakcín se nedoporučuje (bohužel stále není zakázáno). Po třetí takovéto aplikaci jsme hlásili nežádoucí účinky. Nikam a nikdy nebyly zaznamenány a vždy nám bylo řečeno: "To mají moje děti také". Jelikož i poté jsem panu doktorovi stále plně důvěřovala, dceru jsem nechala v jeho péči, ale poslední dávku jsem nechala rozložit, což pak doktor komentoval slovy: "Když myslíte.....". Po této dávce se nežádoucí účinky opět projevili, ale mnohem více, než předtím. V současné době moje dcera prošla mnoha vyšetřeními, stav se nelepší, spíše neustále zhoršuje. Mnoho lékařů se podivovalo, že při diagnózách, které měla byly vakcíny podávány najednou. Můj názor je takový, že pak doktor je velmi vzdělaný a milý. Avšak dle mého názoru by bylo vhodné více naslouchat rodičům a brát je vážněji. S následky očkování se potýkáme již téměř 2 roky a opravdu si myslíme, že kdyby bylo poslední očkování odloženo a předchozí dávky rozložené, nikdy bychom tuto vyčerpávající situaci nemuseli řešit.

Navštívil jsem více ordinací, tato je však ojedinělá a to především díky osobnosti a zkušenostem pana doktora. Dle mého názoru získal specifický a profesionální přístup i léty praxe v zahraničí. Pokaždé, když jsem potřeboval odbornou radu, dostal jsem pečlivou a srozumitelnou odpověď.
Přeji všem rodičům a dětem takového lékaře.

P. S.
Mimo obor je pan doktor profesionálem v kulinářství. Debaty na toto téma léčí :)

K panu doktorovi chodíme od narození našeho Syna Vašíka a jsme rádi, že ho máme. Pan doktor je velice schopný a na svůj věk velice zkušený. Vždy si ví rady a dává pozor aby něco nezanedbal.

• Dětské nemoci

• dětské lékařství