Aplikace intramuskulárních antibiotik

Běžný termín +21 Více

Crp + testy na stanovení streptokoka v krku (streptest) výsledek do 5. minut v ordinaci

Dětský lékař plzeň

E-recepty

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Od kolébky až k maturitě se snažíme o individuální přístup ke každému dítěti. Ordinační hodiny Po 7:15 – 10:30 (nemocné) 11:00 – 13:00 (kontroly...

• dětské nemoci

Aplikace intramuskulárních antibiotik

Běžný termín

Dětský lékař plzeň

E-recepty

Nastřelení naušnic

od 400 kč

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Návštěva lékaře v domácím prostředí

Odběry krve

Očkování

100 Kč

Ošetření drobných zranění

Pediatrická konzultace

Potravinový průkaz

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Potvrzení na sportovní činnost, plavání, š v p

50 Kč

Potvrzení na řidičský průkaz

200 Kč

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Potvrzení přihlášky mš, zś, sś, vš

50 Kč

Preventivní prohlídky

Recepty přes sms

Stanovení hemoglobinu

Vystavení zdravotního průkazu

150 Kč

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Výpis ze zdravotní dokumentace na žádost

150 Kč

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Zpráva pro pojišťovnu, odškodnění úrazu

100 Kč

Úsudek o zdravotním stavu

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Pan doktor Siala je člověk na svém místě, stejně tak jeho sestřička - je to sehraný tým. Nemohu si vynachválit jeho péči, zdravý názor na rozvoj a stravu dítěte a v neposlední řadě jeho všímavost. Ordinace je navíc velmi pěkná, akvárko s rybičkami a různé hračky na stole při vyšetřování mohou skvěle rozptýlit malé mimčo.
Soňa Součková

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Naprosto vstřícný a obětaví lékař s absolutně profesionálním přístupem, zaslouží si ode mne opravdové uznání, protože je to člověk na pravém místě. Lidskost a pochopení ruku v ruce s profesionalitou, je u pana doktora samozřejmostí. Požádala jsem ho, jestli by pomohl mé kamarádce, má zdravotní problém s chlapečkem, kterého ho zatím nikdo nedovedl ke správné cestě za léčením. Přesto, že má pan doktor stop stav pacientů, ujal se jich a doporučil léčebný postup. Maminka chlapečka se ještě s takovým milým a profesionálním přístupem nikdy nesetkala a moc děkovala, proto já předávám poděkování, které nejde ani napsat a ani snad vyslovit panu doktorovi. Navíc také velké poděkovaní sestřičce, která je vždy milá, usměvavá a obětavá k dětem. Co napsat víc, pane doktore, VELKÝ DÍÍÍK :-)

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. preventivní prohlídky

K panu doktorů chodíme skoro 3 roky, a jsem s ním velmi spokojena. Poradi, pomůže. A vše s úsměvem. Na pana doktora nedám dopustit

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. dětský lékař plzeň

Jsem s panem doktorem velmi spokojen! Docházíme k němu přes 5 let a mohu jen doporučit! Naše děti díky jeho skvělému přístupu, se na návštěvu ordinace těší :-)

Jiří Šneberk

K panu doktorovi chodíme již 3 roky a jsme s ním velmi spokojeni, dcera skoro nikdy nepláče a pro očkování vždy rychle prestane, protože pan doktor vždy odvede její pozornost jinam. Také skoro nečekáme a když telefonujeme, sestra nás nikdy neodbyde. Ordinace doporučuji,jsme spokojeni.

Dlouho jsem přemýšlela, zda názor napíšu, či nikoliv. Ale nakonec mi to nedalo. Jako rodič jsem panu doktorovi plně důvěřovala, neměla jsem jediný důvod k pochybnostem a tudíž ani k tomu, si cokoliv zjišťovat. Mé dceři naočkoval Infarix hexa + prevenar 13 v jeden den. Nyní již vím, že současné podávání vakcín se nedoporučuje (bohužel stále není zakázáno). Po třetí takovéto aplikaci jsme hlásili nežádoucí účinky. Nikam a nikdy nebyly zaznamenány a vždy nám bylo řečeno: "To mají moje děti také". Jelikož i poté jsem panu doktorovi stále plně důvěřovala, dceru jsem nechala v jeho péči, ale poslední dávku jsem nechala rozložit, což pak doktor komentoval slovy: "Když myslíte.....". Po této dávce se nežádoucí účinky opět projevili, ale mnohem více, než předtím. V současné době moje dcera prošla mnoha vyšetřeními, stav se nelepší, spíše neustále zhoršuje. Mnoho lékařů se podivovalo, že při diagnózách, které měla byly vakcíny podávány najednou. Můj názor je takový, že pak doktor je velmi vzdělaný a milý. Avšak dle mého názoru by bylo vhodné více naslouchat rodičům a brát je vážněji. S následky očkování se potýkáme již téměř 2 roky a opravdu si myslíme, že kdyby bylo poslední očkování odloženo a předchozí dávky rozložené, nikdy bychom tuto vyčerpávající situaci nemuseli řešit.

Navštívil jsem více ordinací, tato je však ojedinělá a to především díky osobnosti a zkušenostem pana doktora. Dle mého názoru získal specifický a profesionální přístup i léty praxe v zahraničí. Pokaždé, když jsem potřeboval odbornou radu, dostal jsem pečlivou a srozumitelnou odpověď.
Přeji všem rodičům a dětem takového lékaře.

P. S.
Mimo obor je pan doktor profesionálem v kulinářství. Debaty na toto téma léčí :)

K panu doktorovi chodíme od narození našeho Syna Vašíka a jsme rádi, že ho máme. Pan doktor je velice schopný a na svůj věk velice zkušený. Vždy si ví rady a dává pozor aby něco nezanedbal.

Pan doktor má přehled, ví co dělá, nevolí zbytečné léčby, nikoho do ničeho nenutí, nechává nám prostor i pro naše zvážení. Má skvěle zorganizovanou praxi, kdy odděluje hodiny pro zdravé od nemocných. Naše děti se k němu nebojí, chodí bez stresu a odcházejí v dobré náladě. Má i praktické zkušenosti z obyčejných potíží. A co víc si můžeme přát. Je odborník a nepostrádá lidskost. Pavel Šimandl

Dlouho jsem hledala vhodná slova, abych mohla i já napsat hodnocení panu doktorovi… Na začátku bych chtěla zdůraznit, že do určité doby jsem s jeho prací byla vždy spokojená, jen jsem ho chválila a všem doporučovala. Byl naším pediatrem téměř 3 roky.
Ovšem před rokem pan doktor naočkoval vakcínou Infarix Hexa naši tehdy 9týdenní dceru, přestože věděl, že měla nesnadný příchod na svět a znal rovněž i nepříznivou rodinnou anamnézu. Silnými frázemi a odstrašujícími příklady (což je patrně jeho, jak jsem od jiných rodičů slyšela, častý a oblíbený přesvědčovací prostředek) mě přemluvil i do vakcinace Prevenarem (starší dítě jím očkované není), které se prý musí aplikovat současně s Hexou – chtěla jsem ji zvlášť (přitom jsem pak potkávala rodiče, jejichž dětem před námi i po nás aplikoval vakcíny odděleně…).
Očkování dceru vážně ohrozilo na mentálním i fyzickém zdraví. Dcera měla nejhorší možný nežádoucí účinek a vyzískala tak velmi nebezpečné neurologické onemocnění, které zapříčinilo zástavu a poté i regres jejího vývoje. Prognóza zněla, že na 95% zůstane v různé míře postižená – přitom se narodila jako naprosto zdravé dítě!
S časovým odstupem jsem se pak nezávisle na sobě od několika lékařských odborníků dozvěděla, že pan doktor měl závažnější komplikace předpokládat, že očkování mělo být odloženo, případně mělo být rozloženo na jednotlivé či zjednodušené vakcíny, které se měly podat s časovými prodlevami. Také mi bylo řečeno, že není mojí povinností hlídat vhodnou dobu i formu podání očkování, od toho je tu lékař, je to jeho zaměstnání, jeho odpovědnost… Tímto ztratil moji důvěru i úctu a proto jsem obě naše děti z péče pana doktora okamžitě odebrala.
Mimochodem pan doktor striktně odmítal homeopatii i alternativní možnosti léčby, odrazoval mě od nich. Naštěstí jsem ho neposlechla, naší dcerce obojí, jako doplněk klasickému léčení, ohromně pomohlo.
Pan doktor je vzdělaný, šikovný a má lidský přístup – proto dodnes nechápeme, jak mohlo k takovému nedopatření dojít.

• dětské nemoci

• dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost
  • klinická farmakologie
Zobrazit více