Jana Koziny 827/8, Hradec Králové
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Chodíme celá rodina k paní doktorce Mejstříkové a jsme maximálně spokojeni...šikovná, milá, usměvavá...děti chodí na prevence rády! Krásné prostředí, milé sestřičky. Vřele doporučuji!

První stomatoložka v mém životě, ke které jsem šel s úsměvem do i z ordinace... Žádná slatokopka.Veškeré kroky s pacientem probere a navrhne několik způsobů řešení problému. S klady i zápory...

Hodnotim jako nejlepšiho zubniho doktora, za cely muj živat!!!

Nejen, že je paní doktorka velmi šikovná, pečlivá a příjemná, ale má také opravdový zájem o pacienty. Když jsem seděla v ordinaci, zrovna řešila přeobjednávání a sama připomněla sestřičce, že jakási pacientka s protézou jezdí do Hradce vlakem a tedy je potřeba ji objednat s ohledem na to, jak jí pojede spoj... i takováhle drobnost hodně prozrazuje o tom, že paní doktorka léči lidi a né zuby.

Napsat špatné hodnocení proto, že nevíte kam se paní doktorka odstěhovala je velmi ubohé. Pokud totiž zavoláte, sestřička Vám bez ptaní řekne o změně adresy. Paní doktorka je stále jeden z nejlepších zubařů, které znám, ačkoliv provozuje ordinaci na jiné adrese.

Výborný stomatolog

Myslím,že jsem jich pár poznal,ale jako je tato,to ještě ne. Je opravdu příjemná a v oboru velmi dobrá

Skvělá zubařka s velkou trpělivostí a porozuměním pro své pacienty.

Paní doktorka je ten nejlepší stomatolog co znám. Už se nebojím chdit k zubaři. Pracuje velice pečlivě a velice ohleduplně k bolestem druhývh. Jsem moc ráda, že mohu být právě její pacientkou.

Je prostě skvělá, hlavně pro děti.