MUDr. Kateřina Zhánělová

Praktický lékař gynekolog a urologie
Pavlovova 29, Ostrava

Praktický lékař gynekolog a urologie
Butovická 365, Studénka

Umístění: Praktický lékař gynekolog a urologie

Paní doktorka je takový profesionál, že mi nevadí za ni jezdit z Ostravy do Studénky. Byla celou dobu u mého druhého a to rizikového těhotenství ve Vítkovické nemocnici, u dost komplikovaného porodu a taky si sama operuje „své" pacientky (taky vlastní zkušenost). Je pravda, že není moc řečná, ale na povykládání mám jiné lidi. :-) Svoji práci dělá svědomitě a to je hlavní.

S paní doktorkou jsem byla vždy velmi spokojená. Kvůli častým infekcím k ní chodím často a dalo by se říct, že s každou blbostí. I přes mé obavy mě nikdy neodmítla ani neodbyla, někdy má lepší či horší náladu, ale vždy se chová profesionálně. Zeptá se i několikrát, zda mne ještě něco netrápí nebo něco nepotřebuji a ironii z toho necítím. Po zjištění trombofilie, na niž se přišlo jen díky její iniciativě, mi vyšla maximálně vstříc a nyní jsem i jako nerodička velmi spokojená s tělískem, které vyřešilo nejeden problém. Paní doktorka není možná zcela přátelský typ na poklábosení, ale rozhodně je jako lékařka velmi nápomocná. S péčí jsem nadmíru spokojená.

Bohužel se musím přiklonit k negativním názorům na paní dr. Když jsem se na něco ptala, tak nahodila výraz jestli jsem normální a ironicky pak odpověděla. Do ordinace jsem chodila s obavami v jaké náladě ji zastihnu a s pocitem, že jí prostě obtěžuji.

Nechápu jak mohou pacientky tady psát takové hlouposti.Paní doktorka vůbec není vulgární a naopak je velmi ochotná.Mám problém s otěhotněním a paní doktorka pro mě dělala maximum aby mi pomohla když jsem měla nějaký problém hned mě odkázala na patřičná místa..Asi jste nezažili špatného doktora když tak můžete mluvit.Každý ať si udělá obrázek sám a neřídí se těmito negativními recenzemi.

Horší doktorku jsem nezažila.Tak vulgární a neprofesionální.Připadá mi že ji ta práce nebaví.
Doufala jsem že mi pomůže s těhotenstvím a její léčba???napsala mi antikoncepci.Když jsem se šla zeptat na názor jiného lékaře,který mi řekl že ji nemám ani náhodou brát,ještě mě seřvala.Nerada se věnuje nějakému problému,řešení raději odkládá.Nacpe do vás léky na štítnou žlázu,na hubnutí a spoustu dalších blbostí a problém je přitom úplně někde jinde.
Ale sestřička je velmi příjemná.
Zážitek hodně záporný.........děkuji nechci..nikdy víc

Od zahájení mého sexulálního života mám problémy. trpím na kvasinky. Štípání, pálení nejsou novinky. Paní doktorka mě vždycky poslala domů s tím, že to nic není a že nic nenašla. Zašla sem si k jinému doktorovi, který mi řekl že mám zánět jako hrom a nechápal, jak ho paní doktorka nemohla objevit. když už vám podle paní doktorky něco je, vysvětlí vám to, ale takovým způsobem, že by doktorovi rozuměl jen lékař. Když se jí tedy zeptáte co to vlastně znamená, tváří se, jako by ji tím člověk obtěžoval. Paní doktorka má štěstí že má hrozně milou a hodnou sestřičku, která neřve na celou ordinaci ''běžte se vyčůrat'' jako jiné sestry, ale pošeptá vám to u dvěří. Měla by ji poděkovat za to, že jí drží pacientky

SUPER ŽENA VELICE KOREKTNÍ JEDNÁNÍ LIDSKÝ PŘÍSTUP K PACIENTKÁM

příjemná paní doktorka a moc milá sestřička

příiemná paní doktorka a moc milá i sestřička,neměnila bych

Paní doktorce vděčím za své dvě krásné děti.Je to profesionálka s lidským přístupem.Chodím k ní již 20 let a neměnila bych.Sestřička v ambulanci je milá a příjemná.