MUDr. Kateřina Ulybinová

Zubař Více

Ledeč nad Sázavou 1 adresa

10 názor

Adresa

Praktická zubní lékařka
Husovo náměstí 15, Ledeč nad Sázavou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velice spokojena a nedám na ní dopustit. Zuby mi dala do pořádku a nemám jediný problém. Za kvalitu si ráda připlatím, protože zuby máme na celý život. Michaela Viterová

X
Ověřený profil

Velmi nespokojena. Kvuli pani doktorce jsem malem prisla o dva zuby z duvodu "zaplacnutí zubu necim", co bylo jeste k tomu vsemu velice drahé, bez vycisteni kanalku. Nova pani doktorka mi cistila u jednoho zubu kanalky minimálně dve hodiny a co se tyce druheho zubu, tak musim navstivit specializovanou kliniku, aby mi zde mohli provest mikroskopicke cisteni techto kanalku. Rozhodne NEDOPORUCUJI!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Dobrý den.
Musím napsat svůj názor.Paní zubařce opravdu nejde o dobro pacienta,ale pouze o peníze.Několikrát se mi stalo,že jsem šla s bolestí zubu a nakonec odcházela z ordinace s úplně jiným rozvrtaným zubem,který mě hlavně vůbec nebolel a bolestivý zub neopraven.Asi nebyl finančně výhodný..Bohužel se mi také stalo,že jsem zaplatila nemalé částky za amalgámovou plombu,která je nebo aspoň byla v té době hrazená pojišťovnou.Tak tato paní zubařka už opravdu neee.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Souhlasim z predchozimi zapornymi nazory na pani doktorku.Bohuzel ji jde hlavne a jen o penize.V ostatnich ordynacich zvladne vse lekar s jednou sestrou bez problemu,zde musi byt recepcni,extra setra na ustni hygienu atd.a to vse musi zaplatit chudak pacient.Ani se nedivim ze stale registruje nove pacienty

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřený profil

velmi nespokojen. lékař, pouze pro bohaté. vůbec nedoporučuji obyčejných lidem registraci u ní- pokud máte pouze běžný příjem, tak se nedoplatíte.bohužel neváhá vyúčtovat pacientovi i to co hradí pojišťovna.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřený profil

Velmi nepříjemná v jednání. Nesmiřitelně jde za ziskem bez ohledu na pacienta. Bohužel situace ve státě tomu nahravá. Myslím, že bohatá klientela jí neuživí. Neporadí Vám co je dobré pro Vás, ale co je nejvýhodnější pro ní. Bez lidskosti. Bohužel.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Děkuji za lidský přístup k mému problému, za kvalitní praci. Bohuslava


J

Jako stomatolog špička! Zoubky máme jako perličky. Jen aby nám zbylo i na jídlo. K čemu bychom pak svůj chrup potřebovali,že? A bude hůř-dráž! Tak se smějte,dokud máte čím a čemu!


Velmi profesionální, je vidět, že paní doktorka ví o čem mluví. Od té doby, co ji navštěvuji já i celá moje rodina, nemáme žádný problém. platí se o trochu víc než jinde, ale myslím, že je lepší si připlatit a mít zuby v pořádku. Můžu vřele doporučit.


spokojenost, dobrý přístup k pacinetovi


Došlo k chybě, zkuste to znovu