MUDr. Kateřina Ulybinová

Zubař Více

Ledeč nad Sázavou 1 adresa

Praktická zubní lékařka
Husovo náměstí 15, Ledeč nad Sázavou

S paní doktorkou jsem velice spokojena a nedám na ní dopustit. Zuby mi dala do pořádku a nemám jediný problém. Za kvalitu si ráda připlatím, protože zuby máme na celý život. Michaela Viterová

X

Velmi nespokojena. Kvuli pani doktorce jsem malem prisla o dva zuby z duvodu "zaplacnutí zubu necim", co bylo jeste k tomu vsemu velice drahé, bez vycisteni kanalku. Nova pani doktorka mi cistila u jednoho zubu kanalky minimálně dve hodiny a co se tyce druheho zubu, tak musim navstivit specializovanou kliniku, aby mi zde mohli provest mikroskopicke cisteni techto kanalku. Rozhodne NEDOPORUCUJI!

Dobrý den.
Musím napsat svůj názor.Paní zubařce opravdu nejde o dobro pacienta,ale pouze o peníze.Několikrát se mi stalo,že jsem šla s bolestí zubu a nakonec odcházela z ordinace s úplně jiným rozvrtaným zubem,který mě hlavně vůbec nebolel a bolestivý zub neopraven.Asi nebyl finančně výhodný..Bohužel se mi také stalo,že jsem zaplatila nemalé částky za amalgámovou plombu,která je nebo aspoň byla v té době hrazená pojišťovnou.Tak tato paní zubařka už opravdu neee.

Souhlasim z predchozimi zapornymi nazory na pani doktorku.Bohuzel ji jde hlavne a jen o penize.V ostatnich ordynacich zvladne vse lekar s jednou sestrou bez problemu,zde musi byt recepcni,extra setra na ustni hygienu atd.a to vse musi zaplatit chudak pacient.Ani se nedivim ze stale registruje nove pacienty

velmi nespokojen. lékař, pouze pro bohaté. vůbec nedoporučuji obyčejných lidem registraci u ní- pokud máte pouze běžný příjem, tak se nedoplatíte.bohužel neváhá vyúčtovat pacientovi i to co hradí pojišťovna.

Velmi nepříjemná v jednání. Nesmiřitelně jde za ziskem bez ohledu na pacienta. Bohužel situace ve státě tomu nahravá. Myslím, že bohatá klientela jí neuživí. Neporadí Vám co je dobré pro Vás, ale co je nejvýhodnější pro ní. Bez lidskosti. Bohužel.

Děkuji za lidský přístup k mému problému, za kvalitní praci. Bohuslava

Jako stomatolog špička! Zoubky máme jako perličky. Jen aby nám zbylo i na jídlo. K čemu bychom pak svůj chrup potřebovali,že? A bude hůř-dráž! Tak se smějte,dokud máte čím a čemu!

Velmi profesionální, je vidět, že paní doktorka ví o čem mluví. Od té doby, co ji navštěvuji já i celá moje rodina, nemáme žádný problém. platí se o trochu víc než jinde, ale myslím, že je lepší si připlatit a mít zuby v pořádku. Můžu vřele doporučit.

spokojenost, dobrý přístup k pacinetovi