Ord. PL pro dospělé + diabetologie
Školní 562, Štětí

Vynikajici lekarka ,pecliva prijemna a hlavne mi vzdy pomohla jsem spokojena.Jedine co mi vadi ta dalka,ale to uz je to nejmensi

S paní doktorkou jsem velice spokojená.Jsem mladá,ale vždycky mě vyslechne a snaží se pomoc a vyřešit problém.Opravdu doporučuji!!!!!

Skvělá, výborná lékařka!!! Přešla jsem k ní a nelituji i když musím přes celé město. Chválím za velmi lidský přístup.

Velmi dobrá doktorka, jen ta sestra je hrozná. Chtělo by to jinou s lidským přístupem a takovou, která nedává přednost svým známým.

Super

Velmi dobrý přístup jak po stránce profesní, tak i "človíčkovské".Škoda,že takových lékařů je málo.

Naprosto v pohodě

Byla mi doporučena a rozhodně toho nelituji je to velice milý a příjemný člověk v d nešní době tak hektické je takových lidí vělice málo ,moji představu o rodinném lékaři splňuje na více než 100% -krásný a šťastný nový rok 2009 ať se Vám a Vaší rodině daří -Vaše pacientka Eva

Přešel jsem k paní doktorce od MUDr. Žitného a bylo to opravdu šťastné rozhodnutí. Rozdíl v zájmu, pečlivosti a snaze pomoci je veliký.

Odbornice sice je, má i snahu pomoci za každou cenu, případně nemoci dostuduje, ale na většinu nemocí píše antibiotika.. ať je to, co je to.