Kateřina Sádovská, zubař Jablonec nad Nisou

Zubař

Na Kopci 11, Jablonec nad Nisou
Praktický zubní lékař

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Díky paní doktorce Sádovské a její sestřičce jsem jsem si vypěstoval psychyckou úchylku - k zubaři se těším !!!

Nejlepší doktorka co znám ! Všem doporučuji. Člověk na svém místě. Vždy vše perfektně vysvětlí a snaží se nejlépe vyhovět. Sestřička je velmi příjemná. Společně spolu tvoří příjemnou atmosféru.

Velmi dobrá a profesionální zubařka ,bezkonkurenční.

Stav mého chrupu není řešitelný v místních podmínkách, Tetracyklin v dětství před 40 lety udělal své. Jedinou možností je specialista v Praze a velmi náročný zákrok. Přesto však Káťu musím moc pochválit, vše ostatní mě vždy vzládá dle mých představ. Sestra je taky perfektní, obě jsou příjemné a vstřícné a nebýt občas bolestí "pantů" čelistí při delších zákrocích, jsou zákroky téměř bezbolestné. Paní doktorka vždy vše vysvětlí, svůj zákrok podrobně komentuje a případně i vysvětlí na modelu. Má-li zákrok víc možností, vždy konzultuje varianty a probere výhody. Nic lepšího si neumím ani představit. Jejích služeb jsem využíval ještě když byla jedou ze specialistů na Vrkoslavicích a její osamostatnění více zpřístupnilo. Jedinou ztrátu bodů může zaznamenat její přetížení a dlouhé objednací lhůty, které jsou u takové osobnosti asi pochopitelné.

Po předchozích zkušenostech mohu jen chválit. Profesionální přístup její i sestry, vždy milé a vše proběhlo v klidu. Už se tolik nebojím návštěvy ordinace tohoto typu (ačkoli mi nikdy nic nedělají).
I trhání 8ček na jedničku!

Díky této paní zubařce se pomalu odnaučuji strachu ze stomatologa,vlastní vinou jsem měla chrup zanedbaný a tato PANÍ zubařka mi postupně všechny zuby opravila a to velmi citlivým způsobem,není pro ní problém vidět pacienta z lidské strany,kdykoliv je mi nabídnuta injekce proti bolesti a je na mém zvážení jestli zákrok zvládnu bez ní či nikoliv...... snad už to příště zvládnu i bez injekce.A i mé děti k ní jdou vždy v klidu a od ní též,za to ji patří také nemalé DÍKY.Samozřejmě nesmím opomenout sdělit vám všem,že sestřička v téže ordinaci je taktéž velmi milá a ochotná.Díky Vám za vše.M.Vrbová

Od té doby, co chodím k doktoru Adamovi nemám skoro žádné kazy a dříve jsem měla každou prohlídku aspoň 3.

Dokonalý profesionál

Naše děti se vždy bály chodit k zubaři,od té doby co chodíme k p.doktorce Sádovské vždy se na ní těší.O takové zubařce jsme vždy snili.

Jednoznačně nejlepší stomatolog co znám.Vždy jsem se zubaře bál,ale sem to je úplně něco jiného.I sestřička je super.Více takových.