MUDr. Kateřina Fryčová

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Masarykova 114/196, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

S paní doktorkou jsem já i má celá rodina spokohená, sice déle čekáte, ale já už si na to, za ty roky, zvykla. Mic mi pomohla. Vždy mi vyjde vstříc ať se jedná o vyšetření či objednání a teď nám i přibyl do rodiny přírůstek, tak chodíme na kontrolu odpoledne, kdy je to mnohem klidnější. Za mě veliké ANO spokojenost.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

V čekárně velmi narváno, byla jsem tam celý den než na mě přišla řada, přestože jsem byla objednaná na 10h. Doktorka nemohla najít můj RTG, se kterým se mělo ten den pracovat, kvůli údajným 6ti kazům pod plombami, které návštěvu předtím na RTG viděla. Požádala jsem jí tedy, aby se mi podívala na zub, u kterého minule říkala, že je tam veliká díra. Znovu zub rentgenovala a řekla, že tam kaz není. Takže jak je to s dalšími údajnými kazy, které měla na RTg vidět pochybuji a teď mám akutní bolest, ale bojím se k ní jít, nevím co by se mnou dělala... tak asi půjdu jinam

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Ulomeny zub

!!!! Pani doktorku Frycovou a jeji SPECHARNU (napis v cekarne) v zadnem pripade NEDOPORUCUJI.
Mela jsem ulomeny 5ku zub, ktery pani doktorka rekla, ze je shnily a musi ven i pres to ze NEBOLEL!
BEZ RENGENU mi dala injekci a necekala ani 5min a hned trhala a vrtala. Krev neodsavala a jelikoz ji nesel zub ven, tak zacala byt nervozni a neprijemna.
Bolest to byla neuveritelna, jelikoz vrtala az na kost. Pani doktorka rekla, ze to "BOLET MUSI".
Celou dobu stridala vrtacku a kleste, ani neodsavala. Po asi 15min mi konecne zub vytrhla. Nedala mi zadnou drenaz ani me nechtela videt na kontrolu.
Cestou domu jsem polikala krev, protoze rana byla otevrena.
Tyden jsem byla v neuveritelnych bolestech na 5ti praskach denne az jsem musela navstivit jineho zubare.
Byla jsem ukazkovy pripad pro ostatni zubare, kteri se na me chodili divat.. Takovou ranu pry jeste nevideli a zrejme tam nepujde dat ani implantat. Rekli mi, ze jsem tam mela velky zanet a museli mi to znova vycistit a obrousit az na kost, jelikoz uz hrozila otrava krve. Predepsali mi antibiotika...

Paní doktorka je velmi trpělivá. A pořád se usmívá. Ano v čekárně se čeká. A pokud z toho nemá být pásová výroba, ale má být zachován individuální přístup, tak si ráda počkám. Děkuji paní doktorce za její kvalitní práci a přístup.

Vadí mi dlouhé čekání,ale paní doktorka je milá,hodná a umí proto si počkám... Jediná dokáže zvládnout děti a bojácné dospělé... Nenutí drahé opravy,ale dá nabídku a je na vás jak se rozhodnout moji dceři moc pomohla od strachu jinde jí nechtěli ošetřit má trpělivost tak malé nedostatky odpouštím...

Bohužel paní doktorka, je milá a obratná v oboru vystudovaném před 20 lety ale již se dál nevzdělává a nepoužívá nové technologie. Má přehršeno pacientů a tudíž to je u ní tak jak je napsáno nad dveřmi, SPĚCHÁRNA, bohužel některé drobnosti nedokáže podchytit. Po navštívení konkurence bych se k ní již nevrátila

S paní zubařkou jsem spokojená, hodně mi pomohla, neboť jsem ke své bývalé zubařce ztratila důvěru.. čekací doma jak mnozí píšou je šílená, ale nevím jak vám, mě se to vyplatí.. nicméně si přečtěte cedulky na dveřích, hlavně tu, kde se píše - čas na který jste objednáni, je časem, od kdy se na ošetření začíná čekat.. není to čas, provedení ošetření.. takže pokud tam budete sedět už v 8 hod. ráno a přijdete na řadu v deset, je to vcelku normální..
Hezký den Všem :)

Abych nepomlouvala tak jen : připojuji se k negativním zkušenostem přispívajících, mám tytéž. Možná tu chybí černá hvězdička ve smyslu ŠPATNÝ !!!!

Dobrý den ,paní doktorka má se mnou obrovskou trpělivost a chápe i mou fobii na zubaře ,,prostě jsem moc velký srab .Za to vše, co pro mě i mou rodinu dělá ,jí patří velký dík.Pro mě je velký profík ,moc hodná i milá .Výborná doktorka kterou máme rádi

Letos jsem k paní MUDr. přešla od jiného zubaře. Lidi, jestli Vás nebaví dlouhá čekací doba, jestli pospícháte, najděte si jiného zubaře. Já určitě zůstávám. U kadeřnice čekáte kolikrát déle a výsledek je nejistý. Já se v čekárně se dovedu zabavit - doháním tam resty, které si mohu vzít sebou a mohu je tam udělat, takže mě čekání rozhodně nevadí. Ráda si počkám na paní doktorku, ke které mám velikou důvěru a sympatie a to je pro mě rozhodující. Se sestřičkou tvoří suprovou, sehranou partu. Oběma velice děkuji za příjemné návštěvy a kvalitní práci.