MUDr. Kateřina Dvořáčková

Unhošť 1 adresa

Stomatologická ordinace
Pražská 910, Unhošť

Umístění: Stomatologická ordinace

Paní doktorka je ta nejlepší, kterou znám. Jediná zubní lékařka, které důvěřuji na 100%!! Je velmi pečlivá, milá, spolehlivá a hlavně šetrná! Chodím k ní již prakticky od narození (tj. cca 18 let) a nikdy jsem si nestěžoval.. Chodím k ní velmi rád a nikdy se nebojím, že by mě její zákroky měly bolet. Vždy přihlédne k přání pacienta a paní sestřička jakbysmet.. Spolu tvoří dokonalý tým, který snad nikde jinde nenajdete! A. Hout

K doktorce Dvořáčkové chodím už dlouho. Vždy bylo vše v naprostém pořádku :-) kontrola vždy pečlivá a zákroky bezpečné a bezbolestné. Navíc se sestřičkou tvoří bezchybný a spolehlivý tým. Příjemný a vřelý přístup k pacientům. Zkrátka super

K paní doktorce jsem chodila několik let. Její zákroky byly vždycky bolestivé a bez umrtvení. Nenapadlo mě, že by to mohlo jít i jinak )-:
Upozorňovala jsem, že při kousání mě zaplombované zuby bolí, mi bylo řečeno, že si asi moc nepokoušu. Asi před rokem mě dentální hygienistka upozornila, že mám na pětce kaz a rozhodně ne malý!!! Doktorku jsem upozornila na teto kaz a bylo mi řečeno, že žádný kaz tam není. Asi tak před měsícem se mi zub díky kazu zlomil. Našla jsem si jinou zubařku, která mi bude dělat korunku. Navíc jsem si nechala udělat rentgen (ten mi mimochodem nikdy dr. Dvořáčková dělat nenechala) a potvrdilo se, že pod plombami mám kazy a proto je pro mě kousání bolestivé. Ošetření mě nyní nebolí. Jen lituji, že jsem si nenašla jiného zubaře mnohem dříve!!!

Paní doktorka Dvořáčková je NEJLEPŠÍ. Kučera

Nejlepší zubařka, ke které chodím. Velmi kvalitní práce, přístup, péče. Nejen ona, ale i zravotní sestra tvořící tým a spolehlivost výkonu:-)

Já,jako největší posera na světě,pěji jen samou chválu na dovednost a um paní doktorky,ale i vystupování a komunikativnost.Můj neposlušný jazyk vždy perfektně zvládá,a tudíž jí vděčím za to,že jej mám stále celý a v pořádku(o zoubkách ani nemluvě).No prostě jednička ve svém oboru.
Sestřička je vždy milá a perfektně zvládá organizaci i v nepřítomnosti paní doktorky.
No prostě,lepší zubní ordinaci by jste těžko hledaly...
P.Zelenka

Příjemná, ochotná a hlavně odborník na svém místě. Chodím k ní už několik let a jsem velice spokojená. Škoda, že se nedá naklonovat .....

Sestra i paní doktorka jsou příjemné. Paní doktorka je velice pečlivá. Vše je v rámci možností bezbolestné. Mohu jen doporučit, jsem maximálně spokojená.

Velmi neochotná paní doktorka.

Umí a je hodná. Není nepříjemné k ní chodit