Mitušova 1115/8, Ostrava-Jih, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Soukromá psychologická praxe

Jsem psycholožka, koučka a krizová interventka. Pracuji s dospělými i s dětmi (od 6 let věku). Ráda se pohybuji v přírodě, vydávám se na pěší poutě a ...

Umístění: Soukromá psychologická praxe psychologické poradenství

Paní psycholožka je naprosto skvělá. Takhle vypadá člověk, který dělá práci co jej naplňuje. Sezení jsou velmi efektivní a svůj problém jsem, nepochybně díky, ní vyřešil skoro nadpozemsky rychle.0

Umístění: Soukromá psychologická praxe psychologické poradenství

Byl jsem velmi spokojený s celkovým průběhem konzultací. Paní psycholožka byla velmi milá a příjemná, což vytvářelo uvolněnou a přátelskou atmosféru. Cítil jsem se v její přítomnosti pohodlně a podporován. Oceňuji její profesionalitu a empatii, které mi pomohly lépe porozumět mým problémům a najít cestu k jejich řešení. Mohu ji vřele doporučit komukoli, kdo hledá kvalifikovanou a citlivou podporu v oblasti psychologie.

Umístění: Soukromá psychologická praxe psychologické poradenství

Mám s p. Čigášovou velmi dobrou zkušenost z rodinné poradny, kam jsem docházela. Rozklíčovala synovo chování a poradila, jak s ním efektivně komunikovat. Je velice příjemná, bystrá a empatická.

Umístění: Soukromá psychologická praxe koučování

Celkově mohu koučink vřele doporučit každému, kdo hledá podporu při řešení osobních výzev a emocionálních obtíží. Bylo to nejen prospěšné, ale také obohacující a inspirující. Pokud máte pocit, že potřebujete profesionální pomoc a podporu, rozhodně se na konzultace obraťte!

Umístění: Soukromá psychologická praxe koučování

Koučing vedený paní Čigášovou byl plný aha momentů, vedený v příjemném duchu. Koučka navodila bezpečnou a milou atmosféru a odnesla jsem si konkrétní tipy na řešení situace. Projevila porozumnění jak ke mě, tak k mým dětem a mohu ji jen doporučit.

Umístění: Soukromá psychologická praxe koučování

Když je práce životním posláním, tak ji člověk dělá svědomitě a poctivě.