Polní 1, Vyškov
Praktická zubní lékařka (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Paní doktorka je snad nejhorší zubařka, kterou jsem kdy zažila, díky mám od dětství trauma ze zubního křesla, jen pomalu a těžko se ho zbavuji, jsem ráda, že po základní škole jsem mohla od ní konečně odejít....

Paní doktorka je nejlepší,nejmilejší stomatoložka, jakou jsem kdy zažila. Chodí k ní naše celá rodina,dost dlouhou dobu...je to jediná lékařka, ze které nemám strach,jen tak dál paní doktorko.

Paní doktorka je milá, obětavá, dokáže zahnat stres a obavy ze zákroku. Vždy je připravena pomoci. Paní doktorko, díky za celou naši rodinu, léčíte nás, naše děti i naše vnuky úplně vzorově. Děkujeme.