Ambulance PL pro děti a dorost
Kosmonautů 4, Brno

Paní doktorka není špatná, je docela vstřícná, ale podle mého názoru opravdu nešetří antibiotiky. Měli jsme je od ní předepsané tak často, že jsem už několikrát zvažovala, že přejdeme jinam. A má bohužel velmi nesympatickou až protivnou sestru - předtím tam byla tak milá a usměvavá sestřička, která bohužel odešla na mateřskou a pak se už nevrátila. Máme výhodu, že to máme do ambulance blízko, jinak bychom přešli jinam.

Výborná paní doktorka, škoda jen, že má tak nesympatickou sestru.

Paní doktorku si pamatuji z dětství,kdy jsem za ní chodila já i moji další dva sourozenci.Mám na ni jen ty nejlepší vzpomínky,jen mě mrzí,že jednou svoje děti nebudu moct nahlásit k ní,bydlím na druhé straně Brna.Nemusíte se bát na cokoliv zeptat,všechno Vám mile a ochotně vysvětlí a je opravdu velice precizní.Jako dítě jsem neměla vůbec strach z odběrů u ní,což opravdu byla vyjímka,jinde jsem se při zjevení jehly málem zvecla:-)Vřele doporučuji všem,nemůžu říct opravdu jediného špatného slova a jsem za to moc ráda.Kéž by existovalo takových lékařů více.

Výborná lékařka také jsem k ní chodil jako dítě a nemůžu si stěžovat. Ted k ní hodláme přihlásit i naši malou

Tak paní doktorka se mi nezamlouvala..Přišla mi strašně odměřená, jak vůči nám rodičům, tak i vůči naší dceři...
Pokud jsme malé dali UM jiné, než ona doporučovala, tak se na nás dívala jak na krkavčí rodiče..A to i když jse se jí snažili vysvětlit, že naše malá tohle UM odmítá..
Nebyla jsem spokojená, tak jsem přešla jinam...

Jsem velmi spokojen s přístupem i kvalitou

Lepší doktorku snad ani nenajdete!!

já jsem také velmi spokojená. Stejně jako diskutující "PePi" jsem k ní chodila jako dítě a teď k ní chodím se 7mi měsíčím synem.
Potvrzuji, že vždy téměř hned posílá na odborné vyšetření (byli jsem už asi na osmi :-), naštěstí skoro nikdy o nic nešlo). Ale jsem ráda, že nebere nic na lehkou váhu. Můžu se vždy zeptat a vím, že mě ani při banálních otázkách nebude považovat za hysterickou matku (nebo se tak aspoň netváří :-))
Příjemné chování, není nadřazená, hezký vztah k dětem.

K paní doktorce jsem chodila já sama jako dítě, nyní jsem si ji vybrala i jako lékařku pro mé dvě děti. Považuji ji za pečlivou, zodpovědnou a mám k ní důvěru. Je to profesionální lékařka s dlouholetou praxí a vstřícným postojem k pacientům.

Pečlivá a hodná paní doktorka