ÚSTAV LÉKAŘSKÉ BIOCHEMIE A LABORATORNÍ DIAGNOSTIKY
U Nemocnice 2, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: jiné místo Neplodnost

Pani doktorka je ucineny andel..Po 4 letech kdy jsem patrala proc porad potracim, nejsem schopna udrzet geneticky zdrave dite a silene PMS mi dela z zivota peklo se me ujala prave ona a prave ona se "ponourala" v tom co ostatnim prislo naprosto normalni..Normalni, ze mam v druhe polovine cyklu teploty, otekle prsty, migrény a mohla bych pokracovat..Ona je ta ktera nepodcenila zadnou "banalitu"..Z "banality" se nakonec vyklubal onen duvod proc se nám nedarilo mit deti ..Pani doktorce jsem neskutecne vdecna za odhaleni a vyreseni nasho/meho problemu :) tam kde ostatni "selhali" ona zazarila!

Umístění: jiné místo Neschopnost donosit těhotenství

Je to špička v svém oboru a úžasný člověk. Jen díky její péči po dvou nedonošených andílcich se nám narodila dcera.

X
Umístění: jiné místo neplodnost

K paní doktorce jsem se dostala po 4 letech nejvysněné neplodnosti. Našla skrytou příčinu a léčba na druhý pokus zabrala. Díky ní jsem se stala matkou a navždy jí za to budu vděčná. Je to profesionál ve všech ohledech.

Neznám lepší lékařku. Poprvé jsem se k ní do péče dostala před devíti lety po 4 letech marných snah o donošení dítěte. Ačkoliv jsem byla v péči v Podolí, brala přes dva roky kortikoidy, docházelo k opakovaným abortům. Už jsem ztrácela víru, když mi známý dal kontakt na paní doktorku. Přes počáteční nedůvěru, když jsem se dozvěděla, že ji stačí pouze odběr krve (v Podolí se dělala vyšetření úplně jinak), jsem měla štěstí velmi záhy poznat, ke komu chodím. Během dvou měsíců jsem otěhotněla a díky paní doktorce také po 4 abortech (v péči jiných lékařů) donosila zdravou holčičku. Podruhé jsem ji vyhledala před 9ti měsíci, po dvou abortech. Během 4 měsíců srovnala krev tak, že dnes jsem na začátku sedmého měsíce a těšíme se na další holčičku. Neexistují slova, která by dokázala vyjádřit můj vděk a dík. Neznám lepšího lékaře, navíc s tak lidským, profesionálním a povzbudivým přístupem. Děkuji. Lucie Šťastná

Ta nej doktorka, jakou jsem měla možnost poznat. Lidský přístup, profesionalita a fakt se snaží pomoci! Vřele doporučuji!

Zuzana Jettmarová

Paní doktorka ztělesňuje ideál lékaře po odborné, etické i lidské stránce. Podle mých zkušeností je velmi výjimečná.

Paní doktorka Malíčková je nejlepší lékařka jakou znám. Její profesionální a také osobní přístup je skvělý. Léčbu přizpůsobuje výsledkům,pružně reaguje, zodpoví každý dotaz,řekne možnosti,poradí. Nebýt jí,tak nám v postýlce nespinká malý rarášek :). Moc nám pomohla.
Alena

Paní doktorka Malíčková je zlatý člověk.Má skvělý profesionální a lidský přístup,je opravdu moc skvělá.Nám moc pomohla s otěhotněním a těhotenstvím.Nejlepší imunolog!!!Moc všem doporučuji,nebudete zklamáni,ba naopak.
Veronika

Nejlepší imunolog, na kterého jsem kdy narazila. Má skvělý profesionální i lidský přístup. Vřele doporučuju! Moc nám pomohla.