Sam. ordinace PL pro dospělé
Mánesova 186, Pardubice

Sam. ordinace PL pro dospělé
Holubova 1074, Pardubice

Pokud jste pacient, který si chodí do ordinace pokecat a nechat si napsat hlavně nějaké léky, aby je pak po čase vyhodil, k tomuto lékaři nechoďte. Pokud se ale chcete o své zdraví opravdu starat a jste ochotní sami pro to něco, byť někdy nepříjemného, udělat, pak jděte právě sem. Tento lékař nestřílí zbytečně při každé návštěvě palety léků od boku a vždycky volí nejprve nefarmakologická doporučení změny životního stylu. Což se spoustě "pacientů" nelíbí, čímž se vysvětlují i některá negativní hodnocení tohoto - pro mě - výborného lékaře.

Pozitivní komentáře si zřejmě píše pan doktor sám. Starému člověku se zánětem průdušek, který nemohl kvůli kašli ani spát doporučil prášek na spaní. To je normální?! Dalšímu člověku, který trpěl zvýšeným tlakem a měl zdravotní potíže neudělal žádné vyšetření, osoba měla mozkovou příhodu. Je-li vám život milý, zvolte jiného lékaře, já bych tam nešla ani pro recept na léky. Lidi k němu chodí, protože lékaři na úrovni mají stop stav, a tak tam chodí z nouze, i když mu nevěří. Moji rodiče tam chodí a upřímně se obávám, zda je jim poskytována odpovídající péče, snažím se jim domluvit jiného lékaře.

Vstřícný, sympatický, pečlivý pan doktor. Chodila jsem k němu více než 10 let (než jsem se odstěhovala z Pardubic) a je sice pravda, že jsem nebyla skoro nemocná, ale když už mi něco bylo, nikdy nic nezanedbal (raději i odeslal ke specialistovi). Spokojenost.

Velmi dobrý lékař, pokud to není uplně nutné, zbytečně nedá pacientovi antibiotika, velmi příjemný a vstřícný člověk.

Výborný praktický lékař, snaží se vždy pomoct a vypátrat příčinu při jakémkoliv problému - ne jenom nasadit antibiotika bez úvahy o následcích, jak to dělá velká většina praktických lékařů. Jsem s ním maximálně spokojena a doporučuji.

Velmi příjemný, srdečný, doktor na svém místě.
A mimochodem i moc hezkej chlap na svůj věk :-) .

DOKTOR ŠEVEČEK JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH DOKTORŮ CO ZNÁM.NIC NEZANEDBÁ A UDĚLÁ SI NA VÁS ČAS,ABY VÁM VŠE VYSVĚTLIL.MOHU JEN DOPORUČIT.

náladový, slibuje a nesplní,nespolehlivý

Zdravím, vzpomínám , děkuji

je to vyborny doktor,ktery nic nezanedba a vse vam vysvetli.muzu jen doporucit