Praktický lékař pro dospělé a dorost
Senovážné nám. 248/2, České Budějovice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé a dorost Jiný

Je to nejlepší doktor jakého jsem poznala.Velmi vstřícný,ochotný,nikdy člověka neodbyde a vše se snaží vysvětlit a řešit aniž byste se museli cítit tak,že ho svými zdravotními problémy obtěžujete.Kéž by byli všichni lékaři takoví.Sestřička je také milá,ochotná.Prostě,od pana Mudr.Rybáka a jeho sestřičky by si mělo vzít příklad mnoho zdravotníků a to hlavně na Urgentním příjmu v Českobud. Nemocnici

Umístění: Praktický lékař pro dospělé a dorost Jiný

Nejlepší! Jsem nad míru spokojená. Těžko najít lepšího doktora. Snaha pomoci je u něho vždy na prvním místě.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé a dorost Jiný

Pan Rybák je jedním slovem nejlepší jako doktor i jako člověk.Kolikrát jsem k němu přišel i s jinými problémy než zdravotními a pokaždé naslouchal a pomohl nebo poradil.Velké uznání a poklona.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé a dorost Jiný

Pan doktor Rybák je nejlepší a nejpečlivější PAN doktor.kterého znám.Nikdy nic nezanedbá,je pečlivý.poradí a má velké odborné znalosti.I jeho přístup k pacientům je mimořádný a zodpovědný- je milý.obětavý .s vyšetřením nespěchá.pacienty neodbývá.Přeji panu doktorovi jeste dlouhá léta ordinování.I sestřička je velmi milá a ochotná.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé a dorost Jiný

Jeden z nejlepších doktorů co znám.Velmi skušeny a má cit pro svojí práci.Nad průměrné inteligentní .

Umístění: Praktický lékař pro dospělé a dorost Jiný

Pan doktor je ve svém odborník s čímkoliv jsem se na něj obrátila vždy ochotně pomohl poradil ač je už v důch.věku stále mu to myslí a je dobrý lékař.Neměnila bych.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé a dorost Běžné nemoci

Velmi ochotný lékař, který jeví o pacienta opravdový zájem. Chodím k němu již 25 let a nezměnila bych.

K doktoru Rybákovi chodím už dvacátý rok a neměnil bych. Je to ten nejlepší doktor kterého znám. Od něj by se mohli ostatní přiučit.

Velmi pečlivý, vstřícný a hodný člověk.

je to výborný praktický lékař,kéž by takových bylo víc.Děkuji pane doktore.