Moskevská - SHD - KOMES 1/14, Most
Ord. praktického lékaře pro dospělé

ÚSP - Rudolická 495, Most
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Když prijdete v 7 na radu se dostanete kolem 10 pokud prijdete v 8 muzete jit rovnou domu. Pan doktor si běžně do prace skoci az na pul 8 i kdyz ordinuje od 7 a casto tam i pul hodiny není žádný pacient, co se tam asi děje? Svacinka? Neochotny, podle něj měl vse zařídit, napsat, vysvětlit atp kdokoliv jiny jen ne on. Muset jit k tomuto lékaři je skoro traumaticky zážitek. Dalo by se pokračovat ale závěr nemůžu doporučit, možná kdysi dobrý doktor ale teď se vyhnout obloukem.....

Karel je prostě skvělej.

Výborný lékař,jsme s ním s manžlem oba velmi spokojení.

Jsem u Mudr Panochy opravdu dlouhá léta a vlastně je u něho i celá moje rodina a naprosto vždy jsme byli maximálně spokojeni s jeho prací a věřte mi, že vím o čem píšu.Je to velmi pečlivý a příjemný lékař, kéž by jich bylo víc.

opravdu velmi dobrý

Velmi dobrý lékař, který umí naslouchat a velice rychle pomoct.

pan doktor není spatny lekar, jen je ho treba sem tam postouchnout, aby vas poslal na nejake vysetreni, vse se opravdu neda resit ibuprofenem a antidepresivy :) jinak to cekani v cekarne je opravdu hruza, ale da se vydrzet

V posledních dvou ,třech letech jsem musel pana doktora vyhledat čtyřikrát pětkrát a vždy byl velmi pečlivý,ve vyšetřování,v přístupu,vyslechl si potíže, snažil se pomoci,poslal i na odborné vyšetření. Nechybí mu empatie.A vždy mi pomohl. Ve srovnání s předchozím mým praktikem-zlatý ručičky-podotýkám,že lékařům po určitých zkušenostech nedůvěřuji.Mohu s klidným svědomím pana doktora Panochu jen a jen doporučit. Mapa.

Je dobrý doktor ale za ty léta se hrozně zhoršily čekací doby, mít možnost tak jdu ihned jinam.

C

Velmi kvalitní lékař, má vysokou odbornou úroveň a zároveň lidský přístup, všechno pacientům ochotně a srozumitelně vysvětlí. Pokud nechcete trávit moc dlouho v čekárně, musíte přijít opravdu brzy ráno, to je jediný drobný nedostatek, ale zkuste to pochopit, pan doktor je kvalitní a má tedy širokou klientelu, a protože se každému pacientovi věnuje opravdu důkladně, bohužel má pořád plnou čekárnu:-(
A mimochodem, má i skvělou sestřičku:-)