Adresa

Ord. PL gynekologa + sexuologie
J. E. Purkyně 270/5, Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

49 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ord. PL gynekologa + sexuologie Jiný

K panu doktorovi chodím už roky a vždy spokojená.Když byl nějaký problém vše vysvětlil i doporučil nemocnici na operaci .Nemám co vytknout.

M
Umístění: Ord. PL gynekologa + sexuologie Jiný

Pana doktora můžeme jen a jen doporučit! Strašně příjemný člověk, milý, sympatický i jsme se s ním zasmáli. Všechno krásně vysvětlil. Úžasný člověk!

A
Ověřený profil

dost mě zaskočil svými rekacemi, manžel si z bazénu donesl genitální bradavičky asi 3 nechal si ji odstranit no každopádně jsme to chytla od něj a šla k panu doktorovi, řekl mi že nic nevidí, přitom jsem je nahmatala i viděla a dodal že se moc pozoruju a nechám to být, že to samo zmizne. nedalo mi to na internetu jsem si našla jak moc velký problém to může být, za 14 dní se mi udělala další tak jsem šla k němu znovu a tak mi teda řekl, že pořád nic nevidí i pod jakou si lupou ale něco mi předepsal, nepomohlo to, ale pomohla mi hlíva ústřičná s rakytníkem, a když jsem po roce a půl přišla, že mám častěji periodu než by měla být takými, řekl počkáme 3 měsíce, zeptal se zda nedržím dietu, "nikdy jsme nedržela hubená jsme normálně celý život" tak si napsal do karty že ano, a při další návštěvě mi to vpálil že je to tim že jsem hubená a naznačil poruchu přijmu potravy, to jsem teda čuměla, hubená jsem byla vždy a nikdy jsem žádný problém s častou menstruací neměla až od doby co se snažíme o mimčo to věděl trvalo to asi půl roku a stejně to neřešil a že mám počakat další 3 měsíce :-/ jako zkušenost hrozná fakt


D
Ověřený profil

Pana doktora jsem navštívila jen jednou a udělal na mě velice dobrý dojem. Vše vysvětlil a ukázal. Byl nadmíru profesionální. Mohu jen doporučit.


M
Ověřený profil

S panem doktorem jsem spokojená. Vždy ochotně poradí, vyslechne. Je pečlivý. Sestřičky jsou také fajn, i když někdy mají horší náladu, stejně jako my všichni.


P
Ověřený profil

No, před nějakou dobou jsem se na doporučení přihlásila k dr. Kulovanému, protože můj tehdejší gynekolog skončil (kdybych nemusela, neměním). První dojem byl všelijaký, ale řekla jsem si, že bude fajn, jen si musím zvyknout. Dokud nebyly problémy, přišlo mi, že dr je v pohodě. Jenže pak přišlo těhotenství a tím to všechno začalo. Po celou dobu těhotenství, které trvalo jenom hodně krátce, jsem byla v neustálem stresu a strachu. Po každě, když dr objevil něco, co nebylo podle tabulek, byl problém, za kterým si stál a vůbec si nepřipustil možnost, že by to tak být nemuselo. Já vím, že když je prolém, je dobrý, myslet i na negativa. Ale stresovat těhotnou, asi není moc dobrý. Moje těhotenství nakoncec skončilo potratem, jestli to bylo stresem, kterému jsem byla vystavena nevím a už se to nedozvím, ale co vím, že už tohle zažít znova nechci. Proto se poohlížím po jiném lékaři...


L
Ověřený profil

Po odborne strance nemam co panu doktorovi vytknout. Jiste patri k tem lepsim ve svem oboru v Mostu. Co me osobne chybelo, byla trocha pokroku - pouzivani napr. e-mailu a jinych dnes jiz bezne dostupnych prostredku. Zaroven vybaveni ordinace zejm. pro tehotne pacientky by mohlo byt lepsi. Jinak ale svedomity pristup.


Ověřený profil

Pan doktor Kulovaný je dlouholetý ošetřující lékař naší rodiny. Je velmi ochotný, trpělivý a je to profesionál na svém místě. Mohu jen doporučit.


K

Je to nejlepší gynekolog v Mostě. Je to odborník na svém místě.


A
Ověřený profil

Pacientkou MUDr. Kulovaného jsem už řadu let. Všechny mé známé, které jeho ordinaci navštěvují - včetně mě a mé dcery - jsou s jeho péčí a přístupem naprosto spokojeny. Navíc je skvělý jako člověk!!!

Těm dámám, které přispěly negativním hodnocením bych chtěla vzkázat toto:
Pokud nemáte vzdělání v oboru gynekologie-porodnictví, těžko můžete posuzovat jeho práci. Vidím, že nemáte ani odvahu podepsat se celým jménem,


Došlo k chybě, zkuste to znovu