Odborný lékař oční
Sokolská tř. 49, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Vážený pane MUDr. Komínku, s politováním Vás chci informovat, proč již nadále nemohu být Vaší pacientkou. V Ostravě bydlím 23 let a po tuto dobu navštěvuji pouze Vaši ordinaci a o to více mne tato situace mrzí. Dnes jsem byla na kontrole se synem odeslána z neurologie-akutní stav po úraze. Protože jsme nevěděli, jak se v takovém případě postupuje, tak jsem zaklepala na dveře s dotazem, zda budeme objednáni. Tento dotaz jsem však již položit nestihla, byla jsem důrazně pokárána sestrou , že klepu a velmi ruším, opět bez vysvětlení. Shodou okolností, které nastaly a které mne velmi mrzí, jsme vlastně se synem nevěděli, zda bude vyšetřen a proto jsme odešli domů. Klepat, že se zeptám na další postup jsem si už netroufla, že se potáži se zlou. Tato smutná a hlavně zbytečná situace mne vede k tomu, že si já sama za sebe hledám jiného lékaře. Toto jsem ještě nikdy nepsala, jenom chci, abyste věděl, jak se u Vás mohou pacienti cítit? Bát se už i dotknout dveří? Myslím si, že stresu je už kolem Nás dost. Možná by pomohlo, kdyby pro Vás pracovaly sestry dvě, na jednu uběhanou sestru to může být někdy moc. Vaše dnes již bohužel bývalá pacientka.

U pana doktora jsem byla dnes poprve a byla jsem velice spokojená. Strávila jsem tam celkem hodinu a půl, ale ne že bych čekala tak dlouho v čekárně a pak mě odbyl za pět minut, střídavě jsem odběhávala k vyšetření k sestřičce pak zpět k panu doktorovi, je velice pečlivý a důsledný a sestřička s takovou jsem se už dlouho nesetkala, ochotná, milá, vše měla perfektně zorganizované, připadala jsem si jak Alenka v říši divů. Já určitě doporučuji :-).

Z tohoto lékaře mám smíšené pocity. Připadá mi, že málo komunikuje s pacientem. Co se týká odbornosti, to zatím nemohu posuzovat.

Popravdě nerozumím tomu, jak tady může mít pan doktor samé kladné hodnocení. Já jsem se setkala jen s nulovým zájmem o pacientův problém, bagatelizováním jeho potíží a v podstatě nechutí jej řešit. Na mě působil jako člověk neuvěřitelně nesympaticky a jako lékař byl velkým zklamáním. Nepřišel vůbec s žádným možným vysvětlením sitauce, ba co víc, neměl nejmenší snahu mi jako pacientovi pomoci. Proto pokud například slepnete na obě oči, třeba se vám věnovat bude, pokud však máte problém na nižší úrovni, předepíše vám kapky (u kterých jste ho upozornili, že na ně špatně reagujete) a objedná za měsíc.

Lékař na svém místě. Je to prostě profik ve svém oboru. Je skvělý. Pečlivý, milý nic nezanedbává. Takoví by mněli byt všichni doktoři. U mého syna zjistil zakřivení rohovky , kterou žádný jiný oční doktor nevšiml ( synovi je 34 let). Sestřička je velice milá, lidská, vstřícná s citlivým přístupem k pacientům. Můžu jen a jen doporučit.

dobry lekař.nemam co dodat.

Lékař i sestra velice kvalitní. Příjemný přístup, dobré jednání. Nelze nic vytknout.

Pan doktor je profesionál a skutečně nic nezanedbá. Shodně hodnotím sestřičku, která je zcela profesionální, lidská a s citlivým přístupem k pacientům. V tom shonu ji zcela obdivuji a jen se divím některým pacientům, kteří se chovají sprostě a nerespektují frontu v čekárně. Každopádně sestřička i doktor 100 procent.

Nabyl jsem dojmu, že pan doktor K. by raději odevzdal diplom, než aby nějakou práci odbyl. Nejen profesionál svého oboru, ale i velmi vstřícný člověk s laskavým přístupem k pacientům. Sestřička na mne působila zprvu přísným a odměřeným dojmem, než jsem (zanedlouho) pochopil, že také ona je člověkem s pečlivým přístupem ke svému zaměstnání a svědomitou starostí o chod ordinace. A ani o povzbudivý úsměv u ní není nouze! Delší čekací doby jsou nepochybně podepřeny zájmem pacientů - a tedy tím, jak kvalitní služby jsou poskytovány. Děkuji a všem doporučuji.

Lékař na svém místě.Nic nezanedbá,ochotný,poctivě vyšetří.