Vratimovská 707, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělý Pán doktor. Milý starší Pán, který opravdu pomůže. Sestřička miloučká, oba velice vstřícní a hodní. Neměnila bych. V ordinaci se dlouho nečeká. Při akutních problémech objednají velice rychle.

OPRAVDU lidský pan doktor!!!.Starostlivý a díky jeho pečlivosti a doporučení k jkeho kolegovi do Orlové, mám nový kyčelní kloub a opět se můžu věnovat zálibám, chodit do práce...Vozím k němu i moji mamku, prostě hlavně aby pracoval ve zdraví ještě hodně let a pomáhal lidem tak jako teď. Vašicová Jitka

No tak vážení na tohoto doktora nedám dopustit. To je doktor tělem i duši. Vždy mě dal dokupy a hlavní zasluhou je i to, že člověk od něj odchází o 100% veselejší než tam vlezl. Lečíme se u něj celá rodina i syna jsem k němu přihlásila, tudíž už 4 generace :-) jen doufám, že tu pro nás bude ještě řádku let. S pozdravem Bekeová S. :-)

Velice dobry lekař jen mohu DOPORUČIT

Příjemný, ochotný lékař. Vždy jsem byla spokojena a vždy mi pomohl s mými problémy.

Při vyšetření velice citlivý a jemný přístup.
Trpělivost a ochota vždy zodpovědět všechny pacientovy dotazy.
Vždy pozitivní, příjemný.
V neposlední řadě perfektní diagnostik.

Doporučuji tohoto lékaře. Velmi pečlivý odborník. Příjemná atmosféra v ordinaci. Pan doktor má ordinaci také v Havířově.

Lékař, který si vše dělá sám, ale je velice příjemný, vysvětlí vše, mluví na rovinu, ale umí zároveň i uklidnit, je ochotný a přístupný, jde vstříc