Adresa

Odborný lékař ortopedie
Sokolská třída 1925/49, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Výborný doktor víc takových doktorů do nemocnic.Nejen přístupem a ochotou,ale ví co dělá to je důležité......

Ověřený profil

je to opravdu špičkový doktor jsem po operaci kýčle vše proběhlo v pohodě a pan doktor má vždy usměv a to potěší doporučuji protože se sním jedná opravdu supr
.

M
Ověřený profil

Mudr Karel Foldýna je nejlepší primář jakého znám.Přátelský,usměvavý,dobrá komunikace,zodpovědný k pacientovi.Podruhé mě operoval a mohu jen doporučit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Děkuji za to jak mi vždy pomůže .


Ověřený profil

Pan doktor má lidský přístup a skutečný zájem o pacienty. Přijdete s bolesti, úzkosti a strachem a jeho přístup zmírní obavy a přivede vás na jiné myšlenky. Je výborný lékař, skvělý člověk a vynikající odborník. Problém pacienta je mu vlastní.S mými problémy mi hodně pomohl, za což jsem mu vděčná. Moc děkuji.


Ověřený profil

Chtěla bych velmi poděkovat panu doktorovi za vynikající péči a perfektně provedenou operaci kyčelního kloubu. Trpěla jsem bolestmi, bez prášků nemohla ani spát. Nyní po operaci jsou bolesti pryč, léky na spaní nejsou nutné a cítím se výborně. Skvělá péče pana doktora Foldyny i celého kolektivu oddělení ortopedie Opavské nemocnice. Marie Tomisová


Ověřený profil

Pan doktor je vstřícný, příjemný, má zájem o pacienta. Výborný ortoped. Jsem ráda, že se mě ujal a provedl mi složitou reoperaci kyčelního kloubu. Ta první byla provedena v jiné nemocnici, jiným lékařem. Za provedení operace mu moc děkuji. Doporučuji ho všem. Odborník.


M
Ověřený profil

Velmi dobrý...nemám co víc dodat a nechci rozepisovat jak moc mi pomohl... prostě borec.


A
Ověřený profil

Špičkový odborník, mé matce operoval obě kyčle před 10-15 lety, má matka má nyní 82 let, dosud vše v naprostém pořádku. Paní Drobíková měla asi jiný problém, zajímalo by mě jméno toho ortopeda, "v jehož péči je nyní bez potíží"... :-) Pana doktora Foldynu všem vřele doporučuji.


B
Ověřený profil

Děkuji panu doktorovi za jeho vstřícný přístup k mému problému a hlavně za odborné provedení operace mé levé i pravé nohy.Jsem velmi spokojená.


Ověřený profil

Myslela jsem si, že je nemožné v 18 ti letech měnit kyčelní kloub. Pan primář Foldyna mi jej vyměnil skoro bezbolestně a já se cítím už konečně úplně zdravá. Provedl skvělou práci a já mu chci za to poděkovat! Děkuji!
Tomašková Lucie


Došlo k chybě, zkuste to znovu