Karel Foldyna, ortoped Ostrava

MUDr. Karel Foldyna

Uložit

Ortoped Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolská třída 1925/49, Ostrava
Odborný lékař ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Výborný doktor víc takových doktorů do nemocnic.Nejen přístupem a ochotou,ale ví co dělá to je důležité......


Ověřeny pacient

je to opravdu špičkový doktor jsem po operaci kýčle vše proběhlo v pohodě a pan doktor má vždy usměv a to potěší doporučuji protože se sním jedná opravdu supr
.


M
Ověřeny pacient

Mudr Karel Foldýna je nejlepší primář jakého znám.Přátelský,usměvavý,dobrá komunikace,zodpovědný k pacientovi.Podruhé mě operoval a mohu jen doporučit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Děkuji za to jak mi vždy pomůže .


Ověřeny pacient

Pan doktor má lidský přístup a skutečný zájem o pacienty. Přijdete s bolesti, úzkosti a strachem a jeho přístup zmírní obavy a přivede vás na jiné myšlenky. Je výborný lékař, skvělý člověk a vynikající odborník. Problém pacienta je mu vlastní.S mými problémy mi hodně pomohl, za což jsem mu vděčná. Moc děkuji.


Ověřeny pacient

Chtěla bych velmi poděkovat panu doktorovi za vynikající péči a perfektně provedenou operaci kyčelního kloubu. Trpěla jsem bolestmi, bez prášků nemohla ani spát. Nyní po operaci jsou bolesti pryč, léky na spaní nejsou nutné a cítím se výborně. Skvělá péče pana doktora Foldyny i celého kolektivu oddělení ortopedie Opavské nemocnice. Marie Tomisová


Ověřeny pacient

Pan doktor je vstřícný, příjemný, má zájem o pacienta. Výborný ortoped. Jsem ráda, že se mě ujal a provedl mi složitou reoperaci kyčelního kloubu. Ta první byla provedena v jiné nemocnici, jiným lékařem. Za provedení operace mu moc děkuji. Doporučuji ho všem. Odborník.


M
Ověřeny pacient

Velmi dobrý...nemám co víc dodat a nechci rozepisovat jak moc mi pomohl... prostě borec.


A
Ověřeny pacient

Špičkový odborník, mé matce operoval obě kyčle před 10-15 lety, má matka má nyní 82 let, dosud vše v naprostém pořádku. Paní Drobíková měla asi jiný problém, zajímalo by mě jméno toho ortopeda, "v jehož péči je nyní bez potíží"... :-) Pana doktora Foldynu všem vřele doporučuji.


B
Ověřeny pacient

Děkuji panu doktorovi za jeho vstřícný přístup k mému problému a hlavně za odborné provedení operace mé levé i pravé nohy.Jsem velmi spokojená.


Ověřeny pacient

Myslela jsem si, že je nemožné v 18 ti letech měnit kyčelní kloub. Pan primář Foldyna mi jej vyměnil skoro bezbolestně a já se cítím už konečně úplně zdravá. Provedl skvělou práci a já mu chci za to poděkovat! Děkuji!
Tomašková Lucie


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti