Adresa

FARMED, s.r.o. - PL pro dospělé
Čs. armády 827, Hostivice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: FARMED, s.r.o. - PL pro dospělé Jiný

Pan Fara. Jak senior tak junior .Skvely lekari. Pomohli mi uz z takovejch zdrav.problemu ze jim budu na vzdycky vdecnej. Vybornej lekar s perfektnim pristupem a lekarskou peci. A ty keci co tu obcas lidi pisou bych vubec nebral vazne. Je to vyborny lekar a clovek.

I
Ověřený profil
Umístění: FARMED, s.r.o. - PL pro dospělé Jiný

Pan doktor Fara je skvely doktor.Vzdy vse vysvetly a pomuze.Jsem s nim moc spokojena,Potrebovala by jsem na nej meil kdyby nekdo vedel.

T
Ověřený profil

I ja se timto pripojuji a chci podekovat jak dr.farovi starsimu tak i mladsimu....maji velice hezky pristup k pacientum jsou ochotni pomuzou a uklidni jen tak dal dekuji bartakova


L
Ověřený profil

Moje zkušenosti s panem doktorem Fárou jsou bohužel negativní. Když jsem onemocněla angínou, tak se mi pan doktor ani neobtěžoval podívat do krku a rovnou mi předepsal antibiotika. Při jiné návštěvě, když jsem onemocněla střevní chřipkou a zvracela, mi pan doktor řekl, "příště se nauč chlastat!", což mi přijde od odborníka jako naprosto neadekvátní chování. Od této návštěvy k panu doktorovi nechodím, protože očekávám zcela jiný přístup než celé dopoledne čekat v ordinaci a nakonec skončit s takovouto "diagnózou"

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Super lékař a hlavně perfektní člověk!!


Ověřený profil

Skvělý lékař i člověk, výborný po odborné i lidské stránce. Velmi vstřícný, erudovaný a chápavý. Jsme mu velmi vděční za velkou pomoc v těžké životní situaci. Jeho zájem o pacienta je v dnešní době téměř nevídaná věc. Voldřich.


Nejlepší lékař jakého jsem v životě poznal.Velice pečlivě pacienta vyšetří a léčí.Každému jej doporučuji.Škoda,že takovýchto lékařů není mnoho.Váš vděčný pacient Ladislav Pražák.Pražák


Ověřený profil

Pan doktor, asi dobrý, ale co ta neochotná a nerudná sestra (možná bych přermýšlel o výměně)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Využívám těchto webových stránek k velkému poděkování panu MuDr.Fárovi za jeho kvalifikovaný a příkladně lidsky přístup k pacientům. Vím, že jeho určení správné diagnózy pomohlo zachránit mnohým lidem život. Pomáhá i ve velmi složitých psychických situacích. V jeho péči se cítím jak já, tak i jiní pod velkou ochranou. Ocitla jsem se také i v ošetření jeho syna a setkala jsem se s toutéž starostlivostí. Moc si vážím toho, že mohu být jeho pacientkou.
Kristína Fraňová s celou rodinou


Pan doktor je opravdovy odbornik a ma hezky pristup k lidem.

Marek Balis,MSc.


Došlo k chybě, zkuste to znovu