FARMED, s.r.o. - PL pro dospělé
Čs. armády 827, Hostivice

Umístění: FARMED, s.r.o. - PL pro dospělé Jiný

Pan Fara. Jak senior tak junior .Skvely lekari. Pomohli mi uz z takovejch zdrav.problemu ze jim budu na vzdycky vdecnej. Vybornej lekar s perfektnim pristupem a lekarskou peci. A ty keci co tu obcas lidi pisou bych vubec nebral vazne. Je to vyborny lekar a clovek.

Umístění: FARMED, s.r.o. - PL pro dospělé Jiný

Pan doktor Fara je skvely doktor.Vzdy vse vysvetly a pomuze.Jsem s nim moc spokojena,Potrebovala by jsem na nej meil kdyby nekdo vedel.

I ja se timto pripojuji a chci podekovat jak dr.farovi starsimu tak i mladsimu....maji velice hezky pristup k pacientum jsou ochotni pomuzou a uklidni jen tak dal dekuji bartakova

Moje zkušenosti s panem doktorem Fárou jsou bohužel negativní. Když jsem onemocněla angínou, tak se mi pan doktor ani neobtěžoval podívat do krku a rovnou mi předepsal antibiotika. Při jiné návštěvě, když jsem onemocněla střevní chřipkou a zvracela, mi pan doktor řekl, "příště se nauč chlastat!", což mi přijde od odborníka jako naprosto neadekvátní chování. Od této návštěvy k panu doktorovi nechodím, protože očekávám zcela jiný přístup než celé dopoledne čekat v ordinaci a nakonec skončit s takovouto "diagnózou"

Super lékař a hlavně perfektní člověk!!

Skvělý lékař i člověk, výborný po odborné i lidské stránce. Velmi vstřícný, erudovaný a chápavý. Jsme mu velmi vděční za velkou pomoc v těžké životní situaci. Jeho zájem o pacienta je v dnešní době téměř nevídaná věc. Voldřich.

Nejlepší lékař jakého jsem v životě poznal.Velice pečlivě pacienta vyšetří a léčí.Každému jej doporučuji.Škoda,že takovýchto lékařů není mnoho.Váš vděčný pacient Ladislav Pražák.Pražák

Pan doktor, asi dobrý, ale co ta neochotná a nerudná sestra (možná bych přermýšlel o výměně)

Využívám těchto webových stránek k velkému poděkování panu MuDr.Fárovi za jeho kvalifikovaný a příkladně lidsky přístup k pacientům. Vím, že jeho určení správné diagnózy pomohlo zachránit mnohým lidem život. Pomáhá i ve velmi složitých psychických situacích. V jeho péči se cítím jak já, tak i jiní pod velkou ochranou. Ocitla jsem se také i v ošetření jeho syna a setkala jsem se s toutéž starostlivostí. Moc si vážím toho, že mohu být jeho pacientkou.
Kristína Fraňová s celou rodinou

Pan doktor je opravdovy odbornik a ma hezky pristup k lidem.

Marek Balis,MSc.