Ord. lékaře specialisty - chirurgie
Terezínská 487, Lovosice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor je sice nepochybně profesionál, ale tím pádem patrně nevidí důvod v tom poslouchat pacienta. Pokud si jeho lékařský úsudek rozhodne, že máte slepáka, tak ho máte a je fuk, že vás bolí celé břicho a celý týden má celá vaše rodina průjem a bolesti břicha. Prostě je to slepák. Ne, díky. Jednou stačilo.

Velmi lidský a šikovný pan doktor.Velice ho doporučuji i když se teda někdy dost čeká...

Zpočátku měl takové arogantní chování, stále si mě dobíral, že jsem policistka a měl takové přiblbé poznámky, že ať se jako nebojím, že při zákroku mi to umrtví. Tak jsem z něj neměla vůbec dobrý pocit, když mne objednal na drobný chirurgický zákrok. Ale při zákroku se choval velmi profesionálně, hygiena a všechno, nakonec jsme se loučili dá se říci v přátelském duchu. Sestra je trochu nemluvná, vypadá zakřiknutě, ale je hodná. Pak u něj byl manžel a také bez problémů. Své práci bych řekla rozumí.

Výborný pan doktor, příjemný a ochotný. Moc za jeho přístup a odbornost děkuji!

Velmi dobrý přístup k pacientovi, odbornost si nedovolím k malým zkušenostem s ním hodnotit.