Adresa

Palackého třída 191, Chrudim
Poliklinika Chrudim

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
32 názorů

R
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Chrudim neurologické vyšetření

Chodím k panu doktorovi už několik let s malým synem. Nemáme žádný vážný problém, jen později začal chodit, tak ho sledujem, takže nemohu objektivně posoudit léčebné schopnosti. Ale je slušný, zdvořilý, k dětem milý. Odhadl problémy s držením těla, které se později u syna potvrdily.


Ověřeny pacient

Pan doktor Brabec je pro mě jednička mezi neurology! Ano, každému pacientovi sednout nemusí ale to na jeho odbornosti neubírá. Chodím tam se synkem už několik let. Předtím si s ním nikdo nevěděl rady a cpali ho zbytečně lékama, které ho pouze utlumily. Syn se k němu pokaždé těší a pokaždé se nasmějeme.... slušný, prijekny, lidský a hlavně své práci rozumí! DOPORUČUJI!!!


Ověřeny pacient

Dobrý den,i já bych se velice ráda chtěla připojit k těm,kteří by na pana doktora nedali dopustit. Chodíme tam se synem od jeho dvou let,teď mu jsou čtyři,pro noční děsy,které končily záchvaty až do amnéze. Nikdy jsem se nesetkala s jeho arogancí,či špatnou náladou,jak jsem zde četla... Vždy byl a je dobře naladěn a vše nám řádně vysvětlí. Jsem s ním natolik spokojená,že jsem se nebála s ním řešit můj problém s karpálními tunely. Mám teď druhý měsíc po operaci jedné ruky a druhá mě čeká hned po uzdravení. Takže i po této mé zkušenosti bych k nikomu jinému nešla a vřele bych ho doporučila. Je to pan doktor na svém místě.


Ověřeny pacient

Nemám ani nejmenší výtku k jeho osobě.S dcerou jsem k němu začala chodit s dcerou ,které bylo tehdy 10let diagnoza zněla epilepsie byl to šok protože ja si epilesii spojuji ze záchvaty a bezvědomí a to neměla.Dostala léky ted už je dcera dospělá ma svou rodinu léky už nebere 8let.Pak jsem se k němu dostala i ja s karpálnim tunelem.Musím jen říci pan doktor je u mě 1* žádná arogance a ja se vždy i sním zasmála tak nevím kde se ty negativa tady berou.


M
Ověřeny pacient

Musím říct, že tohoto lékaře budu mít v hlavě ještě dlouho. Sdělil mi, že simuluji a že zneužívám péči, i potom co mě přivezla sanita. Druhý den jsem šla do umělého spánku a na plicní ventilaci, díky bohu byl už na ambulanci jiný lékař. Mohla jsem se taky doma udusit, protože jsem přestala vidět, chodit, i mluvit. Pomoc bych si nezavolala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

S neurology není lehké pořízení s čímž jsem se sama setkávala a setkávám od počátku mé nemoci (když moje hlava dostala diagnozu časovaná bomba v hlavě - od toho dáváme ruce pryč / pražská nemocnice) ale s tímto jsem nadmíru spokojená a rozhodně bych neměnila. Arogantní mi vůbec nepřijde, nadřazený už vůbec ne ale naopak vtipný, věcný, umí pokárat ale za to si můžeme snad vždy úplně sami, umí poradit,... prostě je to PAN doktor na svém místě a jsem ráda že jsem se k němu před 11 lety dostala protože nebýt jeho a jeho poslání na CT tak bych tu už taky nemusela být.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdový odborník na svém místě. Termíny objednání dodržuje na minutu nikdy jsem nezažil ,že pokud jsem objednán na 13:00 tak mě nikdy nevzal ani o minutu později. Někomu se pak doktor může zdát arogatní ,ale je to jen proto že mu neopovídáte PŘÍMO NA OTÁZKU CO VÁM ŘEKL !! .Pan doktor je velice vstřícný vše pacientovi řádně vysvětlí (klidně i víckrát a pořádně aby to člověk pochopil!).Prostě je to zásadový člověk který na přímou otázku chceš slyšet přímou odpoved ŽÁDNOU VOMÁČKU !! Setřičky jsou vždy mile naladěny a to platí i o panu doktorovi


B
Ověřeny pacient

Arogantní člověk, nadřazený, náladový, neporadí, nevysvětlí nic a ještě nevěří pacientovi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím s chlapečkem od jeho 4.měsíců, při vyšetření se na něj vždy usmívá a povídá si s ním. Působí velmi příjemně, vždy mi danou situaci vysvětlí, poradí a popř. uklidní. Má velice lidský přístup, je ochotný, komunikativní. Na přímo položenou otázku chce slyšet přímou odpověď, žádné mlžení, vymlouvání - jinak také nemůže (dle mého názoru) pacienta kvalitně vyšetřit. Je to odborník na pravém místě, k dětem a jejich rodičům má opravdu skvělý přístup. Ze svého okolí znám několik lidí, kteří k němu také docházejí, ať s dětmi či bez nich a nikdy si nestěžovali, ba naopak, neboť vždy pomohl. S panem doktorem jsem nadmíru spokojená.


H
Ověřeny pacient

Pokud mám hodnotit kvality lékaře, není mi zcela jasné, jak může být vynikajícím lékař, který pacientovi sdělí, že po operaci přijede jako mrzák na invalidním vozíku a na utlačený nerv a bolesti se kterými nelze spát mu předepíše antidepresiva. Dále by mě zajímalo, jak je možné nedoporučit vyšetření magnetickou rezonancí kvůli nákladnosti? Díky bohu jsem svoji matku, které bylo toto sděleno poslala ke specialistovi, který na základě právě tohoto vyšetření rozhodl o okamžité operaci bez odkladu i s podrobným vysvětlením možných následků (o vozíku nebyla řeč, právě naopak). Zajímalo by mě, jak by tento případ dopadl s předepsanými antidepresivy a nálepkou simulanta. Je jednoduše neuvěřitelné, jak si pan doktor může dovolit pacientce (která celý život pracuje, platí pojištění a lékaře nevyhledává) naznačovat, že si drahá vyšetření nezaslouží a otravuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti