Nesouhlasím s negativním hodnocením paní doktorky Latzkové. Je to profesionál každým coulem a její přístup k trpícím pacientům je příkladný. Stejně tak její sestřička.
Ptáček Bedřich.

U paní doktorky Latzkové jsem byla jednou a hned jsem utekla. Arogantní sestra, stejně tak doktorka. Zlá, nespokojená ženská, neochotná, bezcitná. Na blahu pacienta jí nezáleží. Tohle povolání si asi neměla vybírat, když nemá ráda lidi.
Přišla jsem k ní s velkou bolestí osmičky, bolelo mě z toho i ucho, mandle, celá ta oblast a nemohla jsem hýbat "pantem". Takže jsem vlastně nevěděla, ke kterému doktorovi jít. Vybrala jsem zubaře. Paní doktorka řekla, že tam nic nevidí, a dál se problémem odmítla zabývat. Když jsem jí požádala, zda by mi alespoň napsala neschopenku na dnešek, že s tou bolestí v práci nevydržím, arogantně mi odpověděla, že jsem si jí asi spletla s nějakým jiným doktorem a že když nic nenašla, nemůže psát neschopenku. Připadala jsem si jak simulant, co se chce asi ulít z práce a tak jde k zubařovi. Dává vám to smysl? Bylo mi do pláče. To je má neblahá zkušenost.

C

Jsem ráda,že jsem po x letech našla zubaře. S paní doktorkou jsem velice spokojená.Své práci rozumí a dělá jí velmi dobře. Takových doktorů je málo. Paní doktorka je super a nehledě její sestřička. Jsou obě moc milé a práce je baví. Děkuji za ochotu a svělou péči...Věra a Honzík Demeterovi

Výborná lékařka a ochotná sestřička.Ti co si stěžují,tak by měli začít sami u sebe v péči o své zuby a až potom si stěžovat!!!!

Paní doktorka je nepříjemná,nekomunikuje,nedoporučí Vám řešení,např.jakou korunku,jakou plombu atd....2x se mi stalo,že mi spadla korunka,ale měsíc čekat pouze na otisk?To se může stát jenom u ní....Jestli můžete,jděte jinam!

Podle mě je to nepřejícná a zlá ženská!!! Pani doktorku Latzkovou jsem měla od svých dětských let. Je nepříjemná, nemluví, pokud jsem jí prosila o radu, ať šlo o bělení, zubní pastu atd. nikdy neporadila nebo jen protivně odsekla dvěmi slovy.Injekce proti bolesti nechce dávat.Pani doktorka si pacienty dělí na ty, kteří jsou jí sympatičtí a kteří ne.Špatné zkušenosti s ní nemám jen já, ale i ostatní členové rodiny (špatně odvedená práce, nevyléčený zánět). Co jsem si občas vyposlechla, nemálo lidí na ni nadává.Teď máme soukromou pani zubařku na Osadě a jsme spokojení.

Kromě nepříjemné sestřičky tady není nic, co bych mohla vytknout. Paní doktorka je příjemná, šetrná a vše na požádání umrtví. Nejlepší zubařka v dalekém okolí!

Zubařek jsem už vystřídala hodně a tahle patří rozhodně ke špičce. Chodí k ní celá naše rodina, zuby máme problémové a paní doktorka vždy všechno vyléčila, navíc je velmi milá a příjemná, takže rozhodně doporučuji!

U pani doktorky latzkové jsem už nějakých pár let a nikdy jsem s ní neměl problémy. A s těma injekcema- ony totiž toho mco nevyřeší, akorat se musí zbytečně čekat, až zapůsobí...

jestli máte možnost jděte radši jinam byla jsem u pani doktorky jen jednou a to s moji dcerou i když trpěla jako blázen doma doktorka řekla že ji nic neni a šli jsme k jiné doktorce a ta nam našla kaz vyvrtala a deruškka je v pohodě tak newim no asi tohle jako dobrej přístup doktora nebude !