Kamila Karmašová, urolog Brno

MUDr. Kamila Karmašová

Urolog

7 názorů

Adresa

Jihlavská 20, Brno
Fakultní nemocnice Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní MUDr. Kamila Karmašová je velmi pečlivá a má lidský přístup k pacientovi.Operovala mi v Úrazové nemocnici v Brně hydrokélu.Vysvětlila jasně a stručně postup celé operace i možná rizika.Byla velmi příjemná a pohodová.Při pooperační kontrole u ní v ambulanci byla opět velmi vstřícná a rozesmála mě slovy:" tak ukažte mi to svoje bebino ať se podívám jak se hojí".Opravdu má lidský přístup.Moc ji děkuji za všechno co pro mě udělala a doporučuji paní doktorku ostatním.


L
Ověřeny pacient

Moc hodná paní doktoka, v čekárně dlouho nečekáte,je ochotná pomoct, poradit. I s akutním problémem vás vezmou velmi brzy. Sestřička je též velmi milá a vstřícná. Mohu jen doporučit.


T
Ověřeny pacient

Hned po první návštěvě musím přiznat, že u lékaře jsem se tak pohodově a příjemně už velmi dlouho necítil. MUDr. Karmašová i sestřička, naprosto profesionální, skvělé, pohodové. Vyjadřuji velký obdiv a posílám velké poděkování! Lidský přístup, vysvětlení všeho jasně, stručně, člověk si skutečně připadá jako člověk. Opravdu jsem nadšen.


L
Ověřeny pacient

MUDr. Karmašová je nejlepší lékařka jakou jsem kdy potkala, jak po odborné stránce, tak po lidské. Vždy je velmi milá, příjemná a ochotná mi pomoci i přes moje někdy ne úplně standartní potíže. Nikdy mi nedala najevo, že obtěžuji i přes to, že většina mých problému je akutní- čili nejsem objednaná. Sestřička je také anděl. Obě dvě tvoří perfektní profesionální dvojici. Moc děkuji za vše a mohu jen a jen doporučit!


B
Ověřeny pacient

MUDr. Karmašová je velmi příjemná a pohodová. Budu ji navštěvovat velice rád i nadále. Bartoník Jan


Ž
Ověřeny pacient

Velmi příjemná a pečlivá lékařka. Snaží pomoci a nijak nebagatelizuje problém. Teď se už nemusím bát chodit na urologii :-)


O
Ověřeny pacient

MUDr. Karmašová je důlkladná a má lidský přístup k pacientovi. "Selským" způsobem dokáže vysvětlit detaily vyšetření a zdůvodnit svůj závěr. Ondřej Zedník


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti