MUDr.

Urolog

Kontaktní informace

• Fakultní nemocnice Brno

Jihlavská 20, 62500 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

• M
    Umístění: jiné místo

Paní MUDr. Kamila Karmašová je velmi pečlivá a má lidský přístup k pacientovi.Operovala mi v Úrazové nemocnici v Brně hydrokélu.Vysvětlila jasně a stručně postup celé operace i možná rizika.Byla velmi příjemná a pohodová.Při pooperační kontrole u ní v ambulanci byla opět velmi vstřícná a rozesmála mě slovy:" tak ukažte mi to svoje bebino ať se podívám jak se hojí".Opravdu má lidský přístup.Moc ji děkuji za všechno co pro mě udělala a doporučuji paní doktorku ostatním.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• M
      Umístění: jiné místo

• L

Moc hodná paní doktoka, v čekárně dlouho nečekáte,je ochotná pomoct, poradit. I s akutním problémem vás vezmou velmi brzy. Sestřička je též velmi milá a vstřícná. Mohu jen doporučit.

• T

Hned po první návštěvě musím přiznat, že u lékaře jsem se tak pohodově a příjemně už velmi dlouho necítil. MUDr. Karmašová i sestřička, naprosto profesionální, skvělé, pohodové. Vyjadřuji velký obdiv a posílám velké poděkování! Lidský přístup, vysvětlení všeho jasně, stručně, člověk si skutečně připadá jako člověk. Opravdu jsem nadšen.

• MUDr. Karmašová je nejlepší lékařka jakou jsem kdy potkala, jak po odborné stránce, tak po lidské. Vždy je velmi milá, příjemná a ochotná mi pomoci i přes moje někdy ne úplně standartní potíže. Nikdy mi nedala najevo, že obtěžuji i přes to, že většina mých problému je akutní- čili nejsem objednaná. Sestřička je také anděl. Obě dvě tvoří perfektní profesionální dvojici. Moc děkuji za vše a mohu jen a jen doporučit!

• MUDr. Karmašová je velmi příjemná a pohodová. Budu ji navštěvovat velice rád i nadále. Bartoník Jan

• Velmi příjemná a pečlivá lékařka. Snaží pomoci a nijak nebagatelizuje problém. Teď se už nemusím bát chodit na urologii :-)

• MUDr. Karmašová je důlkladná a má lidský přístup k pacientovi. "Selským" způsobem dokáže vysvětlit detaily vyšetření a zdůvodnit svůj závěr. Ondřej Zedník