Adresa

Fakultní nemocnice Brno
Jihlavská 20, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Erudovaná lékařka s lidským přístupem.
Velmi profesionální přístup, vysoká profesionalita a schopnost nabídnout správné ošetření. A to vše umí trpělivě pacientovi vysvětlit.

M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Paní MUDr. Kamila Karmašová je velmi pečlivá a má lidský přístup k pacientovi.Operovala mi v Úrazové nemocnici v Brně hydrokélu.Vysvětlila jasně a stručně postup celé operace i možná rizika.Byla velmi příjemná a pohodová.Při pooperační kontrole u ní v ambulanci byla opět velmi vstřícná a rozesmála mě slovy:" tak ukažte mi to svoje bebino ať se podívám jak se hojí".Opravdu má lidský přístup.Moc ji děkuji za všechno co pro mě udělala a doporučuji paní doktorku ostatním.

L
Ověřený profil

Moc hodná paní doktoka, v čekárně dlouho nečekáte,je ochotná pomoct, poradit. I s akutním problémem vás vezmou velmi brzy. Sestřička je též velmi milá a vstřícná. Mohu jen doporučit.


T
Ověřený profil

Hned po první návštěvě musím přiznat, že u lékaře jsem se tak pohodově a příjemně už velmi dlouho necítil. MUDr. Karmašová i sestřička, naprosto profesionální, skvělé, pohodové. Vyjadřuji velký obdiv a posílám velké poděkování! Lidský přístup, vysvětlení všeho jasně, stručně, člověk si skutečně připadá jako člověk. Opravdu jsem nadšen.


L
Ověřený profil

MUDr. Karmašová je nejlepší lékařka jakou jsem kdy potkala, jak po odborné stránce, tak po lidské. Vždy je velmi milá, příjemná a ochotná mi pomoci i přes moje někdy ne úplně standartní potíže. Nikdy mi nedala najevo, že obtěžuji i přes to, že většina mých problému je akutní- čili nejsem objednaná. Sestřička je také anděl. Obě dvě tvoří perfektní profesionální dvojici. Moc děkuji za vše a mohu jen a jen doporučit!


B
Ověřený profil

MUDr. Karmašová je velmi příjemná a pohodová. Budu ji navštěvovat velice rád i nadále. Bartoník Jan


Ž
Ověřený profil

Velmi příjemná a pečlivá lékařka. Snaží pomoci a nijak nebagatelizuje problém. Teď se už nemusím bát chodit na urologii :-)


O
Ověřený profil

MUDr. Karmašová je důlkladná a má lidský přístup k pacientovi. "Selským" způsobem dokáže vysvětlit detaily vyšetření a zdůvodnit svůj závěr. Ondřej Zedník


Došlo k chybě, zkuste to znovu