Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor je velmi vstřícný a jsem s jeho prací vždy velice spokojený . Vřele doporučuji každému .

Dekuji za osetreni a starostlivou peci meho manzela.Pan doktor mel profesionalni,odborny a vstricny pristup.

Arogance, Ignorace pacientovy snahy popsat problém. Znovunatržení téměř zhojené šlachy. Urážky za projevy bolesti při nešetrném vyšetření. NIKDY více

Pan doktor mě měl vytáhnout stehy po zašití hlavy .Byla jsem objednána na určitou hodinu, nechal mě hodinu čekat . Několikrát jsem se připomínala, když jsem po hodině vstoupila byl na internetu. Dostala jsem vynadáno , že mám chodit včas a ne před koncem pracovní doby . Byl velice arogantní , nešetrný a tak jsem si za to , že jsem ho vyrušila pěkně vytrpěla . Nedoporučuji , už nikdy více takového zvěrolékaře .

Pan doktor mi sice prst zašil, snad i zahránil, ale docela dost arogantní, nazýval mě blbou, tykal mi. Při upozornění, že je mi dvacet pět si myslel, že jsem si svůj ročník narození vymyslela... Doktor by měl léčit nejen fyzicky, ale určitě i psychicky.... Nemám sice vystudovánu medinu, ale určitě blbá nejsem.. A také chování mě opravdu dojalo

Mám vysoký tlak. Doktor mi předepsal léky, které se nemají brát při vysokém tlaku. Nebral jsem je a při příští návštěvě jsem mu to řekl. Měl pak spoustu urážlivých poznámek, že nemá smysl se mnou zabývat, když si stejně dělám, co chci.

Pan doktor mi před lety odstranil podkožní ůtvar a jelikož jsem s jeho výkonem byl velmi spokojený,tak jsem se mu svěřil do rukou znovu s odstraněním podezřelých znamének..Opět nesklamal a vše proběhlo naprosto v pořádku s profesionálním přístupem...Doporučil jsem ho i několika svým známým a i oni byli velmi spokojeni...Takže můžu vřele doporučit...
Ještě bych chtěl podotknout,že hodnocení od lidí zde na stránkách je myslím docela neobjektivní,aby si člověk udělal o konkrétním lékaři obrázek,protože většinou sem napíší spíše lidé nespokojení a Ti co jsou spokojení,tak nemají potřebu někam psát...

Bez problémů, vyšetřil, pomohl

Je zajímavé, že 2 ze 3 kladných hodnocení jsou napsána ze stejné IP adresy...

Pan doktor je odborník,rozumí své
práci,nezanechává jizvy a je starostlivý.
Můžu jen vřele doporučit.