Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek
Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

O

Děkuji za velmi profesionální výkon a přístup. díky re operaci mám zachráněnou ruku po dvojité tříštivé zlomenině zápěstí.

Výborný lidský přístup a skvěle odvedená práce, díky které se člověk mohl po úrazu zase rychle vrátit ke sportu.

Pan doktor Bencúr je určitě nejen výborný chirurg, ale navíc jak už bylo řečeno má super přístup a jsem si jistý, že mu opravdu záleží na tom, aby svému pacientovi pomohl. Vždycky mě potěší někoho takového potkat, protože se to zas tak často nestává. Pane doktore díky :-)

Ž

Děkuji za záchranu mého zdraví po úraze panu doktoru Bencúrovi.Je to vynikající chirurg s lidským přístupem.

Pan doktor Bencúr je nejlepší.

Vynikající chirurg s naprosto fantastickým přístupem k pacientům. Díky !

O

Ž

Pan doktor Bencúr je nejlepší.

Vynikající chirurg s naprosto fantastickým přístupem k pacientům. Díky !