Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.
Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. Jiný

Pan doktor Bencúr mi zachránil nohu po tříštivé zlomenině nad kotníkem. Po dobu starostlivé léčby prokázal také lidský přístup. Hodně ví, umí to realizovat a ještě je skromný.

Umístění: Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. Jiný

Po triestivej otvorenej zlomenine tesne nad kotnikom, čo viac si môže človek priať asi len to ze po dlhej dobe liečenia,, chodím. Ďakujem za všetko pán doktor Bencur

Děkuji za velmi profesionální výkon a přístup. díky re operaci mám zachráněnou ruku po dvojité tříštivé zlomenině zápěstí.

Výborný lidský přístup a skvěle odvedená práce, díky které se člověk mohl po úrazu zase rychle vrátit ke sportu.

Pan doktor Bencúr je určitě nejen výborný chirurg, ale navíc jak už bylo řečeno má super přístup a jsem si jistý, že mu opravdu záleží na tom, aby svému pacientovi pomohl. Vždycky mě potěší někoho takového potkat, protože se to zas tak často nestává. Pane doktore díky :-)

Ž

Děkuji za záchranu mého zdraví po úraze panu doktoru Bencúrovi.Je to vynikající chirurg s lidským přístupem.

Pan doktor Bencúr je nejlepší.

Vynikající chirurg s naprosto fantastickým přístupem k pacientům. Díky !