Velvarská 13, Praha 6, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Individuální nebo rodinné sezení s terapeutickým párem (na základě indiv. domluvy) - 60 min.

Individuální terapie pro studenty - 60 min.

Individuální či rodinné sezení - 60 min. • Od 800 Kč

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Od 800 Kč

Psychologická poradna

Zaměřuji se na práci s jednotlivci a rodinami, i s malými dětmi, školní psychologii i individuální terapii. Ordinuji v úterý a ve středu, nabízím i po...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dětská psychologie

Umístění: Psychologická poradna

Paní Rákosová mi pomohla zásadním způsobem. Přišel jsem k ní kvůli problémům s alkoholem, které mi začínaly přerůstat přes hlavu. Behěm sezení jsme odhalili příčinu problému - syndrom týraného dítěte. Ten mě nepříjemně ovlivňuje vlastně celý život, aniž bych si vůbec uvědomoval jeho existenci. Díky paní Rákosové se mi podařilo uspořádat si vztah vůči sobě samému, hlavně (znovu?) najít sebeúctu. S odstupem času zatím můžu říct, že na svět nyní nahlížím mnohem veseleji, velmi se mi zlepšil vztah s manželkou a došlo i ke katarzi s rodiči. Na paní Rákosové si cením milého, chápavého a profesionálního přístupu. Často jsem měl pocit, že do mě vidí, že mě zná lépe, než já sám. Nebál jsem se jí zcela otevřít, vlastně o svých niterných problémech jsem si do té doby ještě takhle nikdy s nikým nepohovořil. A navíc jsem již 2 měsíce dobrovolně střízlivý a alkohol mi nijak nechybí:) Pokud by v mém okolí někdo hledal odbornou psychologickou pomoc, paní Rákosová bude člověk, kterého rád doporučím!

Výborná pece paní magistry, naši rodině už mockrát pomohla. Cením si hlavně lidského přístupu, umí najít vhodná řešení i složité situace. Navíc je s ni výborná dohoda i o termínech setkání. Děkujeme

Julii Rákosovou můžu jako psycholožku jen doporučit. Z našich sezení jsem vždy odcházela s pocitem, že jsem mohla říct cokoli, aniž by mě soudila, a opakovaně mi vrátila víru ve vlastní mateřské, rodičovské i partnerské schopnosti. Naše rodina její pomoc opakovaně ocenila.

Vřele všem doporučuji. Paní psycholožka je velmi lidská, laskavá.
Jiřina Bartlová se synem Michalem

Profesionální přístup, časová flexibilita, takže i pracující člověk najde vhodný termín. Jsem s paní magistrou velice spokojená.

S paní Rákosovou spolupracuji dlouhou dobu a jsem rád, že se mi ji po mateřské dovolené podařilo dostat do naší poradny, i když zatím jen na omezený počet sezení. Od jejích klientů vím, že si nejvíce cení jejího zájmu a citlivého přístupu. Já osobně na ní nejvýše hodnotím schopnost dobrého nadhledu a výborné schopnosti "dumat nad věcmi jinak, než ostatní" :)