Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Poliklinika Ostrov Jiný

Děkuji pane doktore za pomoc a péči kterou poskytujete.Tezko bych hledala lepšího, citlivějšího , profesionála který dělá svou práci na 100% nejste anděl?zachránil jste mi miminko a taky mě a to doslova ! A 3x za sebou díky díky díkyopatrujte se ať vás tu máme co nejdéle a zachráníte co nejvíce lidí.Ps děkuju obětave sestřičce která vždycky vychází vstříc pacientovi!!!! Není na škodu občas něco přinést jako projev vděčnosti za péči ️

Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Ostrov prevence

Již jednou jsem zde pochválila pana doktora Janáče. Od mé velice závažné nemoci (díky panu doktorovi jsem unikla jisté smrti), uběhlo již celých dlouhých 15 let. Díky němu jsem procestovala svět, dokonce jsem se ve svém pokročilém věku i znovu vdala :-) Ale každým rokem se k panu doktorovi s důvěrou vracím, nyní až z Austrálie, aby mě prohlédl, protože mu důvěřuji, protože to je lékař, kterého ve světě naleznete jen stěží. Děkuji z celého srdce pane doktore. Také děkuji sestře ve Vaší ambulanci, je to velice příjemná dáma. Jitka Jelínková- dříve Urbanová

A
Ověřený profil

MUDr. Janáč má lidský přístup k pacientkám, snaží se, aby pro toto nepříjemné vyšetření nebylo pro pacientku stresující, Mohu jen doporučit.

N
Ověřený profil

MUDr,Jozef Janáč je výborný lékař, odpoví na všechny otázky s ochotou, v jeho péči žena ví, že je v naprostém pořádku a nic nezanedbá. Doporučuji!!!

Ověřený profil

Oceňujem profesionalitu MUDr.Janáča, príjemné vystupovanie a citlivý prístup.
MVDr. Lenka Müllerová

C
Ověřený profil

Kamila.Pup. Pana Doktora znám od svých 15.let,je mi 32 a mám 5 dětí,i když jsem 7 let bydlela v Praze jezdila jsem sem za ním.Je to člověk na pravém místě,je to Doktor s velkým D.no zažila jsem že jen jsem vlezla dostala jsem ohromě vynadáno,ale co hned jsem pochopila že to myslí se mnou dobře,jinak za celá léta jsem ho nezažila se špatnou náladou.Pro mne je už jak rodina nebojím se ho na cokoliv zeptat atd.Doporučuji všem já bych neměnila nikdy :-)

I
Ověřený profil

Milý přístup, vysoká odbornost, člověk se nebojí zeptat na cokoliv........co jiného si u svého lékaře přát.

M
Ověřený profil

jsem maximálně spokojená dvakrát mi pan doktor zachránil život!!!!!doporučuji

S
Ověřený profil

Velice dobrý a pečlivý lékař

D
Ověřený profil

Pan doktor je odborník! Dovoluji si napsat, že mi zachránil těhotenství. Jako jediný šel za tím, proč jsou problémy. Určil správnou diagnozu a léčil. Možná je občas náladový, ale kdo není?! Zvláště, když má zaměstnání jaké má. Ale jako odborník a diagnostik je úžasný! O pacientky se stará, dokonce se osobně informoval v porodnici, zda při porodu bylo vše ok. Další kladná věc je, že při každé preventivní prohlídce vyšetřuje i ultrazvukem, to jen tak každý doktor nedělá. Takže já mohu jen a jen pochváli.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti