Josefína Mindžáková, pediatr Liberec

MUDr. Josefína Mindžáková

Pediatr

Masarykova 9/699, Liberec
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je úžasná lidsky i profesně. Její pohotová reakce a neuvěřitelná ochota a obětavost zachránila našemu synovi život.

Nejlepší z nejlepších!!!! Milá a fundovaná Paní lékařka. Děkujeme za naše děti a smekáme pomyslný klobouk.

K pani doktorce jsem chodila jako dite a chodila jsem k ni i se svymi detmi od jejich narozeni. Bohuzel jsme se odstehovali. Vynikajici lekarka!

Jedním slovem skvělá. Pro naše kluky ta nejlepší. Kdykoli jí můžu zavolat, vezme nás i mimo ordinační dobu, když je průšvih, i když má natřískanou čekárnu (teď obzvlášť), zůstává pořád milá a přívětivá k rodičům i dětem. Ve špitále by si z ní měli vzít příklad....důchodovej a nevyhořelej lékař je v dnešní době velký zázrak!

Velice ochotná, profesionální a pečlivá lékařka. Pro svoji dceru bych nemohla chtít lepšího pediatra.

nejlepší z nejlepších,chodila jsem tam já a ted můj syn a ona je absolutní profík a neskutečně milá paní doktorka!

VYNIKAJÍCÍ odborník, naprostá spokojenost mohu jen DOPORUČIT, škoda, že nejsou všude !!!!!

Neskutečný odborný a příjemný lékař, prostě vše na jedničku, říct velmi dobrý je málo, škoda, že takových není povícero. Kdykoliv ochotná pomoct a hlavně ví co dělá a všemu rozumí, tak ať nám ještě dlouho vydrží, škoda ztratit takového vynikajícího profesionála. Za vše díky

k paní doktorce jsem chodila od narození do devatenácti let, kdy jsem ji musela s těžkým srdcem opustit. teď jen doufám, že ještě pár let nepůjde do důchodu, protože člověku jako je ona bych své děti dala do péče s největší důvěrou.

nezažila jsem jiného dětského lékaře, ale přesto jsem přesvědčená, že paní doktorka je nejlepší=)

Výborná praktička. Děti i já jsme maximálně spokojeni.