Ostrožná 27/244, Opava
Praktický lékař pro dospělé

P. MuDr. Zídek z me zkušenosti , je opravdu lékař z kterého by si mnoho lékařů mohlo vzít vzor. Je to obdivuhodne inteligentní doktor s velkým D ... s obětavatou naklonosti pacientuv problem naslouchat a řešit . Vazim si jeho vstřícnosti a pozitivní energie , kterou na mne přenáší jiz při vstupu do jeho ordinace. Za jeho profesionální přístup i velmi vstricne sestricce mohu jen z upřímnosti poděkovat a sklanim muj obdiv jeho pracovního nasazení , kdy mi opravdu v mnoha případech nadstandartne pomohl . Mohu vřele doporučit . Moravcova

Je to inteligentní PÁN Doktor a hypochondry typu Veronika a jiné simulanty pozná už na schodech.
Jsem u něj od vyučení to je 25let a neměnil bych.

Je to dobrý doktor a má to tam pěkné.

Souhlasím se všemi, kteří hodnotí pana doktora kladně.I v mém případě si nemohu stěžovat.Vždy mi pomohl a vyléčil. Patří mu zato můj dík!

Mám s panem doktorem jen dobré zkušenosti, je to výborný lékař a mohu doporučit i ostatním. Vždy všas rozpoznal diagtnozu a určil správnou léčbu.
Ještě musím dodat: je vždy ochotný, mílý, pozitivně naladěn nejen on, ale i jeho "pravá ruka" sestřička, je to moc dobrý tandem.

Jsem s P.Žídkem spokojen již 20 let. Nemám s ním problém a vždy rozpoznal a vyléčil mé potíže.

Hodně mi pomohl

Chodím k němu 25 let a nemůžu si stěžovat.

Je to super lékař