Chirurgická ambulance
Štefánikova 1301, Kopřivnice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Zlomila jsem si kotnik, který hodně bolel, i když jsem měla sadrovou dlahu (první ošetření jinde). Panu doktorovi jsem řekla, že mě to bolí i nad dlahou u kolene (prej to může být), jelikož bylo hodinu před koncem, tak se mnou nechtěl zabývat, jen udělal rentgen kotníku a prej jsem precitlivela. Za 4 dny ukrutné bolesti jsem jinde zjistila, ze mam zlomeninu u kolene a mnohocetnou zlomeninu kotníku. Navíc pan doktor byl povýšeny a protivny.

Je to sobec a clovek ktery neumi jednat s detmi kdyz mu tam placou.Rodice tam prijdou vyplaseni jak jejich deti dopadnou a On rodicum vycita ze si neumi uklidit deti.Takovy doktor by mel vrati papiry.Kazdeho boli hlava a kyz ho boli hlava tak si ma dat prasky.Neni to doktor na pravem miste!!!!!!!!!!