Klicperova 6, Hořice
Stomatologická laboratoř (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Husova 745, Hořice
Privátní stomatologická praxe (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zkušený, pečlivý, uvážlivý odborník s dlouhou praxí i v protetice. Jsme s ním velice spokojeni. Pokud víme léčení zubů není příjemné u žádného zubaře. U toho našeho ale platí - bolí to ale drží to.

tento pan doktor je hrozně arogantní,a bohužel neumí se chovat k lidem,na injekci máte nárok ale tento doktor vám jí nedá i když o ní požádáte,musíte si to prostě vytrpět,takže kdo nemá rád hodně bolesti tak k němu ani nechodte..

Nejlepší stomatolog.. stará se i o mé rodiče již řadu let. Mně dal zoubky dohromady, měla jsem je v strašném stavu od dětské doktorky. Na někoho může působit arogantně, ale on arogantní vůbec není. Je vtipný a vcelku přátelský člověk. A co je nejdůležitější, rozumí své práci jako málokterý zubař! Vždyť také před lety pracoval i v zahraničí.

Vzhledem ke svému věku je jednoduše nad věcí a proto ho také rozesmálo, když jsem chtěla raději umrtvit půl pusy při vrtání. Samozřejmě mi to neumrtvil, ale nakonec to nebylo nic hrozného. Když jsem zas chtěla být krásná a mít bílé plomby, opět se jen zasmál a dal mi amalgám. Sice to ani teď nevypadá přenádherně, ale na to, v jakém stavu jsem ten zub měla, mi drží už 5 let. Nebýt jeho, měla jsem už možná v 17 korunku. Děkuji, pane doktore!

Pečlivý, rychlý, šikula.

Pečlivý, rychlý, šikula.