Privátní stomatologická praxe
Tyršova 262, Jičín

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Nejlepší stomatolog.. stará se i o mé rodiče již řadu let. Mně dal zoubky dohromady, měla jsem je v strašném stavu od dětské doktorky. Na někoho může působit arogantně, ale on arogantní vůbec není. Je vtipný a vcelku přátelský člověk. A co je nejdůležitější, rozumí své práci jako málokterý zubař! Vždyť také před lety pracoval i v zahraničí.

Vzhledem ke svému věku je jednoduše nad věcí a proto ho také rozesmálo, když jsem chtěla raději umrtvit půl pusy při vrtání. Samozřejmě mi to neumrtvil, ale nakonec to nebylo nic hrozného. Když jsem zas chtěla být krásná a mít bílé plomby, opět se jen zasmál a dal mi amalgám. Sice to ani teď nevypadá přenádherně, ale na to, v jakém stavu jsem ten zub měla, mi drží už 5 let. Nebýt jeho, měla jsem už možná v 17 korunku. Děkuji, pane doktore!

Výborně rozumí své práci, přístup poněkud horší,ale přesto bych nikdy neměnila.

zatim nejlepsi zubni lekar jakeho znam, doporucuji

Pečlivý,jeho práce je kvalitní. Nikdy mi nevypadla jediná plomba. Zkušený a velmi dobrý protetik. Doporučuji

Je to profík, super praxe, přístup horší... tím myslím: "jednou mi do schůzky něco přišlo - nemohl jsem" - skončil jsem. Teď si už půl roku hledám nového zubaře... Zatím bez výsledku.

Skvělý stomatolog. Jsem s ním velmi spokojena, nemohu si stěžovat. Vždy perfektně provede svou práci.