Ord. praktického lékaře gynekologa
Mlýnská 326/6, Teplice

Chodím k panu doktorovi již 30 roků a nemůžu si na nic stěžovat vše vysvětli a je ochotný.Určitě bych nezměnila za jiného doktora

Doktor, který absolutně nemá tušení o novinkách v oboru a jeho přístup byl aktuální před 20 lety. Sám ani pořádně neví, jaké jsou rozdíly v hormonálních antikoncepcích. Měla jsem s ním trpělivost, ale potom co mi předepsal špatný typ antikoncepce, což jsem zjistila až doma, při bližším přečtení, od něj odcházím. Těch pět stovek za prášky, které můžu tak akorát vyhodit, mi už nikdo nevrátí.

CHodím k panu doktorovi několik let a jsem moc spokojená vždy pořádné vyšetření cytologie a ultrazvuk a po dvou letech vyšetření prsa .doporučuji .

Už ani nevím kolik let k panu doktorovi chodím,možná 20 let, ale mám jen dobré zkušenosti. Měla jsem bolesti břicha a i přesto, že jsem byla přesvědčená, že se netýkají gynekol.potíží, udělal mi preventivně ultrazvuk i odběry krve. Samozřejmě se snažím co nejpravidelněji chodit na preventivní prohlídky, což si myslím, že páni doktoři na to dost hledí a jak se kdo stará o svoje zdraví. Je pravda, že pan doktor je trošku vážnější človíček, ale každý jsme nějaký. Nedávno jsem k panu doktorovi zaregistrovala i dceru a věřím, že to byla ta nejlepší volba.

K panu doktorovi již nechodím, jelikož s ním mám špatnou zkušenost. Když jsem u něj byla s bolestmi v podbřišku aby mne vyšetřil, jestli třeba nemám nějaký zánět, tak mě odbyl, že kdyby to byl zánět, tak bych nemohla bolestí ani chodit. To se projevilo za následující tři dny, kdy jsem se opravdu nemohla bolestí ani postavit a strávila jsem 14 dní na kapačkách v nemocnici. Když jsem potom u něj byla na kontrole, tak tu hospitalizaci úplně přešel, jako by se nic nestalo. O jeho nepříjemném chování a o chování jeho dřívější sestřišky ani nemluvím. A o neskutečně dlouhém čekání, ikdyž jsem byla objednaná, když tam nikoho neměl a dělal si pauzu na kávičku se sestou také ani nemluvím. Takže já osobně s panem doktorem moc dobré zkušenosti nemám.
Iva Veselá, Litoměřice

Pár let k panu doktorovi chodím a nemám co vytknout, ve všem vyhoví, jen mi dvakrát popletl recept na antikoncepci (všimla jsem si toho až v lékárně) nebyla to tragédie paní lékarnice mi dala tu správnou - název byl hodně podobný. Pan doktor se sice moc neusmívá a nelaškuje, ale myslím, že bručoun není. Současná zdravotní sestra je mi příjemnější.

k panu doktorovi patřím už mnoho let a jsem s ním velice spokojená. Poradí a vůbec není bručoun.
Nová sestřička je lepší a paní v kartotéce Zdenka je super opravdu ...pokaždé zvedne člověku náladu!

K panu doktorovi chodím už pár let,vše je tak,jak se zde píše,pan doktor xmoc nemluví,ale myslím si,že svojí práci dělá snad dobře. Ovšem co teď má v ordinaci za sestru to je hrozný.Arogantní,nepříjemná,máte pocit,že obtěžujete.Nevím proč tu práci dělá,když jí pacientky tolik vadí,ať jde do důchodu,nebo dělá jinou práci.Taky musím pracovat s lidmi,ale že bych se k nim takto chovala ? Kdyby tato sestra měla dělat v Praze v nemocnici ,tak by brzo přišla o práci.I když jí pacientky svým způsobem nepotřebují-potřebují lékaře,nepřidá to na dobré atmosfeře.

S lékařem jsem spokojená, vždy poradil a pomohl, mohu jen doporučit.

K panu doktorovi chodím již 20 let a teď k němu začala chodit i dcera. Jsem spokojena, vyšetření jsou bezbolestná, je pravda, že se musíte na všechno zeptat. Pravidelně odebírá citologii (když se dostavíte). Před třemi roky rodil neteř císařským řezem a i přes problémy vše nakonec dopadlo dobře.
Jsem ráda, že vyměnil sestru v ordinaci, která se neusmála a tvářila se strašně.
Irena