Sam. ordinace PL pro dospělé
Pospíšilova třída 311, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé

Rád chodím k Dr. Macelovi, je to dobrý lékař! Navštěvuji jeho ordinaci již mnoho let a vždy byl vstřícný, uznalý a výborný praktik. Škoda, že skončil. Přeju mu ať si ještě dlouho užívá zasloužený důchod jen ve zdraví.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé

K panu doktoru Macelovi chodím asi 4 roky a je to vynikající lékař. Jeho vlídné a milé chování pomáhá a člověk má pocit , že ho moje potíže , opravdu zajímají . Vždy mi pomohl . Když je člověk nemocný , tak je vstřícné chování jako balzám a za to panu doktoru , touto cestou moc děkuji . Müllerova Hana , Hradec Králové .

Opravdu výborný lékař,ke kterému chodím již více jak 20 let.Takový by měli být všichni lékaři.

V.Bureš

Nejdříve pozdraví a přivítá potom vyléčí a až teprve nakonec mu dáte a rádi 30 korun

K p.dr.chodím hodně let a nikdy mě nezklamal jako odborník i jako člověk s naprosto úžasným lidským a milým přístupem. Vždy vyslechne, poradí, pomůže, najde cestu řešení. Moc se mi bude stýskat až odejde do důchodu.
Někdy mám pocit, že mé problémy tak dokonale zná, že skoro nemusím už ani otevřít pusu a ví co chci sdělit,
a hned má radu.
Sestřička je klidná s vlídným přístupem k pacientům.

Pana doktora znám a navštěvuji řadu roků a nemohu proti němu říci jediné špatné slovo,člověka vyslechne,poradí a pomůže.

Je to lékař na vysoké odborné výši, člověk empatický, ochotný a navíc velmi vlídný. Vynikající člověk i odborník.

Velice citlivý a chytrý lékař

Pan doktor je lidský ,vždy poradí a podrží,vyslechne a vyjde vstříc..Víc není potřeba psát. Děkuji Palcová M.

Lékař,který vyjde vždy vstříc,ochotný ,prostě bezva. A to k němu chodím už 35let a vždy stejný.