Naprostý profesionál ve všech směrech. Zachránil mého manžela diagnostikováním rakoviny, ačkoliv nebyl jeho ošetřujícím lékařem, ať mám jakékoliv potíže vždy pomůže zcela profesionálně. Jeho milé jednání již není v dnešní době v ordinacích obvyklé.

Repková H.

Doporučuji!

poznámka: názor slečny/paní viz.níže - Zdáte se mi příliš egocentrická...!!!
Naučte se smířit s tím,že se ve společnosti můžete vyskytnout i na jiném místě..,než na prvním...

Rozhodně mohu doporučit.
MUDr. Kubelka mě léčil ve dvou vážných případech a spoustě dalších. Má velice profesinonální vystupování, přitom je lidský, komunikace po telefonu i osobně je velice příjemná.
Po autonehodě mi léčil zablokovanou páteř v oblasti krku, kde ryhlým vyšetřením, vybavením jeho privátní ordinace a RTG předešel vážnějším problémům, navíc následnou rehabilitací a jeho významné odbornosti v oblasti fyzioterapie jsme docíli extrémě rychlé rekonvalescence.
V druhém případě, jsme léčili zápal plic, který se nám podařilo identifikovat v absolutně ranném stádiu, dudíž díky rychlému léčení nemoc ani plně nepropukla.

Opravdu doporučuji

Doporučuji všem kdo potřebuje odbornou péči v oblasti všeobecného lékařství a rehabilitace