Zubní ordinace
Husovy sady 1813, Sokolov

Nejlepší a nejochotnější zubař, s letitou praxí a maximální empatií k pacientům. Pana doktora si velmi vážím a mohu ho všemi deseti doporučit.

W

Chodím k panu doktorovi už 12.let a nikdy jsem si nestěžovala.Vždy mi pomohl,zrovna nedávno mi dělal 7 vpravo nahoře,po zánětu až do nervu mi vykouzlil nádhernej zoubek a mrkla jsem i na RTG jak ho pěkně vytvaroval takže já jsem nad míru spokojená.Je to svělý zubař a i soused ;-) a na sestřičku by mi nestačil slovník chvály ;-)

Pana zubaře mám už od mala a nemůžu si stěžovat! Když k němu mám jít na kontrolu, těším se! Protože to není žádná bolest :3

Jednou mě chytl zub a moc :((( všichni mě cpali do nemocnice ale nemuzu jít někam kde se necítím dobře právě proto jsem počkala do pondělí a šla jsem tam :))) Pan zubař je nejlepší nedám na něj dopustit :)))*

Já pana doktora VELICE chválím!!!!!!!!!!!Chodíme k němu s manželem a malou dcerkou,a musím říct,že vždy slušné a příjemné jednání!Moc doporučuji.Iveta Krtilová

Pan doktor mi velice vyhovuje a myslím si, že se nedá jednoznačně napsat, že je nejhorší - je to pohled na věc. Před několika týdny se ukázal jako velice schopný, když jsem přišla se zahnisanou osmičkou. Také jsem se zpočátku divila, proč když mě přijímal, ještě od té doby neudělal rentgen. Když mě teď na něj poslal, zjistila jsem to. Pan doktor nemá rentgen ve své ordinaci nebo poblíž, ale své pacienty u kterých chce rentgenový snímek posílá k jinému kolegovi. Přístup pana doktora i sestřičky je opravdu lidský a příjemný. Za sebe určitě doporučuji.

K p.zubaři Kočandrlemu jsem šla po delší době a jsem tomu moc ráda.
Při nesnesitelné bolesti kterou mi nemocný zub způsoboval, mi jeho milý přístup, rovněž zdrav.setřičky (nešetřila úsměvem)moc pomohl.
Zůstávám v jeho péči dál, jsem moc spokojena.
Kdesi jsem četla názory např. na p.doktora Martina)někomu se nelíbili jeho zakouřené ruce,dlouhá čekací doba atd.,vše záleží jen na přístupu lidí, jelikož k panu doktoru Martinovi(st.),chodí už dlouho naše děti a jsme také spokojeni.

K panu doktoru jsem docházela skoro deset let. Pochvalovala jsem si ho a doporučovala. Jediná nevýhoda byla, že si na stejnou hodinu objednal x lidí a v čekárně bylo na padnutí. I to se ovšem dalo snést. Jenže to jsem neměla žádný problém. Když se jednou naskytl, tak ani nenašel, jaký zub ve skutečnosti mě bolí. Ošetřil mi úplně jiný zub. Po dvou dnech bolestí jsem navštívila jiného zubaře. Sice si zaplatím každý úkon, ale zuby za to stojí. Za deset let jsem od pana zubaře neměla udělaný žádný rentgen, což si myslím, že by mělo být standardem. Nového pana zubaře si nemohu vynachválit. Je úžasný. Objedná si vás na určitou hodinu a opravdu v ten čas jdete na řadu. Navíc si na Vás udělá hodinu čas a i blomba vypadá úplně jinak. Tvaruje jí, leští, prostě si vyhraje. Zuby jsou vizitka a já jsem ráda, že mám tak úžasného pana zubaře.

Pan dr.Kočandrle se ke mě vždy choval slušně a ani já si na něho nemůžu stěžovat.

Pan doktor se ke mně nikdy nechoval špatně.Možná je to o přístupu i druhé strany.Já jsem naprosto spokojená.Vzdycky se choval normálně!!!!!!