Ordinace dětského lékaře
Bezručova 19, Karlovy Vary

Umístění: Ordinace dětského lékaře

Jde jen o to, že pan Havlík vyčkává a nežene hned na operaci, nenasazuje hned antibiotika, protože ví, co dělá. Nejednou se mi to potvrdilo u dcery, když já už jsem šílela a pan doktor vysvětlil a řekl, že mám počkat a dělat to a to a vždycky měl pravdu. Uvědomte si, Vy, co sem píšete negativa, že pan doktor viděl už x tisíc případů a ví, jak to dopadne a Vy to vidíte u svého dítěte prvně a proto plašíte. Jestli se Vám to nelíbí, najděte si jiného. Pan doktor, vzhledem ke svému věku, je v kondici a jaký jiný doktor Vám poradí v jednu ráno? Kdo z nich je tak ochotný? Žádný.
Šmídová

S panem doktorem Havlíkem jsme maximálně spokojeni. Ano, není to lékař pro lidi, kteří na všechno chtějí ihned antibiotika, jinak nejsou spokojení, to je pravda. Každý ví, že na chřipku je nejlepší klid, teplo a čaj s citrónem. Pan doktor dává léky až když je to opravdu potřeba, což nám velice vyhovuje. Když jsme chodili k jiným pediatrům, měly děti atb. téméř pokaždé a také byly neustále nemocní. Co jsme u pana Havlíka, jsou nemocní max. jednou do roka, někdy ani to ne. Má velice hezký přístup k dětem, k rodičům, nikdy se mi nestalo, že by něco podcenil, nebo zanedbal. Vždy se o všem přesvědčuje. Nedávno jsem s dítětem skončila v nemocnici a tři dny jim tam trvalo přijít na to, co pan Havlík řekl jen od poslechu... Pro mě je to lékař špičkové kvality.

Pan doktor Havlík je skutečně světový doktor. Jeho věk je spíše výhodou, neboť má zkušeností na rozdávání. Stále si zachovává přehled nejen o lékařství a trendech v ČR, ale i v jiných zemích. Vše vysvětlí, objasní, poradí. Prostředí, sestřičky, flexibilta - vše skutečně výborné.

Karel Švejda, Karlovy Vary

Chtela bych timto podekovat panu doktorovi a jeho sestrickam za absolutne perfektni prostredi, ktere utvareji nejen pro male pacienty, ale take pro jejich rodice.
Vyzkousela jsem v Karlovych Varech nekolik pediatru a zadny se nechova tak skvele. Pan doktor ma krasny vztah k detem a vse vzdy peclive vysvetli rodicum. Sestricky jsou stal mile a nikdo na vas nesteka tak, jako je to zvykem vsude jinde. Ordinace je prijemna, utulna a barevna. Mate moznost jit na ciste WC s toaletnim papirem, coz v dnesnim zdravotnictvi stale chybi. K dispozici je cekarna s hernou, odkud vase dite ani nechce odejit. Nase mala se na navstevu pana doktora vzdy velmi tesi. Pan doktor nikdy nedava zbytecne leky, ale take nikdy nenechava nic nahode. Myslim, ze by mu ostatni lekari mohli jen zavidet zkusenosti

a pristup k lidem a to asi dle vseho take delaji, protoze sami stale sverazne provozuji sve komunisticke cekarny obsluhovane odpudive neprijemnymi sestrickami, kterym tento titul "sestricka" mel byt jiz davno odebran. Nikdy nemame pocit, ze zdrzujeme ci obtezujeme, jak se nam jiz stalo u jinych lekaru a jejich personalu.
Pane doktore, sestricky, prejeme celemu kolektivu mnoho dalsich uspesnych let a dekujeme Vam vrele od srdce, ze tu pro nas vzdy jste!
Engelskirgerovi

U

Velice pěkné prostředí, jak pro děti , tak pro rodiče. Pan doktor vše řádně vysvětlí, sestřičky velice přátelské. Povídá si jak s rodiči, tak s mrňousem . Na telefonu 24 hodin denně / 7 dní v týdnu. Takových je sakra málo. Vezme nás tudíž i mimo ordinační hodiny! Nemohu hodnotit jinak než tím nejlepším.

Chodím k panu doktorovi s dcerou už více jak deset, PĚJI na něho samou CHVÁLU, v ČR nemá konkurenci, k dětem je velmi milý mají ho moc rádi a vybavení ordinace veškerými přístoji, které jsou na trhu je bezkonkurenční a to nejen na našem trhu. Většinu lékařských přístojů mu zavidí i Karlovarská nemocnice. Ostatní pediatři mají váhu, přebalovací pult a fonoskop, ale před domem nové BMW, a myslí si, že jsou doktoři, ty NEGATIVNÍ věci co tu čtu, jsou určitě výplodkem chorobomyslných lidí, kteří ho chtějí systematicky zničit, každý kdo je pacientem pana Doktora VÍ velmi dobře o čem mluvím.

zápory co jsem zde našla:
1) matka a její dcera s Roupy - to nemusíte chodit k lékaří stačí dodržovat základy hygieny, je to totiž ze šp...
2) matka kterou doktor nazve hysterickou - má doma papírky ke kontrole moči :-) tak to už je fakt hodně, to je chodící hypochodr rovnou, pokud jí to takhle krásně jde doma, může se léčit sama :-)
3) pana doktora neznám, ale předepsal Aspirin :-) no tak to je taky jeden takový
asi už dál se mi ani tady stupidní názory hloupích lidí komentovat nechce.

když zavolám v jednu v noci že mám rpoblém, okamžitě sedá do auta a jede, a že je starý? to ani omylem, byl u mne teď 16.10.2011 - samozdřejmě že bezplatně, výjezd hradí pojišťovna, ale to snad každý rodič ví a neplatí zbytečně, no ale je pravda,že mnoho rodičů ani takovou péči u pediatrů nezažili a nezažijí.

Pan doktor Havlík je skvělí člověk, který poradí ve všech směrech. Máme ho rádi a mé dcery chodí k panu doktorovi beze strachu a mnohokrát mu namalovaly obrázky, když věděly, že ho navštívíme. I my máme od pana doktora schované obrázky, které namaloval děvčatům na oplátku. Pan doktor byl tenkrát jediný doktor, který po chvilce zjistil, proč mé dcery mají měsíc vysoké horečky. Jak? Vzal jim krev a udělal krevní obraz. Že je to normální a je to povinnost lékařů? Ne není to pravda. Doktorka ke které jsme chodily nebyla schopna něco tak jednoduchého udělat i když to byla její povinnost. S děvčaty mi pomáhá do dnes a já před ním smekám klobouk. Pro mě a mou rodinu je to PAN DOKTOR s obrovským srdcem a velikou trpělivostí. Pane Havlíku děkujeme Vám že jste. Křížová

Navštěvuji tohoto doktora se svou 3 roční dcerou a jsme sním velice spokojeni.

Bez diskuze ve všem!!!!

PAN a zduraznuji PAN doktor Havlik je tim nejlepsim doktorem,ktereho jsem kdy poznala.Mam 2 roky stareho synka a kdykoliv cokoliv potrebuji treba jen poradit tak pan doktor je ochotny.Meli jsme sveho detskeho doktora,a syn dostal chripku,byl zahleneny a nas byvaly doktor nam predepsal leky na vykaslavani hlenu.Ale ty leky mohli deti starsi 4 let,malej mi po nich zvracel a dostal teploty.Kdyz jsem zavolala nasemu byvalemu lekari tak mi odpovedel ,ZE SE NIC NEDEJE A MAME PRIJIT ZA 3 DNY NA KONTROLU.Me se to nelibilo a jela jsem se synem do Varu na Pohotovost a tam potkala pana Havlíka.Ten zjistil ,ze syn ma chripku a silny zanet v usich.Tudiz mi napsal lekarskou zpravu ,ja ji predala nasemu byvalemu lekari a ten se te zprave jen vysmal!!!!Ani zadne jine leky nam nedal.Tak jsem druhy den jela opet k panu Havlikovi a zaregistrovala jsem syna u nej.A od te doby neni ani syn tolik nemocny jako byl drive nas byvaly lekar nam daval jen 3 ruzne leky a porad dokola.Muj syn si s panem Havlikem velice rozumi,rad k nemu chodi a nema takove stresy jako z byvaleho lekare.

A nejuzasnejsi je ze pan Havlik je na telefonu 24 hodin denne.
Ktery jiny lekar je schopny treba o pul noci vysetrit sveho pacienta? Z tech dnesnich lekaru asi ,urcite zadny.

Drzim mu palecky at je tu pro nase deticky co nejdele.
Verim tomu,ze lepsiho lekare pro sveho synka nesezenu!!!!!!